реклама

реклама

Чорнобаївська та чигиринська районки – «Світлий Шлях»  і «Чигиринські вісті» ігнорують укладання угод на розміщення передвиборної агітації з кандидатом у народні депутати Петром Душейком.


Звертатися до них представники кандидата почали ще в середині серпня, після того, як Петра Григоровича зареєстрували в ЦВК. До слова, на початку серпня прес-служба цікавилася вартістю розміщення агітаційних матеріалів. У редакції «Світлого шляху» відповіли: з тими, хто представляє інтереси кандидата не від влади жодних угод не укладатимуть. Мовляв, це забороняє районна влада.

Далі всі розмови зводилися до наступного: керівництво районок просить надати угоди «для розгляду» і не дає жодної  конкретної відповіді.

Так, від редакції «Світлого шляху» надійшов лист такого змісту: «На даний час укласти з Вами договір як з кандидатом у депутати по виборчому округу № 195 на друкування матеріалів передвиборної агітації в газеті «Світлий шлях» не має можливості в зв’язку з перебуванням головного редактора В.І. Хоруженка на лікарняному з 18.06.2012 р.» Лист підписаний заступником головного редактора Наталією Кутіщевою.

Редакція районної газети в Чигирині розташована по сусідстві зі штабом провладної партії

Редакція районної газети в Чигирині розташована по сусідстві зі штабом провладної партії


Перебуваючи в Чигирині, представники кандидата завітали в редакцію «Чигиринських вістей». Головний редактор Наталія Лебеденко знову попросила залишити їй примірник угоди.

– Я розглядатиму, радитимуся з юристом і звірятиму з типовим договором. Зателефонуйте мені у понеділок вранці, – сказала вона.

Утім, у понеділок вона відповіді так і не дала. Сказала, що якраз зараз іде в районну раду, де вирішуватиме це питання. Сказала, що передзвонить за півгодини. Ні через півгодини, ні через дві, ні через три вона не передзвонила. Слухавку так і не взяла, як і її колега Наталія Кутіщева.

Кандидат у народні депутати Петро Душейко вважає такі дії представників ЗМІ порушенням закону, адже згідно з законодавством вони зобов’язані надавати рівні можливості усім кандидатам у народні депутати. Оскаржувати дії адміністрації газет кандидат збирається в суді, але водночас наголошує, що це буде не суд з журналістами, а відстоювання законного права на інформування виборців.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #16 Оксана Колісник 12.09.2012 09:22
Цитую Василь:
Цитую Оксана Колісник:
А я б хотіла говорити про журналістику.

Яка тут може бути журналістика, якщо редактор ще не пенсійного віку і боїться втратити роботу. Роботодавець - контрольована р...анами райнонна рада старих п...дунів... По крайній мірі мені це казали самі журналісти. Писати щось своє і незаангажоване можна хіба що в розділі кулінарія в журналі для домогосподарок :roll:
То може ж припинити ці страждання? Га? Зліквідувати їх, ті районки? Тобто так, як і планувалося зробити - заборонити органам влади та місцевого самоврядування виступати засновниками видань, залишивши їм право видавати інформаційні бюлетені на чолі з тими ж редакторами, яким одразу буде все ясно, надійно і спокійно. А всім охочим почати робити видання з назвою "На кухні". Благо діло, Черкащина спонукає до кулінарних думок. А кухня може бути дуже різна:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Ужасть 11.09.2012 21:24
Цитую Оксана Колісник:
А що на це скажуть колеги чигиринських газетярів з інших районів?

А що скажуть фізики Чигиринського району??? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 О.ЧУПРИНА 11.09.2012 21:06
Цитую Ню-ню:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Доречі газета "Родина" теж відмовилася друкувати наше оголошення. Кажуть ,що ця газета підконтрольна Вам.Чи це так?

Шановний Чуприно! "Прочерк" теж підконтрольний Душейкові, як співвласникові ресурсу. Але ж ніхто вам рота на "Прочерку" не закриває, чи не так? Якась несостиковочка: або Душейко газету цінить більше, аніж сайт, або ж з боку газетярів були не дії, а самодіяльність.

Дякую за коментар.Після нього Петро Григорович дійсно розбереться з цією безумовно самодіяльністю і дасть відповідь коментарю "Ню-ню".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 О.ЧУПРИНА 11.09.2012 21:01
Цитую О.:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановний Петре Григоровичу! Газета "Світлий шлях" відмовила мені ДРУКУВАТИ ОГОЛОШЕННЯ про районне спортивне свято, яке проводилося в с.Іркліїв за сприяння партії УДАР. Більш того з РДА заборонили сільським головам посилати команди сіл на змагання.Але свято відбулося незважаючи на усі їх перепони.Доречі газета "Родина" теж відмовилася друкувати наше оголошення. Кажуть ,що ця газета підконтрольна Вам.Чи це так?

Так тобі і треба, вражий сину!

Ось і розкрився ти "касатий".В роки війни ворогами мого батька були німецькі фашисти та розкидані ними по всьому Дунаю підводні міни.В мирний час -всякі негідники у вигляді злодіїв,хабарни ків,ледарів,тощ о.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Василь 11.09.2012 19:02
Цитую О.ЧУПРИНА:
Шановний Петре Григоровичу! Газета "Світлий шлях" відмовила мені ДРУКУВАТИ ОГОЛОШЕННЯ про районне спортивне свято, яке проводилося в с.Іркліїв за сприяння партії УДАР.


Сам Янукович привітав Віталіка з перемогою і побажав перемог майбутніх. А це варто ще більшого пєару на користь Ваших роботодавців. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Василь 11.09.2012 19:00
Цитую Оксана Колісник:
А я б хотіла говорити про журналістику. Недавно мала нагоду побувати на семінарчику у Черкасах, то редактори районних газет так гаряче захищали свою необхідність, так наполягали. Що вони чи не останній останній промінь світла серед інформаційної темряви у своїх районах. Ну і?..


Яка тут може бути журналістика, якщо редактор ще не пенсійного віку і боїться втратити роботу. Роботодавець - контрольована р...анами райнонна рада старих п...дунів. Вона - ж замовник публікацій "о нашем мальчікє". А де редактор буде шукати собі нову? Найде в кращому разі роботу бібліотекаря в сільській школі та буде отримувати подачку, щоб не сдох.

І взагалі, професійна незаангажована журналістика скінчилася після смерті Гонгадзе. По крайній мірі мені це казали самі журналісти. Писати щось своє і незаангажоване можна хіба що в розділі кулінарія в журналі для домогосподарок :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Василь 11.09.2012 18:53
Цитую Прокурор:
[quote name="Василь"]До друку матеріалів усіх партій і кандидатів ЗМІ зобов"язує ЗАКОН.


Закон він тільки для пересічних закон. Для тих хто не перебуває в стадії пересічних - існують правила! який же ти прокурор, якщо цього не знаєш :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 гонта 11.09.2012 16:57
Чого можна очікувати від регіональної преси? Нато вона і регіональна, бо під регіонами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Тьок 11.09.2012 15:39
Дуже добре про цю ситуацію написала "Провінція": "у той час, коли Петро Душейко працював головою Чорнобаївської РДА, Чорнобаївська районка «Світлий шлях» була найбільш «північнокорейс ькою» газетою України. Фотографії Петра Григоровича були чи не на кожній сторінці газети, його афоризмами зачитувалася кожна чорнобаївська та іркліївська родина. Залишалося тільки впровадити рубрику «Анекдоти від Петра Григоровича» на останній шпальті… А от чинний заступник голови ОДА Анатолій Головко, який балотується по цьому ж виборчому округу №195, проблем з підписанням договорів з «непоступливими » «районками» не має. Кожна епоха має свого «душейка»…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Ню-ню 11.09.2012 15:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Доречі газета "Родина" теж відмовилася друкувати наше оголошення. Кажуть ,що ця газета підконтрольна Вам.Чи це так?

Шановний Чуприно! "Прочерк" теж підконтрольний Душейкові, як співвласникові ресурсу. Але ж ніхто вам рота на "Прочерку" не закриває, чи не так? Якась несостиковочка: або Душейко газету цінить більше, аніж сайт, або ж з боку газетярів були не дії, а самодіяльність.