реклама

реклама

З Черкаської інфекційної лікарні напередодні втекли два пацієнти з підтвердженим діагнозом Covid-19.

IMG_20200226_105055

Про це під час засідання виконавчого комітету повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Надія Гетьман, пише vikka.ua.

Недужі змогли вийти через окремі виходи надвір, які є в кожній боксованій палаті "інфекційки".

"В інших областях таке вже траплялось, а в нас – перше таке сталось. Тому сьогодні на засідання Штабу з ліквідації НС буду виносити питання, як в подальшому запобігти подібним випадкам", – зазначила пані Надія.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Гоша 07.04.2020 21:18
Тупая бииомасса,естес твенный отбор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 007 07.04.2020 16:28
Цитую Сармат:
Поймать негодяев и на кол посадить)То поліція їх вже ловить? Оце з цих треба не 17000, а 34000 стягувати.

Так оприділіться вже, поліції виконувати карантинні заходи, чи ні :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 007 07.04.2020 16:27
Цитую Любов Майборода:
Двоє пацієнтів виписано з інфекційної лікарні за іх наполяганням!! Зараз за ними спостерігає сімейний лікар. Поки що без паніки.

А ви їх до себе додому візьміть. Ви ж всім розповідаєте, що карантин непотрібний і він дуже порушує права конституційні людини. Та і Ваше "поки що без паніки" якось слабенько звучить, значить скоро будемо точно панікувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Пильний 07.04.2020 13:23
Ну так оголосіть прізвища і адреси їхні, фото, вони ж небезпечні як чумні щурі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 ченчик 07.04.2020 13:13
[quote name="Хозяин двора"]Потенциальные убийцы. Посадить на 8 лет там научат родину любить!!![/quote так у теорії вони ж самі померти повинні раз такий вірус, для чого ж садити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Оксана 07.04.2020 12:42
Цитую Любов Майборода:
Двоє пацієнтів виписано з інфекційної лікарні за іх наполяганням!! Зараз за ними спостерігає сімейний лікар. Поки що без паніки.

А коли це почали виписувати з інфекційної лікарні "за наполяганням пацієнтів"??? Це нові віяння вітчизняної медицини?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Реаліст 07.04.2020 12:17
Цитую Любов Майборода:
Двоє пацієнтів виписано з інфекційної лікарні за іх наполяганням!! Зараз за ними спостерігає сімейний лікар. Поки що без паніки.

Люба, якби вас хтось слухався, то ці хворі разом з вами і Чернявським зараз сиділи б у кінотеатрі, який ви вимагали не зачинять на карантин, і попкорн чавкали б!
От не треба тільки лапшу на вуха вішать, що заступник директора профільного департаменту просто так це озвучила на виконкомі!
Явне, дешеве намагання "затіхарить" те, що за хворими немає належного нагляду!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Любов Майборода 07.04.2020 12:04
Двоє пацієнтів виписано з інфекційної лікарні за іх наполяганням!! Зараз за ними спостерігає сімейний лікар. Поки що без паніки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Хозяин двора 07.04.2020 11:52
Потенциальные убийцы. Посадить на 8 лет там научат родину любить!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Сармат 07.04.2020 11:29
Поймать негодяев и на кол посадить)То поліція їх вже ловить? Оце з цих треба не 17000, а 34000 стягувати.