реклама

реклама

«Мерседес», який скоїв зіткнення з Деу Nexia, належить сестрі Антона Яценка Дарї Яценко.

Про це сьогодні на прес-конференції в Черкасах повідомив нардеп Антон Яценко.


Нагадаємо, що у ЗМІ раніше повідомлялося, нібито він став винуватцем ДТП під Уманню, де загинула людина. Сьогодні в Черкасах нардеп категорично все заперечував.

– Хоч авто і належить моїй сестрі, але людина за кермом – це просто її друг, який їхав з Одеси до Києва і так сталося… але вибачте, якщо авто належить моїй сестрі, то це не означає, що я їхав за кермом п’яний. Я на окрузі багато працюю, у зв’язку з цим маю постійні провокації. Хтось почав спекулювати інформацією і відверто брехати! Ні моєї сестри, ні родичів, не було за кермом! І якщо ви чули, людина за кермом Деу Nexia була у стані сп’яніння грубо порушувала правила дорожнього руху! – перейшов на крик Яценко.

Нагадаємо, що як інформує начальник МВС області у своїй відповіді на звернення Антона Яценка з-приводу ДТП, судово-медична експертиза ще проводиться. Проте нардеп вже знає, що мертвий водій був п’яним. Про це йому нібито повідомив начальник ДАІ Уманського району.

– А чому в «Мерседесу» були зняті номера, я не знаю! – знову на підвищених тонах спілкувався Антон Яценко.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Правдоруб 03.09.2012 22:57
Лозинський теж голіруч проти озброєного спецназівця воював ледь ордена не отримав так на пресконференціі солоденько співав себе вихваляв в той час як замордованому ним селянину ногу відрізали у морзі і шріт видовбували, а від правди таки не сховався, і тобі антошо не сховатись
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Ксю 03.09.2012 20:11
жах! їздити страшно, бо виїде такий яценко чи його сестра-кум-брат-сват, вб,є людину, і ніхто за це кари не матиме!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Ужас 03.09.2012 19:21
Яценка в тюрьму п..ка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 гонта 03.09.2012 17:30
Навіщо так підло брехати?! На фото видно, що Мерс пересік сплошну і виїхав на полосу розгону при виїзді з заправки під Краснопілкою. При цьому звинувачують покійного водія. Весь світ спостерігає за цим злочинним театром абсурдів. А що виборці? І надалі радітимуть геніальності тендерному мафіозі? Ганьба йому і тим хто його висунув.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Rokfeller 03.09.2012 15:01
Та в них Мерседесів,як у українських собак блох!
Кухарки й ті на мерсах.
Ото живуть,гади!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 правдоруб 03.09.2012 14:47
лучший способ обороны - нападение. главное до выборов добрехаться а там мандат и неприкосновенно сть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Сергій 03.09.2012 14:44
Вічна пам'ять загиблому водієві Дмитру Гуртовому. Він був моїм однокласником. Лише світлі спогади про цю людину. Не вірю, що Діма міг сісти нетверезим за кермо. Не вірю, що його більше немає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Гость13 03.09.2012 14:34
Действительно, будучи уверенным в своей невиновности, он бы просто предложил подождать результатов экспертизы + пару независимых специалистов пригласить. А так получается сильно уж истерично.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Учитель хореографии... 03.09.2012 14:04
А разве нормальный человек может сомневаться, что на Мырссе именно он был, потому он звиздит, что в другой машине был водитель как будто пьян. Откуда он это все знает? "ведь по его словам его там не было"