реклама

реклама

Біля приміщення Черкаської міської ради відбувається акція працівників КП "Черкасиводоканалу", які прийшли висловити свою підтримку нинішньому керівнику комунального підприємства Сергію Овчаренку, у якого 31 грудня закінчується трудовий договір, пише zmi.ck.ua

1640082076-957

На акції присутньо близько 100 осіб. Поліція забезпечує охорону публічної безпеки.

Нагадаємо, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вже публічно повідомив, що продовжувати договір із цим керівником не планує.

Фото - Зої Вовк.

реклама

Коментарі  

 
-1 #10 Михайло 22.12.2021 16:23
Цитую Я черкащанин:
Цитую Михайло:
Цитую читач:
Там же працює сімейний підряд. Вже дуже вкорінилися на теплому місці. Пора комусь другому очолити підприємство.

То почніть зі своєї сім'ї. А щодо черкаського водоканалу- його відмінні результати визнані в Україні галузнвими керівниками і спеціалістами. Тож треба бути ну дуууже продажним мером щоб зламати існуючий порядок задля власного збагачення.

Наскільки я розумію, змінюють не "існуючий порядок", а директора.

А дійсно, для чого взагалі керівник який організував процес? Хай далі саме працює! Хоча ні, тепер поставимо касира щоб вершки знімав для мера. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Черкащанка 22.12.2021 14:35
Ну ось. Хто там про чесний конкурс говорив?
https://provce.ck.ua/bondarenko-bez-konkursu-pryznachyt-dyrektora-cherkasyvodokanalu/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Я черкащанин 22.12.2021 13:04
Цитую Михайло:
Цитую читач:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Михайло 22.12.2021 12:54
Цитую читач:
Там же працює сімейний підряд. Вже дуже вкорінилися на теплому місці. Пора комусь другому очолити підприємство.

То почніть зі своєї сім'ї. А щодо черкаського водоканалу- його відмінні результати визнані в Україні галузнвими керівниками і спеціалістами. Тож треба бути ну дуууже продажним мером щоб зламати існуючий порядок задля власного збагачення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 читач 22.12.2021 00:51
Там же працює сімейний підряд. Вже дуже вкорінилися на теплому місці. Пора комусь другому очолити підприємство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Черкащанка 21.12.2021 22:10
Цитую stas:
Повернулись до колгоспу "Збори: Для плану здамо на м*ясо бугая!-Зоотехнік: А 300 корів ...буду я?"А ,може, врахувати закон? Контракт закінчився? Новий конкурс,беремо участь і ,з допомогою думки колективу-перемагаємо.От і все.

Ви такий наївний. Жодного прозорого конкурсу на керівника комунального підприємства в нашому місті за Бондаренка не було і не буде. Він уже все "порзшав"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 АСТРА 21.12.2021 18:45
Тоха повторює СО2.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 stas 21.12.2021 16:27
Повернулись до колгоспу "Збори: Для плану здамо на м*ясо бугая!-Зоотехнік: А 300 корів ...буду я?"А ,може, врахувати закон? Контракт закінчився? Новий конкурс,беремо участь і ,з допомогою думки колективу-перемагаємо.От і все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 Антон 21.12.2021 14:40
Дестабілізуючий фактор інфраструктури Черкас - його очільник. Довибирались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #1 стабилизец 21.12.2021 13:41
с новой якистю заключили столетний нерасторжимый договор, а тут пять минут - и полводоканала пинком под зад. бо прыйдэ нова команда.