реклама

реклама

 Міський голова Сергій Одарич заявив про намір звільнити свого заступника з питань житлово-комунального господарства та будівництва Олексія Леонова. Про це він сказав на засіданні сесії міської ради 6 вересня, інформує сайт «Про все».


Намір звільнити заступника Сергій Одарич пояснив недостатньою підготовкою щодо ремонтних робіт.

Зокрема, мер обурювався тим, що під час відкриття танцювального залу у приміщенні колишньої тютюнової фабрики не була передбачена система вентиляції, через що займатися у ньому не можливо. Нині виконуються роботи із облаштування вентиляції, а тому зал почне функціонувати через 2-3 місяці.

Оскільки Леонов є членом виконкому, питання щодо його звільнення має бути винесене на засідання сесії міської ради.

Сам Олексій Леонов заявив, що вже 15 днів перебуває у відпустці, і ще перебуватиме стільки ж. Намір міського голови щодо свого звільнення він відмовився коментувати.

Леонов був призначений заступником міського голови 26 листопада минулого року.

До цього він обіймав посаду директора департаменту житлово-комунального комплексу виконавчого комітету Черкаської міської ради.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 федор принципиальный 10.09.2012 08:52
правильным решением было бы убрать из нашего города всю заезжую свору во главе с одуричем рыба гниет с головы
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Фелікс 07.09.2012 21:41
ЧЕРГОВИЙ ВИКОРИСТАНИЙ Г - .........
ТАКА ВЖЕ ДОЛЯ БЕЗХРЕБЕТНИХ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Юрій 07.09.2012 20:27
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Микола:
Я не фізіономіст, але вище слюсара він не тяне. Вірно Одарич робить, треба не штани протірати і лежати на посаді, а працювати і бачити розвиток ситуації на два кроки вперед.
А що, за цей рік у "фізіогноміці" чи в обличчі людини щось змінилося? Для чого призначали? Чи, як і в багатьох інших випадках "мавр зробив свою справу..."?

Складається враження, що Сергій Олегович погано розбирається в людях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 ??? 07.09.2012 17:16
До чого Леонов і табачка????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Черкащанка 07.09.2012 16:48
Цитую Гость:
А с кем он останеться?????

А останется он с Департаментом економики вернее с Директором департамента и заступницей Крамар, а еще с Набокиной. Три любимые женщины, эти девочки служат верой и правдой и не брызгаю слюнями а РАБОТАЮТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 Небайдужий 07.09.2012 13:18
>> Життєве кредо мера- не більше двох років і амінь.
Ах, если бы! Ах, если бы! Не жизнь была б, а песня бы! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Ірина 07.09.2012 12:43
Що Леонов,що Дзюба,так розвалили комуналку,що її дуже довго треба до купи збирати,якщо взагалі збереться...Тепер хай ще в балеті покажуть як треба працювати.Вони майстри на всі руки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Гость 07.09.2012 12:21
А с кем он останеться?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Ramler 07.09.2012 11:48
Така доля чекає всіх,хто працює з Одаричем.
Чиновники не повинні тішити себе ілюзіями.Життєве кредо мера- не більше двох років і амінь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 бродяга 07.09.2012 10:49
Единственного - полностью вменяемого зама сожрали :sad: