На вчорашню акцію «Я обираю ЄС!» зібралося близько 300-400 черкащан. Про це «Прочерку» повідомила координатор євромайдану в Черкасах Таїсія Плахута.


Акція відбулася на Європейській площі. Під час заходу черкащани підписувалися під колективною символічною угодою з ЄС, малювали малюнки на асфальті з мотивацією вступу України до ЄС, а також провели фотосушку.


Родзинкою акції став соціомоб «Позич яйця для влади», який напередодні розпочався в селі Свидівок Черкаського району.


«Яйця у селян збирали для того, щоб надати можновладцям «мужності» виконати свої євроінтеграційні обіцянки. Кошик із свидівоцькими яйцями поповнювали в Черкасах на Європейській площі під час акції «Я обираю ЄС!». Люди дуже охоче приносили в дар політикам яйця, пакували особисті «передачі» для знаних персон. Тепер яєчна посилка від черкащан помандрує на євромайдан у Київ. А активісти мережі закликають приєднуватися до соціомобу інші регіони України і ділитися із владою яйцями! Може, тоді вони нарешті зможуть довершити процес підписання Угоди?!» – написала в соцмережі «Фейсбук» координаторка акції «Позич яйця для влади» Вікторія Феофілова.


Організаторка черкаського євромайдану Таїсія Плахута сподівається, що на сьогоднішню акцію збереться ще більше небайдужих черкащан.

Сьогодні євромайдан розпочнеться на Театральній площі о 18.00.

– Хочемо сьогодні зробити пряме включення з євромайднів у інших містах. Також зараз вирішуємо щодо ночівлі, – зазначила координаторка євромайдану.


Також вона запевнила, що акція на підтримку ЄС буде відбуватися без партійних прапорів.

Водночас як інформує сайт «Умань.інфо», на євромайдан зібралися вчора і близько сотні уманчан. Акція проходила біля будівлі Уманської міської ради. Цікаво, що зібралися жителі Умані через мережу Інтернет.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #11 проф. плейшнер 26.11.2013 11:10
Цитую Савик Шустер:
Ви готові до мульти-культурі, ви готові що Україна стане спільним домом для всіх жителів Європи i Африки, всіх іновірців і всіх рас!? Ви готові вступити в Евроасоціацію на їхніх умовах !? Ви готові порвати всі стосунки з Росією? Якщо ви ответете на всі ці питання "ТАК", то Вас чекают Члени в Евроасоціаціі. Це ТЕСТ для нашої готовності до толерантності та асиміляції в Евроасоціаціі. В такому випадку Евроасоціація чекає на Нас ! ! ! Будь ласка голосуйте лайками! .. ЗЕЛЕНІ лайки ви ЗА вступ до Євроасоціацією і Ви готові на все заради цього! ! ! ЧЕРВОНІ лайки ві проти і не готові вступати в Евроасоціацію, і Ви готові на добрі відносини з Росією. ГОЛОСУЙТЕ ДРУЗІ! ! !


ВСЕГДА ГОТОВЫ!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Вася Целкин 26.11.2013 10:12
На фотках коммунистически е русские морды. С такими фэйсами только в Подмосковье. Одежда тоже не модная.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Савик Шустер 25.11.2013 21:46
Ви готові до мульти-культурі, ви готові що Україна стане спільним домом для всіх жителів Європи i Африки, всіх іновірців і всіх рас!? Ви готові вступити в Евроасоціацію на їхніх умовах !? Ви готові порвати всі стосунки з Росією? Якщо ви ответете на всі ці питання "ТАК", то Вас чекают Члени в Евроасоціаціі. Це ТЕСТ для нашої готовності до толерантності та асиміляції в Евроасоціаціі. В такому випадку Евроасоціація чекає на Нас ! ! ! Будь ласка голосуйте лайками! .. ЗЕЛЕНІ лайки ви ЗА вступ до Євроасоціацією і Ви готові на все заради цього! ! ! ЧЕРВОНІ лайки ві проти і не готові вступати в Евроасоціацію, і Ви готові на добрі відносини з Росією. ГОЛОСУЙТЕ ДРУЗІ! ! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Віктор 25.11.2013 15:40
Цитую Владимирович:
Ось хороший фільм про життя пенсіонерки в Евросоюзе.Стоіт подивитися і підготується до вступу в Евроасоціацію .Какім чином можна зароботать і заплатити за комунальні послуги, і як заробляють на прожиток в Евросоюзе!?. Дуже повчальний фільм.Ви готові до мульти-культурі, ви готові що Україна стане спільним домом для всіх жителів Європи, всіх іновірців і всіх рас!? Ви готові вступити в Евроасоціацію на їхніх умовах? Ви готові порвати всі стосунки з Росією? Якщо ви ответете на всі ці питання "ТАК" то Нас чекає членство в Евроасоціаціі. Цей фільм, це ТЕСТ для нашої готовності до толерантності та асиміляції в Евроасоціаціі. В такому випадку Евроасоціація чекає на Нас ! ! ! http://okolesica.ucoz.ru/load/komedii/poletta_2012_2013/2-1-0-1200

Може вам викласти фото і відео російських глубинок?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 choe 25.11.2013 15:40
не погано б облаштувати місця утилізації відпрацьованих батарейок,орган ізувати збір макулатури,мета лу, пластику.в
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #6 Владимирович 25.11.2013 13:53
Ось хороший фільм про життя пенсіонерки в Евросоюзе.Стоіт подивитися і підготується до вступу в Евроасоціацію .Какім чином можна зароботать і заплатити за комунальні послуги, і як заробляють на прожиток в Евросоюзе!?. Дуже повчальний фільм.Ви готові до мульти-культурі, ви готові що Україна стане спільним домом для всіх жителів Європи, всіх іновірців і всіх рас!? Ви готові вступити в Евроасоціацію на їхніх умовах? Ви готові порвати всі стосунки з Росією? Якщо ви ответете на всі ці питання "ТАК" то Нас чекає членство в Евроасоціаціі. Цей фільм, це ТЕСТ для нашої готовності до толерантності та асиміляції в Евроасоціаціі. В такому випадку Евроасоціація чекає на Нас ! ! ! http://okolesica.ucoz.ru/load/komedii/poletta_2012_2013/2-1-0-1200
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Нестор Іванович 25.11.2013 13:47
Цитую ГаЛеша:
З яйцями - круто! Враховуючи, що всі, хто загальмовує євроінтеграцію - чоловіки, то - натяк в точку!


Та ні натяк на інше, при вигляді яєць дехто з лідерів держави свідомість втрачає, а у декого "теплішає" в штанях (однак ефект не тривкий).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #4 Vika 25.11.2013 13:41
Якби ще цій акції не заважав "спів" Поплавського із колонок, що встановлені неподалік, та шум байкерів, які також приїхали підтримати їхнього "незалежного кандидата"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Людина 25.11.2013 13:38
Їм не яйця потрібно збирати. Портібно їх з... яйця.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2 ГаЛеша 25.11.2013 12:54
З яйцями - круто! Враховуючи, що всі, хто загальмовує євроінтеграцію - чоловіки, то - натяк в точку!