реклама

реклама

З завтрашнього дня закривається вся торгівля, окрім аптек, продуктових магазинів, заправок у м.Черкаси.

Водночас закриються всі ресторани, клуби, - пише в «Фейсбуці» заступниця міського голови Черкас Людмила Бордунос.

За інформацією головного медика Черкас Олега Стадника, на сьогоднішній день із підозрою на коронавірус було обстежено 5 пацієнтів. За попередніми тестами короновірусної інфекції в них не виявлено.

Від сьогодні департамент житлово-комунального комплексу починає дезінфекцію зупинок та місць масового скупчення людей.

Нагадаємо, у Черкаських освітніх закладах запроваджено карантин до 3 квітня. Діти навчатимуться дистанційно.

4

реклама

Коментарі  

 
-2 #9 Андрей 17.03.2020 00:39
Цитую Пильний:
Цитую Юрист:
Рішення про закриття закладів незаконне. Може бути оскаржено в любому суді.

Хто залишиться живий піде й оскаржить...може.

У 80 % випадків захворювання переноситься добре!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 По суті 16.03.2020 21:45
Цитую Семен:
Закрии в першу чергу потрібно міськвиконком. Купа паразитів, які заважають людям жити. Без збереження заробітної плати!!! Нехай будуть з народом :D :lol: :D :lol:

Їх можна законно закрити їх же рішенням як торгівельно-розважальний заклад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 yazon 16.03.2020 21:26
Цитую Юрист:
Рішення про закриття закладів незаконне. Може бути оскаржено в любому суді.

Жалобы - в письменной форме. До лампочки. В стихах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 підприємець 16.03.2020 19:52
Все, Залізяка, тобі - хана. Сам при зарплаті у 70 тисяч, а ми - на карантін за власний рахунок??? Більше мером не будеш. Бізнес тебе не підтримає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Пильний 16.03.2020 19:29
Цитую Юрист:
Рішення про закриття закладів незаконне. Може бути оскаржено в любому суді.

Хто залишиться живий піде й оскаржить...може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Семен 16.03.2020 16:56
Закрии в першу чергу потрібно міськвиконком. Купа паразитів, які заважають людям жити. Без збереження заробітної плати!!! Нехай будуть з народом :D :lol: :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #3 Юрист 16.03.2020 16:02
Рішення про закриття закладів незаконне. Може бути оскаржено в любому суді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Чемпион 16.03.2020 16:00
Цитую Сортсмен крутой:
То спортлайф, фитнесзалы и кинотеатры наконец закроются или будут саботировать?

Зачем вам эти спортлайфи?? Сидите дома и носа не высовывайте! :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Сортсмен крутой 16.03.2020 15:07
То спортлайф, фитнесзалы и кинотеатры наконец закроются или будут саботировать?