реклама

реклама

З метою недопущення розповсюдження інфекційних захворювань, 14 березня по взаємодії з Національною поліцією та медичною службою, рятувальники відділення радіаційного, хімічного та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління провели дезінфекцію в під'їзді 9-ти поверхового житлового будинку на вулиці Нижня Горова у Черкасах

45544

Заходи проводились у зв'язку із проживанням у одній із квартир будинку жінки, яка нещодавно повернулась з Італії. Госпіталізація жінки не проводилась.

Про це інформує прес-служба ДСНС.

реклама

Коментарі  

 
-5 #8 Кирилл 16.03.2020 12:01
при Януковиче такого не было!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 СОЛДАТ 15.03.2020 21:06
Цитую Реаліст:
Цитую Сіромаха:
Скільки ж у "родной странє" моральних виродків - греблю гати! Коментатори хр..ві.

Не факт, що всі попередні коменти - не авторства одного й того ж *удака-рашиста, який пише під різними ніками і зациклений на темі горшків італійських пенсіонерів і намаганні посіяти хоча б мінімальну паніку серед українців.

Всі антиукраінські і "ватні" коменти на цьому сайті пише авторський колектив максимум з трьох-чотирьох чоловік, які виступають під різними ніками.Є серед них один непоганий психолог,який має уявлення про бойову пропаганду.Не сплять бідолахи ночами,відробля ють путінські гроші. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Реаліст 15.03.2020 19:54
Цитую Сіромаха:
Скільки ж у "родной странє" моральних виродків - греблю гати! Коментатори хр..ві.

Не факт, що всі попередні коменти - не авторства одного й того ж *удака-рашиста, який пише під різними ніками і зациклений на темі горшків італійських пенсіонерів і намаганні посіяти хоча б мінімальну паніку серед українців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Сіромаха 15.03.2020 18:48
Скільки ж у "родной странє" моральних виродків - греблю гати! Коментатори хр..ві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 стабилизец 15.03.2020 16:54
Цитую Ни стыда ни совести:
[quote name="правда"]Нашо їздила? Нашо вернулась? у которых родная страна, создает невыносимые условия для жизни.

инопланетяне прилетают и создают. эксклюзивно для вичнобагатостра ждальных :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #3 Ни стыда ни совести 15.03.2020 16:04
Цитую правда:
Нашо їздила? Нашо вернулась? Сиділа б там! Лиш заставляє нервувати тут людей!


Старикан, за которым она горшки выносила, помер. Как раз от вирусняка. Ее послали нафиг за ненадобностью более прислуги в доме. Участь полурабская, обычная для тех, у которых родная страна, создает невыносимые условия для жизни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 ляша темі кантаренко 15.03.2020 14:15
А шо вже в Італії всіх бабок підмила чи вони ср.ти перестали ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 правда 15.03.2020 13:50
Нашо їздила? Нашо вернулась? Сиділа б там! Лиш заставляє нервувати тут людей!