реклама

реклама

Попри судове рішення про заборону мирних зібрань на чотирьох найбільших площах міста, правоохоронці вчора не заважали проводити на площі ім. Т. Шевченка євромайдан.


Перед початком зібрання до координатора євромайдану підійшов державний виконавець, щоб проінформувати, що перебування мітингувальників є незаконним. Утім, за словами координаторки майдану в Черкасах Таїсії Плахути, в силу рішення вступає лише після 10 днів, що надаються для оскарження.


Опісля на мітинг прийшов заступник начальника управління громадської безпеки обласного управління міліції Володимир Тютюнник, який також проінформував, що суд заборонив проведення акції на площі. Попередивши про адміністративну відповідальність, правоохоронець пішов від мітингувальників. Кілька міліціонерів стояли біля євромайдану, проте мирне зібрання не розганяли.

Далі євромайдан в Черкасах набув традиційного вигляду: черкащани співали патріотичні пісні, розповідали, чому хочуть в ЄС у «живий мікрофон», писали листа колегам із Києва. Також черкащани мали можливість подивитися відео, як відбуваються євромайдани в інших містах і подивитися пряме включення з Києва.


Крім того, на євромайдані Таїсія Плахута закликала всіх прийти сьогодні о 10.00 в 204 кабінет міської ради, де виконавчий комітет буде розглядати питання про скасування рішення суду про обмеження мирних зібрань. Також сьогодні члени виконкому розглянуть питання про підняття прапора ЄС біля приміщення міськради.

За словами координаторки євромайдану в Черкасах, у четвер о 13.00 на площі біля драмтеатру буде піднятий стяг Євросоюзу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 Черкасець 27.11.2013 21:25
У відповідності до ч.1 п.6 ст. 256 Кодексу адміністративно го судочинства України, «Негайно виконуються постанови суду про: «обмеження щодо реалізації права на мирні зібрання».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Не мудро 27.11.2013 16:07
А у вас что, на фото видно круговой обзор??? Вы вообще там были? А я был, с 17.45 (действительно было человек 10-15 на это время) и до почти 19. Народ в процессе подтянулся.
Так что ВАМ мешало подтянутый народ сфотографироват ь, или он был в форме? Впечатление такое , что ВЫ всех знали кто пришел? В чем торг? Вы своей торговлей только убеждаете в заказухе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Виктор 27.11.2013 15:46
Цитую Фото:
Цитую Виктор:
Цитую Підрахунок невірний:
Цитую Виктор:
Подтверждаю, не разгоняли это точно. Немного холодновато было. Человек наверное до 100 было, может чуть меньше.

100 це якщо рахувати міліціонерів та пам"ятник.Реально 10 осіб.

Врете, я и моих знакомых было только человек 20. И я специально пытался просчитать. Было бы там 50 - я бы написал 50. Но если было до ста, значит так оно и было. Я не преувеличиваю, а вы не преуменьшайте пожалуйста.

Да на фото 16 и фотограф 17 и тут приписал

А у вас что, на фото видно круговой обзор??? Вы вообще там были? А я был, с 17.45 (действительно было человек 10-15 на это время) и до почти 19. Народ в процессе подтянулся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Фото 27.11.2013 15:14
Цитую Виктор:
Цитую Підрахунок невірний:
Цитую Виктор:

Да на фото 16 и фотограф 17 и тут приписал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Родичі гарбузові 27.11.2013 15:11
Цитую Виктор:
Цитую Підрахунок невірний:
[quote name="Виктор"]Подтверждаю, не разгоняли это точно. Немного холодновато было. Человек наверное до 100 было, может чуть меньше.

100 це якщо рахувати міліціонерів та пам"ятник.Реально 10 осіб.

Врете, я и моих знакомых было только человек 20.]
Ну навіть 20, не 10 але ж все то ВАШІ родичі або знайомі, по парт базарам ( тобто компашка вся та же)та 80 иіліціянтів. Але ж міліцію пригнали .ВИ ж всюди пишите що міліції по 4 на одного. А Майборода де тільки не була. Вона ж уже в УДАРІ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Виктор 27.11.2013 11:41
Цитую Підрахунок невірний:
Цитую Виктор:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Гоша Мойкин 27.11.2013 11:31
а будет таможенный союз :lol: выходите вы или нет....ваше мнение ноль
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Хто проплатив? 27.11.2013 11:29
Друкування цього цирку в солідному ЗМІ дуже дорого коштує. То хто проплатив? БЮТ чи Свобода? УДАР коштів немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Гоша Мойкин 27.11.2013 11:28
в такой холод лучше пересидеть дома :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Ледве встигла в останній 27.11.2013 11:24
Цитую незнайка:
Не разглядел То Майборода на фото в новой евроодежке?

Палаточный городок на Европейской площади возле Украинского дома Киева прекратил свое существование.
Вчера поздно вечером организаторы Евромайдана на Европейской площади демонтировали палатки и сцену, которая была сооружена на ступеньках, возле входа в Украинский дом. Часть активистов перешла на Майдан, где они намерены продолжить митинг, остальные собрали свои вещи и ушли. http://galactic-news.info/page_159.html?unitId=5058