реклама

реклама

Віта Матяшенко, дружина депутата Черкаської райради від «Голосу» Романа Матяшенка, стала директоркою черкаського міського комунального підприємтва «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації».

матяшенко-768x774-1

Відомості про це розміщені у реєстрі юридичних осіб, інформує 18000.

Матяшенко є помічницею депутата Черкаської міської ради від партії «Голос» Віктора Євпака. У своєму стрімі у фейсбуці Євпак розповів про це призначення та поділився планами щодо створення у міськраді структурного підрозділу, який має займатися цифровою трансформацією.

– Віта Матяшенко – це людина з нашої команди, яка буде достойно представляти цю позицію. Також я хотів би, щоб з’явилося управління цифрової трансформації. Цифрова трансформація – це реальні речі, як роблять життя простих людей набагато якіснішим, швидшим, класнішим. Це доступ до послуг, до інформації, це унеможливлення елементів корупції. Ми вже давно в темі в плані цифрової трансформації. І ми хочемо, щоб це працювало в Черкасах. На це є політична воля, – сказав політик.

Видання зверталося по коментар до самої Віти Матяшенко, проте вона зазначила, що поки спілкуватися стосовно планів КП не готова.

Нагадаємо, раніше міська рада скасувала власне рішення про ліквідацію КП «Інститут розвитку міста», перейменувала його та затвердила статутний капітал. Так, було скасоване рішення міської ради, що було ухвалене у березні 2016 року. Тоді депутати проголосували за ліквідацію «Інституту розвитку міста» через його збитковість та встановлені розтрати бюджетних коштів. Також підприємство було перейменоване на «Інститут розвитку міста та цифрової трансформації». Статутний капітал підприємства складе 3,86 мільйона гривень.

реклама

Коментарі  

 
+7 #20 Голоса 12.02.2022 15:38
свій до свого по своє :-* . Бюджетних грошей Бондаряну не жалко...Головне: без шуму і крику будувати в Свідівку найбільший у Європі СПА салон. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Доять бюджет 12.02.2022 14:07
Цитую Андрій:
Цитую юра:
Тоха продовжує купувати голоса депутатів за посади директорів комунальних підприємств. Іншими словами платить хабарі за правильні голосування з бюджету. Ось уже і євпачьонка купив... :-x :-x :-x

Євпачьонок давно продався, як би не строїли з себе опозиціонерів, просто подивіться скільки вони своїх розставили по посадах в структурі ЧМР, там і ОПЗЖ відпочиває.

Скоро переплюнуть свободівську братію часів БотНищВор, які добряче подоїли бюджет міста і залягли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #18 Володимир 12.02.2022 13:02
Цитую Черкасская пенсионерка:
Ну возьмите и меня в директора! Я тоже ничего не умею.

спробуйте, як ця баришня, каву євпачьонку носити, гляди і Вас директоркою зроблять, ну замом в крайньому випадку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #17 Черкасская пенсионерка 12.02.2022 12:51
Ну возьмите и меня в директора! Я тоже ничего не умею.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 Володимир 12.02.2022 12:43
Цитую Скептик.:
I яку зарплату , з преміями , доплатами, оздоровчими раз у місяць, за шкідливість умов праці і т.д. будЕ отримувати нова директриня?
А нічого , що призначення керівником дружини дипутата є яскравим прикладом кумівства, протекціонізму з якими зараз і бореться Держава. Чи це по фіг? Зелені , що з них візьмеш. Тільки викинути на помийку.

До чого тут зелені? це місцеві органи самоврядування, баришня з голосу, мер з майбаху. Отримуватиме тисяч 50.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Скептик. 12.02.2022 12:36
I яку зарплату , з преміями , доплатами, оздоровчими раз у місяць, за шкідливість умов праці і т.д. будЕ отримувати нова директриня?
А нічого , що призначення керівником дружини дипутата є яскравим прикладом кумівства, протекціонізму з якими зараз і бореться Держава. Чи це по фіг? Зелені , що з них візьмеш. Тільки викинути на помийку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 Андрій 12.02.2022 12:19
Цитую юра:
Тоха продовжує купувати голоса депутатів за посади директорів комунальних підприємств. Іншими словами платить хабарі за правильні голосування з бюджету. Ось уже і євпачьонка купив... :-x :-x :-x

Євпачьонок давно продався, як би не строїли з себе опозиціонерів, просто подивіться скільки вони своїх розставили по посадах в структурі ЧМР, там і ОПЗЖ відпочиває.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 по накатаній 12.02.2022 11:02
Діло одаричів-урбаністів продовжується. То енергоефективна кривопустова ,то власник квіткового базару біля драмтеатра -стратеги хренові
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #12 Гонта 12.02.2022 07:37
Депутат, який займається продажем програмноїпроду кції, просунув свою помічницю (і дружину свого товариша) на посаду державного службовця, яку створили для дерибану бюджетних коштів!!!!
В нормальній державі за таке половину міськвиконкому і депутатів-крадіїв посадили на років 10.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #11 Корабельные сосны 11.02.2022 18:52
Рулят.