реклама

реклама

Петро Душейко

Колишнього народного депутата і керівника Чорнобаївського району Петра Душейка зареєстровано кандидатом у народні депутати в одномандатному окрузі номер №195.

Як зазначено у Постанові ЦВК, Петро Душейко є безпартійним самовисуванцем. Обіймає посаду почесного голови асоціації "Незалежне об'єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району Черкаської області".

У коментарі "Прочерку" Петро Григорович наголосив, що самовисуненням він показує, що не хоче служити жодній політичній силі:

- Я хочу служити не партійним функціонерам, а власному народу, - каже Петро Душейко. - Маю великий досвід політика і ефективного управлінця, тому можу представляти у парламенті інтереси простих людей Черкащини.

Кандидат каже, що до нього неодноразово зверталися жителі і Чорнобаївського, і Чигиринського, і Драбівського районів та міста Черкас ( входять до складу округу, - Ред.) з пропозицією виступити "виразником їхніх інтересів" та прийняти "досить непросте і відповідальне рішення".

- Справжній стан у суспільстві не відповідає бадьорим рапортам влади, - переконаний Петро Душейко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #18 Істина 15.08.2012 21:45
П.Лушейко, відбувся для виборця природньо та зрозуміло, і насамперед не словом, а ділом. Недругам пора визнати, що за ним підуть багато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 О.ЧУПРИНА 08.08.2012 09:25
Цитую Ню-ню:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дякую за високу оцінку шансів Душейка й Чуприни та пропозицію по більш потужному кандидату від ПР...

Ціню ваше вискорозвинуте почуття гумору, таваріщ ударний есдек. А от ваш рейтинг оцінюю як надзвичайно низький. Там, де ризикнув піти Душейко, вам вже нічого ловити мух. І не вписуйте себе з ним в одну обойму, як це було в часи отамана Льошенка... :lol:

Не пам"ятаю жодного випадку коли б Вадим Льошенко,маючи на те великі фізичні можливості,кого -небудь незаслужено скривдив.Чим таким ви перед ним завинили,що постійно на нього скаржитесь і "НУ-ну" твердо вимовити не можете?Чи шипилявите авансом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #16 Чорнобаївка 08.08.2012 09:22
Петро Григорович, кому набридли вороваті, безсоромні д****мократні б**ютовці, голосуватимуть за Вас, не можна, щоб томенки, гресі навіть наближалися до будинку ВР, треба, щоб там була людина, яка є справжнім громадянином і знає життя не по "откатах", мріємо ще про той час, коли їх проженуть з районної (адже сидять там безсоромні б**ютовські злодюжки), а також з обласної ради, де добре почуває себе заслужений економіст своєї власної кишені Вова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 усе буде добре 07.08.2012 21:49
Цитую тарас:
Типовий пристосуванець, безхребетна істота,без честі і гідності.Ще недавно співав по-іншому:http://pro-vincia.com.ua/news-h-5308.html
Чиї інтереси він хоче захищатиhttp://procherk.info/components/com_jcomments/images/smiles/smile.gif

Хамство - це визнання поразки,обтяжен ене небажанням це визнати.
Щоб якось утішити вражене самолюбство, багато хто починає нападати.
Петру Григоровичу потрібно:
- жаліти таких дюдей;
- у відповідь не хамити;
- сприймати їх з гумором;
- повністю їх ігнорувати;
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Ню-ню 07.08.2012 14:16
Цитую О.ЧУПРИНА:
Дякую за високу оцінку шансів Душейка й Чуприни та пропозицію по більш потужному кандидату від ПР. Я дуже хочу щоб це був С.Тулуб,думаю Петро Григорович також не проти.

Ціню ваше вискорозвинуте почуття гумору, таваріщ ударний есдек. А от ваш рейтинг оцінюю як надзвичайно низький. Там, де ризикнув піти Душейко, вам вже нічого ловити мух. І не вписуйте себе з ним в одну обойму, як це було в часи отамана Льошенка. Бо коли слухаєш ваше "ми з Петром Григоровичем", то згадується приказка:"Кінь ногу кує, а жаба і свою дає" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 О.ЧУПРИНА 07.08.2012 13:22
Цитую Рефері:
Льошенківський есдек Душейко йде самовисуванцем по тому ж округу, що й льошенківський есдек Чуприна, замаскований прапорцем "Удару"? Цікава річ! :eek: Бій двох колишніх з обойми Льошенка - захопливе видовище. Але є відчуття, що на цьому окрузі має з"явитися ще якийсь, набагато реальніший за них обох кандидат. Або влада виставить від себе сильнішого, аніж Головко, або опозиція не дасть Гресеві здати округ регіоналам і зробить ставку на сильнішу фігуру.

Дякую за високу оцінку шансів Душейка й Чуприни та пропозицію по більш потужному кандидату від ПР. Я дуже хочу щоб це був С.Тулуб,думаю Петро Григорович також не проти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Віталій 07.08.2012 12:30
Тушка, був у всіх партіях. Хто був у Чорнобаївському районі, добре знає хто такий Душейко. Питання ще в тому який ідіот так нарізав округи, що до сільских округів приєднали половину Черкас. Очевидно, що це така давня технологія, чиста маніпуляція --- джерріме́ндерин г.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Ню-ню 07.08.2012 10:50
Цитую просто знаю:
Він мужня і розумна людина.

Так, шановні! Не відхиляйтеся від теми: вона - про Душейка, а ви тут пишете про якусь мужню і розумну людину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Рефері 07.08.2012 10:43
Льошенківський есдек Душейко йде самовисуванцем по тому ж округу, що й льошенківський есдек Чуприна, замаскований прапорцем "Удару"? Цікава річ! :eek: Бій двох колишніх з обойми Льошенка - захопливе видовище. Але є відчуття, що на цьому окрузі має з"явитися ще якийсь, набагато реальніший за них обох кандидат. Або влада виставить від себе сильнішого, аніж Головко, або опозиція не дасть Гресеві здати округ регіоналам і зробить ставку на сильнішу фігуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Лікар 07.08.2012 09:58
У Душейка є те, чого немає у жодного конкурента - МУЖНІСТЬ. :P Він не святий, але надійний. Буду голосувати за Петра Григоровича.