реклама

реклама

У Черкасах невідома жінка спаплюжила портрет Романа Шухевича на Стіні Національних Героїв – її дії зняв на телефон випадковий свідок.

630_360_1643902285-626

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці лідер черкаського Нацкорпусу Дмитро Кухарчук, передає Укрінформ.

«Ця жінка сьогодні спаплюжила стіну Національних Героїв у Черкасах. Нагорода 1000 у.о. тому, хто приведе нас до неї і її друзів... Заява в правоохоронні органи написана. Все по закону», – написав Кухарчук.

На відео видно, як зловмисниця наносить російською мовою слово «колабораціоніст» на портрет Романа Шухевича. Після цього одразу йде геть.

Поліція теж шукає зловмисницю.

«До поліції надійшло повідомлення про те, що 2 лютого в Черкасах по вулиці Надпільній, 279 на стіні з муралом Роману Шухевичу чорною фарбою зроблено напис», – прокоментувала пресофіцер поліції Черкащини Зоя Вовк.

За її словами, подію зареєстровано, розпочато перевірку.

У Черкасах уже не вперше паплюжать мурал Шухевича. Досі нікого затримати не вдалося.

реклама

Коментарі  

 
-1 #33 Степанич 05.02.2022 23:19
"Прочерк", с каких пор слово "фашисты" (fascio) стало запрещенным на этом сайте?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #32 Справедливість 05.02.2022 23:10
Дуже розчарую Вас , Пане Солдат, моє міцне коріння з Діда— Прапрадіда на Черкащині і моє також! Любов до України в мене на генетичному рівні!!!

Тебе ніхто не питає про коріння.Тобі задали цілком конкретне питання.Хто ти "генетично влюбльонний" в украінське сало? ;-)
Пане Солдате, мовою українською послуговуєтесь, бо я Вашого суржику не розумію, мене навчали рідній українській мові.Але Ви нечемний до того ж, без вміння спілкування — справжнім українцям це не властиво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #31 Степанич 05.02.2022 22:10
Цитую авдееч:
советую солдату и "черкащанину" и Степаничу прочитать комент
Не трать своё время. Иди воюй с ф...ми :lol:
Боец диванных войск.
Украина была, есть и будет. Ваше время ушло, прикацапленные "совки" с промытыми мозгами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 СОЛДАТ 05.02.2022 20:16
Цитую Справедливість:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Справедливість:
Читаю коментарі, осбливо Ваші пане Солдат і дивуюсь завжди , чому Ви завжди сієте тільки розбрат,
Навіщо ворушити прах особистостей, імена яких роз‘єднують українців!!! Скільки б хто не старався — ці імена не об‘єднають наш народ! Не сійте зло далі, хіба Ви не бачите, що це нищить Україну!!!

Ух ти - прямо розбрат????? А що тоді робить "русскоговорящая " мадам в капюшоні ( на відео) ? Мабуть "об"єднує" народ? Ти взагалі хто "Справедливість"? Переселенець? ;-)

Дуже розчарую Вас , Пане Солдат, моє міцне коріння з Діда— Прапрадіда на Черкащині і моє також! Любов до України в мене на генетичному рівні!!!

Тебе ніхто не питає про коріння.Тобі задали цілком конкретне питання.Хто ти "генетично влюбльонний" в украінське сало? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #29 Справедливість 05.02.2022 17:25
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Справедливість:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #28 Сосновка 05.02.2022 16:41
Як бачите, незважаючи на наявність в місті певної кількості радикальних осіб з претензіями на націоналізм, а також обіцяну досить значну "премію" потенційним стукачам, ... дівчину - антиф..у ніхто не "здав"! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #27 СОЛДАТ 05.02.2022 15:09
Цитую авдееч:
советую солдату и "черкащанину" и степашке прочитать комент папы карло текст который бледног цвета в рамочке это для вас какашки

"Папа Карло" - мабуть твій батько.Поцілуй його в за...цю :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #26 Стас 05.02.2022 13:10
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Стас:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Стас:
Посол Джоэль Лайон написал в Twitter, что Роман Шухевич был гауптманом 201-го батальона шуцманшафта СС. Речь идет о подразделениях так называемой вспомогательной полиции, которые действовали в тылу Третьего рейха на недавно захваченных землях.

Про Голодомор твій посол нічого не написав? :-)
Він не писав.Писала моя мама,у якої забирали не москалі,а свої ж"активісти". Щось знайоме в цьому слові...

Твою маму з іі "активістами" давай чіпати не будемо. :-) Краще може спробуємо розібратися чому Ізраіль не визнає Голодомор і чому іхній прем"єр (бувший) іздить до путіна на день т.з. "перемоги"? ;-)
Ну,точно!Схожіс ть з тими активістами повна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #25 авдееч 05.02.2022 12:48
советую солдату и "черкащанину" и степашке прочитать комент папы карло текст который бледног цвета в рамочке это для вас ...