реклама

реклама

Черкаський комітет спротиву диктатурі оголошує загальноміський страйк на знак протесту проти катування дітей, затриманих цієї ночі. Почнеться акція о 10.00. О цій же годині в сесійній залі Черкаської міської ради Народна Рада узгоджуватиме дії та ухвалення рішень громадою Черкас. Це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» проанонсував депутат міськради Микола Булатецький.

Крім того, Микола Іванович закликав юристів, правозахисників та батьків затриманих дітей йти до Черкаського МВС.

Також пан Булатецький зауважив, що його телефон протягом двох годин блокують. 

«Постійно, щосекунди телефонує невизначений номер, не відповідають, ніхто не може додзвонитися...» – зазначив депутат міськради.

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Н2о 24.01.2014 14:42
їзжайте подалі разом з своїм Булатецьким! І Інну Іщук з собою заберіть!
Цитую Нерівнодушний:
Микола Булатецький, Черкаси підтримує Вас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 .... 24.01.2014 11:20
«Постійно, щосекунди телефонує невизначений номер, - ну Я це дзвонила і що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Нерівнодушний 24.01.2014 11:13
Микола Булатецький, Черкаси підтримує Вас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Дарвін 24.01.2014 10:20
Це цинічно, це просто наруга над здоровим глуздом - називати штурмовиків і погромників, які трощили будівлю - дітьми. Бачили б ви вчора зв....чі обличчі цих ..... з палицями, які палили на своїх вогнищах меблі з облради!
"Катування дітей" :)))) Яка ж мерзотна маніпуляція усіма нами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Небайдужа 24.01.2014 10:18
Пускай теперь Булатецкий компенсирует убытки нанесенные так называемыми "детьми".
Люди не идите за ними,не надо гражданская война
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 проф. Плейшнер 24.01.2014 10:10
Треба не страйк! Треба йти в ЧНУ піднімати студентів і вигнати звідти регіоналів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 azim 24.01.2014 09:43
Булатецкий - тебе народ не верит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Социальная физика 24.01.2014 09:04
Цитую Світлана:
Люди не ведіться на провокацію ....., не трощіть своє місто, ви ж люди а не телята

Угол отражения народом равен углу падения власти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 aleks 24.01.2014 08:54
в тюрьму его пора ахтивиста недобитого и остальных опповцев тоже.а родителям смотреть за своими чадами,чем они в ВК занимаются.только в 31 гимназии 6 деточек состоят в группе правый сектор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #3 Світлана 24.01.2014 07:28
Люди не ведіться на провокацію ....., не трощіть своє місто, ви ж люди а не телята