реклама

реклама

Масове святкування Хелловіна відбулося минулого вечора в черкаському ТРЦ «Любава».

photo_2021-10-31_18-15-35

«Будемо, як завжди: переодягатися у своїх улюблених героїв з фільмів жахів та страшних історій, лякати один одного, веселитися з друзями та рідними і наповнювати наше місто вампірами, зомбі, скелетами, привидами та іншими не менш милими страхіттями», – запрошували відвідувачів у торговельно-розважальному центрі.

Пропонувалися призи за найкращий костюм, боротьба за звання Короля та Королеви Хелловіну, містична фотозона, миттєві фото, безкоштовний фейс-арт, шоу з варінням пуншу, традиційні ворожіння, майстер-класи з вирізання гарбузів та багато-багато інших моторошних розваг та різної нечисті.

Фоторепортаж Ельвіри Литвин і Карини Нездолій.

photo_2021-10-31_18-15-34

photo_2021-10-31_18-19-17 (2) 

photo_2021-10-31_18-19-17

photo_2021-10-31_21-09-08 

photo_2021-10-31_21-09-09 (2)

photo_2021-10-31_21-09-09 (3) 

photo_2021-10-31_21-09-09 (4)

photo_2021-10-31_21-09-09 

photo_2021-10-31_21-45-34 (2)

photo_2021-10-31_21-45-34  

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Ганс 02.11.2021 10:14
Простое правило-там где бабки,барановир ус отступает...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Ганс 02.11.2021 10:14
Цитую Я черкащанин:
Цитую морква:
У нас нет никакой эпидемии.Власть это прекрасно знает и сама этим бредом не пользуется.
Это для простых смертных. когда их надо ограничить..
простой пример- летом в Киеве проходил-Найбільший фестиваль східної Європи Atlas Weekend.
600 тыс человек товклись на маленьком пятачке- и ниче, прокатило.....

Я бажаю тобі, дурню, не потрапити в лікарню на кисень і не випасти з життя на місяць, як це було зі мною.

Теперь на тебя молиться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Ґешефт по буржуйски 02.11.2021 09:40
Цитую Обычный ґешефт:
Классика. Нет такого преступления на которое он бы не пошёл если видит, что может получить 300% прибыли. Ну и дикий же нарід, это само собой.

Ничем не отличается, кроме входного контроля. Из 4 000 тусовавшихся вчера ночью, у одной поддруги, предьявившей по входу негативный тест и по нему будучи пропущенной, обнаружилось после основного контроля, что тест поддельный. Понятно, в этой толпе её сразу же начали искать и нашли. Быстрый тест показал позитив. С сегодня утра в газетах кипеш, шо теперь с остальными тусовавшимися молодыкамы та молодыцямы делать и сколько из них от инфицированной корону подхватило. Прикольная история. А сколько подхватило в том же ТРЦ и по всей Украине, в подобных тусняках по срубу бабла, не хуже чем на "выборах" выборцями, никого не интересует. Только ПФ будет в печали, если потенциальные молодые плательщики заранее самовыпилятся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Яків Миколайович 01.11.2021 23:55
Цитую Феміда:
За такі гульбища треба притягувати до відповідальност і. Так як це робиться в інших державах.

Ви про Іран, чи про КНДР?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Баба і Кіт 01.11.2021 22:56
"Во всём творящемся идиотизме пугает не столько фантазия архитекторов новой реальности, сколько энтузиазм исполнителей"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #11 Обычный ґешефт 01.11.2021 19:37
Классика. Нет такого преступления на которое он бы не пошёл если видит, что может получить 300% прибыли. Ну и дикий же нарід, это само собой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Авдеич 01.11.2021 18:27
Цитую Степанич:
Українці, ви зовсім дурні?
Що ви займаєтесь мавпуванням чужих звичаїв? Та ще й дітей тягнете!
Ви уявляєте, щоб американці святкували свято Купали, стрибаючи через вогнище??

а побольше бы таких праздников и вам конец,тупое преклонение перед западом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #9 Степанич 01.11.2021 18:04
Українці, ви зовсім дурні?
Що ви займаєтесь мавпуванням чужих звичаїв? Та ще й дітей тягнете!
Ви уявляєте, щоб американці святкували свято Купали, стрибаючи через вогнище??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #8 Феміда 01.11.2021 18:01
За такі гульбища треба притягувати до відповідальност і. Так як це робиться в інших державах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 Я черкащанин 01.11.2021 16:56
Цитую морква: