реклама

реклама

Свято до Дня Незалежності у Черкасах за участі Яна Табачника, Софії Ротару та інших зірок було організоване головою Черкаської ОДА Сергієм Тулубом та людьми, які небайдужі до цих талановитих зірок. Такою загальною фразою Сергій Борисович сьогодні на прес-конференції відповів на запитання «Прочерку», скільки ж коштував йому виступ співаків.


Більш того, щоб не називати ціну питання та перевести розмову в інше русло, губернатор відповів запитанням на запитання. Він поцікавився, чи сподобався концерт журналістові видання. І почувши ствердну відповідь, здивувався:

– Якщо подобається, то в чому там проблема?! Ми все робимо для того, щоб дійти до кожної родини… Ми все робимо для того, щоб все було гарно! Наберіться терпіння і в середині жовтня на Покрову, побачите, що буде (очевидно, Сергій Борисович анонсував майбутній концерт на Покрову – ред.). Але спершу треба попрацювати, – зауважив губернатор.

Як інформує ТСН, у свої 65 Ротару залишається найдорожчою зіркою. Скільки коштує її концерт – директор співачки говорити відмовляється. Лише зізнається - працюють небагато, але задорого. Кажуть, гонорар Ротару за один концерт перевищує п'ятдесят тисяч доларів. І в Україні вона майже не виступає…

реклама

Коментарі  

 
-1 #17 федор принципиальный 28.08.2012 18:33
луценко дали четыре года за праздник дня милиции а фуфайкину интересно сколько
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 ktd 28.08.2012 15:08
"«Якщо подобається, то в чому проблема?»"

"У цьому віці співачка вже досягла того статусу, коли виступати за малі гроші відмовляється. Кажуть, за один концерт артистка хоче 50 тисяч доларів.
Саме тому Ротару майже не виступає в Україні, бо більшість людей не здатні купити квитки на її концерти."

Проблема в тому що ви роками викрадали гроші у людей і тепер намагаєтеся їх знову підкупити популізмом щоб і надалі грабувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Україночка 28.08.2012 13:11
Усі прийшли, подивилися концерт, відпочили добряче, а потім обговорюють, що кому не подобається. так не робиться, рєбята...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Анна 28.08.2012 12:17
Я не понимаю, люди хотят развлечений, они их получают, наше нынешнее руководство хоть как то старается нам угодить, а мы все равно недовольны... Хотите что то менять, начинайте из самих себя! :o :o :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Ужасть 28.08.2012 10:43
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Ужасть:
"
Вас так довго переймає та баня, що час вже й "розродитися" - напишіть нам щось про це з відповідями на ці питання, що Вас хвилюють, або ж бодай з відповідями на Ваші інформаційні запити установ і організацій, які, на Вашу думку, є призвідцями цієї "банної драми". Не знаю, може Ви назвете свій опус "Ротару - в баню!" чи "Баня - для мільйонів", "Баня - для дружби", "Дружба - за баню!" чи ще якось, але, я не сумніваюся, що буде цікаво.

Пані Оксано Ви сама обізнана жінка на цьому сайті. Так дайте вичерпну інфу по цій бані...коли вона запрацює, який Одарич її привласнив... Ви ж майстер на всі руки та ще з відкритою американською візою :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Оксана Колісник 28.08.2012 08:37
Цитую Ужасть:
"Прочерк" скатывается в колею желтой бульварной прессы.
"скільки ж коштував йому виступ співаків"
"Кажуть, гонорар Ротару за один концерт перевищує п'ятдесят тисяч доларів"
---
Если это не просто любопытство... хотя могли бы поинтересоватьс я у бывших керманичей кем приватизирована и почему стоит и рушится городская баня напротив Д.Народов...а то в следующей статье будете обсасывать сколько потрачено и кем на реставрацию этой самой Д.Народов...
Вас так довго переймає та баня, що час вже й "розродитися" - напишіть нам щось про це з відповідями на ці питання, що Вас хвилюють, або ж бодай з відповідями на Ваші інформаційні запити установ і організацій, які, на Вашу думку, є призвідцями цієї "банної драми". Не знаю, може Ви назвете свій опус "Ротару - в баню!" чи "Баня - для мільйонів", "Баня - для дружби", "Дружба - за баню!" чи ще якось, але, я не сумніваюся, що буде цікаво.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Сподобалось 28.08.2012 08:35
Нормальний концерт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Оксана Колісник 27.08.2012 21:33
Цитую Olga:
самі себе зганьбили, по-моєму. Навіщо писати, що вам не вдалося отримати відповіді на запитання? тільки продемонструвал и свою некомпетентніст ь.
А Тулуб поводиться як типовий чиновник, нічого нового в тому, що він не дає прямих відповідей, немає.
Правильно зробили, що озвучили ті питання. І треба перестати ставитися поблажливо до чиновників, які відмовляються давати відповіді на питання. Це їхня робота (в тому числі) - відповідати на питання. Можливо, невдовзі треба буде до цих питані повертатися, коли раптом виявиться знов таки "типове" явище - нестача коштів на зарплати працівникам культури, освіти. медицини і т.п. Які тоді пісні почнуться. А Софія Михайлівна... Хай собі жиє. А фонограмку можна й вдома послухати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Анна 27.08.2012 19:13
Интересно, кто кому из них откат платил?)) Тулуб - Ротару, или Ротару - Тулубу?))) :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Ужасть 27.08.2012 17:51
"Прочерк" скатывается в колею желтой бульварной прессы.
"скільки ж коштував йому виступ співаків"
"Кажуть, гонорар Ротару за один концерт перевищує п'ятдесят тисяч доларів"
---
Если это не просто любопытство... хотя могли бы поинтересоватьс я у бывших керманичей кем приватизирована и почему стоит и рушится городская баня напротив Д.Народов...а то в следующей статье будете обсасывать сколько потрачено и кем на реставрацию этой самой Д.Народов...