реклама

реклама

Щойно з будівлі Черкаської обласної ради міліціонери вивели двох активістів і забрали їх в автозак. Опісля авто поїхало в невідомому напрямку.


Присутні радикально налаштовані молодики намагалися захистити хлопців. Зокрема, блокували міліціонерів. Коли це не допомогло, то почали розкачувати авто.



За словами присутніх активістів, в автозакові також був «Беркут», який дуже сильно бив хлопців. Імена молодиків, яких забрали, наразі невідомі. Разом із хлопцями також забрали жінку, яка, за словами очевидців, була в нетверезому стані.


Після затримання активісти почали штурмувати міліціонерів. Ті сховалися в приміщенні обласної ради і знову почали поливати їх водою зі шлангів.



 

Один із мітингувальників розповів «Прочерку», що бачив авто із донецькими номерами, в якому сиділи 40 «тітушок».

У ці хвилини мітингувальники відривають дошки від лавок у сквері за ОДА та кидають їх у багаття. Крім того, вони б’ють смітники.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-4 #22 mangust.lt 24.01.2014 12:47
i do vas dobralas jeta banderovskaja .... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Євген 24.01.2014 11:35
Цитую Алексей:
Поражаюсь власти ! Как можно такое спускать ! берите пример с Лукашенка! всех за синий лес загнать! Бездельники!!!!

Ну как Вас кормят в Вашей Партии Регионов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Виталий 24.01.2014 10:29
Б...ду геть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #19 Виталий 24.01.2014 10:22
Б...ду геть б...ду геть.б...ду геть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 ого 24.01.2014 10:09
В Черкассах так не говорят. Завезенные б...деровские зверьки. И они еще говорят про т...тушек.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Олексій 24.01.2014 09:59
Я за мирні демонстрації! люди що мітингують з гаслами "Ганьба", "Слава Україні" це не більше не менше як вандали-вівці, активісти яких отримали чималі кошти а інша частина це вівці або ж зомбі яким вбили в голову що інших методів демонстрацій крім як бити, закидати, палити не може й бути...лідери тільки те й роблять що підкидабть палки у вогонь намагаючись цим самим засвітитись, заробити політичний авторитет! Проплачені мітинги по областям з юрбою непрацюючих, ненависних до працівників ОВС людей - це не вираження думки народу, це - політичні важелі опозиції які загострюють уже і так критичну ситуацію в країні! Якщо для мітингувальникі в закон не закон, працівник міліції - "бидло" чи "не людина" то які вони нах..й європейці??? Стадо баранів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Игорь 24.01.2014 04:17
.....ПТУшное безграмотная ...... деревенская. Потом домой придут к ним, будут плакать сидеть перед мамами. Революционеры .....! Тьфу ....! Аж противно! Скорее бы уж ваш ....майда*н смешали бы .............!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #15 UA 24.01.2014 02:55
ЖЕСТЬ! П...тухи в масках - Майда*нЫ! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Юра Ботпоц 24.01.2014 02:36
....ю.б. следы погромщиков ведут в Умань.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #13 Алексей 24.01.2014 02:05
Поражаюсь власти ! Как можно такое спускать ! берите пример с Лукашенка! всех за синий лес загнать! Бездельники!!!!