реклама

реклама

У черкаському мікрорайоні Лісовий невідомі зіпсували алею молодих лип.

3195762416144013786772234786055535956852736n

Про це у «Фейсбуці» повідомив місцевий житель Олександр Проценко, інформує vikka.ua.

«Сьогодні (6 травня) зранку з собакою вже спостерігали картину зламаних та покалічених дерев, а саме алею молоденьких липок, що були висаджені торік ОСН «Лісовий», – написав черкащанин.

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 Чорнобаївець 07.05.2018 22:15
В мене біля дому ще гірше.
Будь-ласка, знайдіть іх.
З мене могорич.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Volodimir Rebel 07.05.2018 14:50
Цитую Абориген:
Неприятно. Но и не удивительно.
К сожалению, подобные животные в этом городе встречаются на каждом шагу.

И зверніть увагу: ці "животние" розплодилися у часи правління в Україні бандючих чи барижних правітелів,котр і набивали свої кишені та котрим начхать на Україну,от і думайте,кому ви віддавали владу на протязі 25 років і чи не досить вже продаватися за гречку???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Абориген 07.05.2018 12:15
Неприятно. Но и не удивительно.
К сожалению, подобные животные в этом городе встречаются на каждом шагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Ван Гог 07.05.2018 10:03
Культура, мораль, виховання - одвічні цінності, критеріями впливу на які є безнаказанність ,вседозволеніст ь, деградація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 vv 07.05.2018 07:29
Це борці із баригами так виражають свій протест!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 МИР 07.05.2018 06:46
Потому что нужна настоящая полиция!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Савел 07.05.2018 01:39
Цитую Volodimir Rebel:
Відчувається почерк невеликої кількості хворих на голову істот у людській подобі
- Если бы их было не много, то мы все жили бы по-другому, в другой стране...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Чорнобаївець 06.05.2018 22:46
от навіщо вони такі живуть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Volodimir Rebel 06.05.2018 22:05
Відчувається почерк невеликої кількості хворих на голову істот у людській подобі: це і деякі відірвані літери зі стели українських патріотів і знущання з каменю на честь Героїв України Степана Бандери та Романа Шухєвича,вандал ізм на цвинтарях,а тепер ще й поламані садженці!...Відбити б яйця та тупі бошки отим моральним виродкам,і поліція мабуть подякувала б за допомогу в очищенні нашого славетного козацького міста від цієї зальотної мразі!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 vlad 06.05.2018 20:53
Эуропа