реклама

реклама

Підприємець увірвався до міської ради і перешкоджав роботі органу місцевого самоврядування, повідомляють у Черкаській міськраді.

IMG_9462

Сьогодні вранці було організовано робочу нараду з питань співпраці між департаментом управління справами та управлінням з питань державної реєстрації. На початку засідання у кабінет директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення, де проводився захід, увірвалася невідома особа і почала перешкоджати проведенню заходу.

«Людина не представилася, не показала ніяких документів, була без медичної маски. На зауваження покинути кабінет і не заважати роботі органу місцевого самоврядування він не реагував і залишався у кабінеті, чим було зірвано нараду, заблоковано роботу посадових осіб. Я викликав наряд поліції для відновлення наших прав, щоб ми могли працювати», – розповів директор департаменту Юрій Гончар.

По приїзду поліції чоловік представився як Андрій Бортник, журналіст газети «Нова якість». Він стверджував, що його не пускають на нараду, чим порушують його права працівника ЗМІ. Утім посвідчення журналіста пред`явити не зміг.

Працівники поліції відібрали пояснення у присутніх, директором департаменту написано заяву. Матеріали будуть передані до слідчих органів, які будуть розбиратися у цьому питанні.

Особу, яка увірвалася в кабінет, вивели працівники поліції, на даний час роботу органу місцевого самоврядування відновлено.

IMG_9453_1

IMG_9470

IMG_9471 

IMG_9493

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #11 МІСЦЕВИЙ 11.12.2021 18:51
Черкащани ліниві(ЯК УКРАЇНЦІ) Тому і з"являються активно-нахабні Бортник Назарян Бондаренко. При поділі зон відбуваються сварки. Черкащанам cойдет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Олексій 11.12.2021 13:30
Чи не забагато возні з цим сільським жлобком? Справа про замовне вбивство де? Чи до нас квартал переїхав?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Знаючий. 11.12.2021 13:24
У Бортника почали здавати нерви. Почала рушитись імперія на яку зроблені значні ставки криміналітету з представниками владних структур.А ще і Толя закусив уздечку..Вимоги вкладчиків які надали Бортнику гроші і підтримку в ш********х діях,- посилились. Ось і перший результат....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Людмила 11.12.2021 11:27
Спілка журналістів не видає посвідчень. Газета управлінської компанії ''Нова якість'' (по-суті це й не газета, а інформаційний бюлетень), видається за кошти жителів 840 багатоквартирни х будинків, яких Бортник обдирає до нитки. Сам розкошує в Атлантиці на яхті, купив собі літака... Очевидно, через те, що він витрачає мільйони гривень на свої забаганки, а не ділиться, як раніше з Бондом, його й почали відтягувати від міської годівниці. Мешканцям отих 840 будинків не потрібно бути рабами Бортника й ні за що платити йому по 4-5 тис. грн в рік за його псевдопослуги, а створювати свої ОСББ й управляти своїми будинками. А місто повинне допомогти вирватися з лещат Бортника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Степанич 11.12.2021 00:14
А в чем истинная причина такого поведения Бортника?
Любовь прошла, завяли помидоры, и с Толей нам не по пути?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 Не НЯ 10.12.2021 23:33
Боже, яке воно к......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 ЮЗР 10.12.2021 21:38
Бортник Жигало! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 007 10.12.2021 18:16
Цитую Сармат:
Цитую 007:
Нічого собі, вже і газета своя є? Так хочете сказати, що НСЖУ не торгує посвідченнями?

так він же посвідчення не пред’явив) бо його нема

Не здивуюсь, якщо є :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Сармат 10.12.2021 17:20
Цитую 007:
Нічого собі, вже і газета своя є? Так хочете сказати, що НСЖУ не торгує посвідченнями?

так він же посвідчення не пред’явив) бо його нема
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #2 007 10.12.2021 16:37
Нічого собі, вже і газета своя є? Так хочете сказати, що НСЖУ не торгує посвідченнями?