реклама

реклама

На початку тижня на стовпах навпроти Соборної площі, що в центрі Черкас, встановили камери спостереження. Зокрема, свідком встановлення стала депутат обласної ради Юлія Воєвода.

– Це було у вівторок зранку. Стояла вишка з невеликим краном і люди монтували цю техніку. Мене це обурює: хто ж це так хоче стежити за черкащанами? І наскільки законне це стеження? – обурюється депутатка, яка вже готує з цього приводу депутатський запит.

«Прочерк» також намагався з’ясувати, хто ж взявся так пильно стежити за черкащанами. У прес-службі Черкаської міськради запевнили, що Соборною площею з усім, що там є, опікується комунальне підприємство «Управління по експлуатації Будинку рад і об'єктів обласної комунальної власності».

– Ні до яких міських програм, ні взагалі до міста ці відеокамери ніякого стосунку не мають, – повідомили «Прочерку» в прес-службі мерії.

Цікаво, що директор підприємства, що є балансоутримувачем Соборної площі, Михайло Таран також заявив, що ніякого відношення ні до стовпів, ні до відеокамер не має. Мовляв, ніякого доручення з цього приводу не було, тож він вперше чує про встановлені на стовпах відеокамери. Та й стовпи на балансі обласної ради не перебувають.

У Черкаському міському РЕМі попередньо повідомили, що також не мають своїх опор біля Соборної площі і порадили звернутися в КП «Міськсвітло». Керівник цього підприємства Віталій Терьохін почав запевняти наше видання, що стовпи (опори електромереж) в центрі міста належать комунальному підприємству «Черкасиелектротранс». Віталій Олександрович також запевнив, що ніякого відношення до відеокамер не має.

«Прочерк» спробував зв’язатися і з керівником «Черкасиелектротрансу», депутатом Черкаської міськради від Партії регіонів Петром Кучером, однак на початку розмови керівник підприємства поклав слухавку. Усі подальші спроби зв’язатися з ним були марними…

При цьому в управлінні МВС області виданню повідомили, що також не мають відношення до причеплених до стовпів відеокамер.

реклама

Коментарі  

 
0 #35 Черкасець 10.02.2014 08:44
Згоден з рішенням. Тепер всіх заворушників можна буде відстежити без перешкод і встановити ступінь їх причетності до руйнування громадського майна. Доречі, це буде корисно і опозиціонерамм, так як вони також матимуть докази причетності, або не причетності своїх підопічних до соціально протиправних жій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #34 Джус 09.02.2014 16:54
Цитую индекс инфляции:
Цитую Джуса:
Тому кто ведет себя прилично, не нарушает закон нечего бояться камер. Никто ж не бьется в партиотических припадках по поводу камер у банков, офисов, что мол они просто проходят а за ними следят. Из всякой гнили пытаются высосать политический подтекст. Как в случае с Чорновол, которая по хамски вела себя на трасе, а потом "нарисовала" это как покушение...
Наша опозиция уже перещеголяла американцев искавших политических ведьм в годы холодной воды, что ни день то сенсация... Вы о экономике, о экономике раскажите, что дальше?

а ты, истеричный наш, об экономике не нас спрашивай, а ответственных за экономику, и ничего странного и тупого в том, что жителей города интересует кто претендует на ипостась "всевидящего ока" нет

А кроме банду геть ваша опозиция на что-то способна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 Вікторія 09.02.2014 14:18
на стовпі по вул. Енгельса (Чорновола) біля будинку 114 також встановлено дві відеокамери. які підключені до мережі інтернет в першому підїзді будинку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 индекс инфляции 08.02.2014 16:55
Цитую Джуса:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 постовой 08.02.2014 16:50
Цитую Вовка:
данные камеры я думаю смотря за дорожной обстановкой в городе.

точняк, вовка, именно так как ты и думаешь. Я тоже буду так думать, чтобы спокойнее жилось. в черкассах все спокойно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #30 yazon din alt 08.02.2014 15:29
Цитую Кирилл:
Не надо думать кто там и что деребанит... Так всегда было и будет, если ты не из их касты - можешь расслабиться. Попробуй навести порядок у себя в голове, потом в жилище, саморазвивайся (физически и духовно расти). Особенно если человеку еще до 30 лет, он все может изменить ДЛЯ СЕБЯ к лучшему! А чем старше становишься тем сложнее.

Вечная мантра уваажемых воров и их челяди: "Не надо думать кто там и что деребанит... Так всегда было и будет".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 Чукча 08.02.2014 11:18
Цитую Vesna:
Цитую Чукча:
Ну что-то порезать, поломать, бросить бутылочку с бензином это в незалежной Украине патриоты научились и вмеють. А вот забрать домой пустую бутылку с под пива или мусор оставшийся после потребления шашлыков в Дахновке..увы.. Мы ишо ни ивропейцы :sigh:


Це ви, мабуть, судите про таких же "чукчів" як і сам...справжні українці не смітять, ще й за такими як ви прибирають!

Тогда в Черкассах справжних украинцев, кроме меня еще человек до 30-ти и то от силы...наберется :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #28 Кирилл 08.02.2014 00:27
Цитую yazon din alt:
Цитую Кирилл:
Разумным и порядочным людям эти камеры только в пользу, умные люди ведь не будут крушить все на улицах ;)

Умные люди тихо в кабинетах подерибанят бюджет , а потом отгородятся беркутом и уголовниками от ограбленного ими народа. Или свалят в Марбелью.

Не надо думать кто там и что деребанит... Так всегда было и будет, если ты не из их касты - можешь расслабиться. Попробуй навести порядок у себя в голове, потом в жилище, саморазвивайся (физически и духовно расти). Особенно если человеку еще до 30 лет, он все может изменить ДЛЯ СЕБЯ к лучшему! А чем старше становишься тем сложнее.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Vesna 07.02.2014 14:34
Цитую Чукча:
Ну что-то порезать, поломать, бросить бутылочку с бензином это в незалежной Украине патриоты научились и вмеють. А вот забрать домой пустую бутылку с под пива или мусор оставшийся после потребления шашлыков в Дахновке..увы.. Мы ишо ни ивропейцы :sigh:


Це ви, мабуть, судите про таких же "чукчів" як і сам...справжні українці не смітять, ще й за такими як ви прибирають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 yazon din alt 07.02.2014 13:45
Цитую Кирилл:
Разумным и порядочным людям эти камеры только в пользу, умные люди ведь не будут крушить все на улицах ;)

Умные люди тихо в кабинетах подерибанят бюджет , а потом отгородятся беркутом и уголовниками от ограбленного ими народа. Или свалят в Марбелью.