реклама

реклама

Колишній міський голова Черкас Сергій Одарич поінформував на своїй сторінці у мережі Фейсбук про медичну допомогу черкащанці, на яку правоохоронці уночі скинули вазон в ході штурму приміщення Черкаської облдержадміністрації.

- Дівчину прооперували. Стан критичний. Не менше тижня буде без свідомості, - каже відсторонений мер Черкас, посилаючись на спілкування з лікарями.

Зазначає, що про динаміку стану дівчини можна буде говорити лише через два дні.

Відео ТРК «ВІККА»


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 Ковпак 24.01.2014 17:26
Цитую Киношник:
вменяемый человек бросит с четвёртого этажа вазон в голову???

будут к вам б...ты ломиться, вы не только вазонами будет отбиваться ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Ковпак 24.01.2014 17:12
Цитую Черкащанин:
це ще не війна! А ось цікаво, що буде думать (якщо є чим) такий мент, коли "нападники" будуть так само озброєні як і він?

а що думали наші предки, коли озброєні євро-інтегратори пришли до нас у 1941-му році? хто до нас із мечем прийде, від меча і загине!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Киношник 24.01.2014 16:06
Цитую Фотограф:
В том что случилось с этой девушкой виноваты провокаторы, о которых говорил Бондаренко и Старикова. Зачем она связалась с провокаторами

какие провокаторы - вменяемый человек бросит с четвёртого этажа вазон в голову???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Черкащанин 24.01.2014 14:47
Цитую Ковпак:
на війні, як на війні. чи нападники думали, що їх будуть солодощами зустрічати?

це ще не війна! А ось цікаво, що буде думать (якщо є чим) такий мент, коли "нападники" будуть так само озброєні як і він?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Ковпак 24.01.2014 14:18
Цитую Ксенія:
Знову вбивають наших дітей. В усьому винна Партія регіонів і Президент.

а нівроку так "дітки" :-* : один - вірменський т...рист (21 рік), а другий - білоруський р....дивіст (26 років).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Vesna 24.01.2014 14:09
Цитую Ковпак:
на війні, як на війні. чи нападники думали, що їх будуть солодощами зустрічати?

як цинічно! Оля, молода дівчина, зараз на межі виживання...а ви тут захищаєте зл...ця! Совість зовсім втратив!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Фотограф 24.01.2014 13:24
В том что случилось с этой девушкой виноваты провокаторы, о которых говорил Бондаренко и Старикова. Зачем она связалась с провокаторами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Эксперт 24.01.2014 11:50
думаю, что было бы логичным, если бы мент повторил траекторию брошенного им вазона.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Ковпак 24.01.2014 10:19
на війні, як на війні. чи нападники думали, що їх будуть солодощами зустрічати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Ксенія 24.01.2014 09:52
Знову вбивають наших дітей. В усьому винна Партія регіонів і Президент.