реклама

реклама

Під приміщенням окружкому № 198 у місті Сміла стоять молодики у спортивному, схожі на тітушок. Фотографії чоловіків опублікував у своєму Facebook кандидат у нардепи по цьому округу Сергій Рудик.

"Щойно з-під ОВК № 198. На фото: "журналісти" "Сміла ТВ", яке належить відомому в вузьких колах покровителю ЗМІ Віктору Тимошенку", – підписав фотографії Рудик.



Кореспонденти vikka.ua зв'язалися із журналістом "Сміла-ТВ" Максимом Дубінським, який перебуває на місці події. Він підтвердив, що біля ОВК перебувають молодики.

– У цих молодиків справді є посвідчення громадських кореспондентів "Сміла ТВ". Вони суттєво різняться від того, що є в мене. Цих хлопців я не знаю, – зазначив журналіст.

Нагадаємо, днями із ОВК № 198 зник голова окружкому. Разом із собою він взяв чотири протоколи ДВК. Опісля на двох дільницях було проведено перерахунок голосів.

Сьогодні начальник обласної міліції Владислав Пустовар заявив, що голова ОВК знайшовся.

На переконання представників Рудика, встановлення результатів свідомо затягується. Днями прихильники свободівцями пікетували ОВК з вимогою встановити результати виборів.

Попередньо на цьому окрузі з відривом у 500 голосів перемагає свободівець Сергій Рудик. На другому місці – самовисуванець Віктор Тимошенко.

Зараз триває заміна Центральною виборчою комісією членів ОВК.

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Oculus Rift 04.11.2014 22:18
Нашелся глава? Странно, а должен был покончить с жизнью через самолюстрацию. Не срослось что-то.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 дух америки 04.11.2014 21:37
рудык не стоит корчить из себя морального типа, когда таким не являешся. Чемодан, вокзал, дача Лени космоса в испании
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Презіки від Януковича 04.11.2014 20:20
Цитую Платочки від Рудика:
Які тітушки? І коли пишеш у себе на сторінках , то помилок хоч граматичних не не допускай . Віктор Тимошенко пишеться з великої літери. Це ж знає і першокласник. До речі українська мова. От якби Ви з ганьбою летіли з Черкащини на Дніпропетровщин у.

Не не ма питань...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Я 04.11.2014 19:41
Рудик сам навіз мужиків, неодноразово про це писав на фейсбуці (типу скільки у нього підтримки - батальйони, свободівці і т.п). навіз таку купу, що вже своїх не впізнає! маразматік!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 гонта 04.11.2014 19:16
то, що вже й спортивний одяг не можна вдягати? а де ж твої кулеметники ряжені поділися, рудику. забирайтеся геть зі Смілянщини нацики-пацики!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Платочки від Рудика 04.11.2014 18:36
Які тітушки? І коли пишеш у себе на сторінках , то помилок хоч граматичних не не допускай . Віктор Тимошенко пишеться з великої літери. Це ж знає і першокласник. До речі українська мова. От якби Ви з ганьбою летіли з Черкащини на Дніпропетровщин у.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Смілянин 04.11.2014 18:36
Дивно бачити так багато кореспондентів одного каналу в одному місці p.s. а ще цікаво посвічення якого каналу мають хлопці в спортивному які несут варту у залі ОВК де знаходяться бюлетені?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Виборець 04.11.2014 18:25
Ну це вже Ви пан Рудик, загралися. Вам вже мерещаться тітушки, треба Вам негайно хреститися. А ще краще попрацюють нехай з Вами психологи, або ще краще психоневрологи. Дійсно вже просто тошно Вас слухати. Нестор Шуфрич не світиться скільки, як Ви , світетеся. Правда мивже скоро будемо говорити, що Шуфрич порівнянно з Вами відпочиває. Не треба ніколи нікого поливати брудом! А ще БЕЗПІДСТАВНО називати бандитом свого опонента. Ви ж ідете до Європи. Послухайте мене старшу. Хусточки і бруд - ВАШЕ ХОББІ!!! Де Ви нам взялися на нашу голову. У нас так було тихо і спокійно , так Вас НЕЧИСТИЙ ПРИНІС. І партію свою зганьбили- тепер будемо дкмати, що Свобода всі такі , як Ви.