реклама

реклама

Акцію з бойкотування нафтового підприємства російських виробників організували активісти черкаського «ДемАльянсу».


Активісти перекрили в’їзд до автозаправки «ЛУКОЙЛ» на вул. Смілянській, заблокувавши роботу заправки.


Люди на в`їзді розтягують банери з гаслами : «ЦЕ ВЛАСНІСТЬ ОКУПАНТА», «КОЖНА ГРИВНЯ - ЦЕ КУЛЯ В АВТОМАТ ОКУПАНТА», «КУПУЄШ ТУТ – ФІНАНСУЄШ РОСІЙСЬКУ АРМІЮ»


Акція спрямована на зменшення попиту на російські товари - для підтримки українських виробників та зменшення фінансування окупації з боку місцевого населення, інформують організатори.

«Деякі машини одиноко стоять замкнені на колонках і не хочуть заправлятися російським паливом. Машини, що проїжджають повз, сигналять в знак підтримки. Директор АЗС розповідає, що він допомагає дитячим будинкам тільки б ми поїхали», - інформують у соцмережі «Фейсбук» активісти.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 S Миколаєнко 02.04.2014 09:03
Китай купить Україну з потрухами.
КНР продовжить займатися скупкою родючих українських земель, здійснюючи продовольчу колонізацію країни.Українські чорноземи вже давно знаходяться у сфері інтересів КНР.Китай орендував на Україні 3 млн га сільгоспугідь строком на 50 років, що дорівнює їх купівлі.
У мене немає особливих сумнівів і в тому, що скупка українських земель продовжиться. Якщо раніше добро на це давав Янукович, то сьогодні його місце займає нова влада яка ще більше потребує грошей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Ірина 02.04.2014 00:09
Цитую Сміх:
А давайте ми ще й газ у себе в домах повідкючаємо і перейдемо на буржуйки, щоб Росія від надлишку газу надулася і лопнула! І ще, давайте не купатися в Дніпрі і не брати з нього воду, бо він же тече з Росії! Таке враження, що живеш в дурдомі.

Немає сенсу Вас переконувати, якщо у Вас Дніпро з Росії тече...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Д...АЛЬЯНС 01.04.2014 15:10
МЫ ВСЕ ДОЛЖНЫ СТАТЬ АМЕРИКАНЦАМИ ИЛИ ЕВРОПЕЙЦАМИ ! НАМ НЕ НУЖНЫ руськие .ОНИ САМЫЕ ПРЕЗИРАЕМЫЕ ЛЮДИ В МИРЕ ,И ИХ СТРАНА русь или рось или росия ,они нам не БРАТЬЯ ! МЫ ДОЛЖНЫ ПРИСОЕДИНИТЬСЯ К АМЕРИКЕ ВМЕСТЕ С ЕВРОПОЙ СТАТЬ ОДНИМ БРАТСКИМ НАРОДОМ ! ОБЬЯВЛЯЕМ БОЙКОТ ВСЕМУ ЧТО СВЯЗАНО С русью или росью !!! МЫ ЭТО ДЕМОКРАТИЧЕСКИЙ АЛЬЯНС БРАТСКИХ АМЕРИКАНСКО-ЕВРОПЕЙСКИХ НАРОДОВ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Валерий 01.04.2014 14:20
Не блокировать а закрыть! Москалям ни копейки нельзя давать зарабатывать на нас! А по поводу газа, то лично у себя в доме я устанавливаю эл.плиту и эл.котел!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Давайте уже думать 01.04.2014 13:02
Цитую Сміх:
А давайте ми ще й газ у себе в домах повідкючаємо і перейдемо на буржуйки, щоб Росія від надлишку газу надулася і лопнула! І ще, давайте не купатися в Дніпрі і не брати з нього воду, бо він же тече з Росії! Таке враження, що живеш в дурдомі.

Воно наразі так і є
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Сміх 01.04.2014 12:21
А давайте ми ще й газ у себе в домах повідкючаємо і перейдемо на буржуйки, щоб Росія від надлишку газу надулася і лопнула! І ще, давайте не купатися в Дніпрі і не брати з нього воду, бо він же тече з Росії! Таке враження, що живеш в дурдомі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Ромчик 01.04.2014 12:16
Надо не банерки растягивать, а бетонными блоками заложить вьезды в запрвку, а то nолку что полчаса постояли, всеравно акция закончилась и заправка продолжила зарабатывать Хунтину деньги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 Ну-ну 01.04.2014 08:39
Украина через Мировую организацию торговли (ВТО) призвала Российскую Федерацию немедленно снять торговый запрет на поставки в эту страну кондитерской продукции украинской корпорации Roshen, введенный Роспотребнадзор ом в конце июля 2013 года.
А цей не фінансує? підіть там побойкотуйте! Дитячий садок!!! Чи гроші на передвиборчу кампанію потрібні? Чому подвійні стандарти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Радикал 31.03.2014 22:55
Більше не буду там заправлятися.
Отак декілька місяців потримати - і подивимся, чи будуть російські олігархи підтримувати свого Путлєра.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Туби дубину 31.03.2014 22:18
А что делать предприятиям которые за купили на ЛУКОЙЛЕ еще до вторжения россиян парочку тон бензина боясь подорожания????