реклама

реклама

У ці хвилини у Будинку правосуддя тривають судові засідання, на яких обирають запобіжні заходи утримання для черкащан, які брали участь у протестах коло приміщення облдержадміністрації.

di2


Як повідомляє кореспондент «Прочерку», зокрема судді постановили арештувати на 60 днів Костянтина Фесуна, Юрія Самозвана та Юрія Купреєва.

Процеси відбуваються формально. Адвокати просять взяти до уваги аргументи, що затримані раніше не чинили правопорушень та нині співпрацюють зі слідством. Однак судді ігнорують прохання про отримання затриманими м’якіших форм утримання.

Під приміщенням суду пікетують черкащани. Чути грюкіт від ударів по діжці.

Єдина позитивна новина для мітингувальників надійшла тільки-но із Золотоноші. Там уперше за сьогоднішній день суд обрав такий захід утримання як домашній арешт. Його застосовано до Анастасії Токмакової.

Як уже повідомляв «Прочерк» Чорнобаївський суд уже обрав сьогодні для семи євромайданівців за штурм будівлі Черкаської ОДА в ніч на 24 січня  запобіжний захід – два місяці арешту.

di1

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #14 ОК 27.01.2014 11:47
Цитую Знаю:
А при чем тут помощники, секретари?!?! Не заигрались Вы? Этих мародеров выпустить чтоб дальше шли бить и крушить все? Во всех областях везде все прошло мирно и без такого мародерства и вандализма! У нас же ну просто варвары!

питання в тому хто варвари? Якщо доблєсная міліція сиділа в автобусах і машинах поруч з боковим входом в ОДА і спокійно спостерігала як бють вікна, двері і т.п., а через годину хапала перших хто потрапив під руку, то кого назвати варварами і мародерами? владі на руку такі погроми!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Мефодій 26.01.2014 14:25
Цитую Правда:
А зачем мебель было сжигать в ОГА? Она бы служила верой и правдой любой власти!?!

Та то такі язичницькі обряди у них погоцать навколо вогню - а беркут постукає в бубен)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Сеня Рудик 25.01.2014 21:33
так тупо: озвучувати в різних судах, наштамповані в одному місці рішення
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 петя 25.01.2014 20:53
я ставлю плюсы, а идут минусы? обьясните
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Юрій 25.01.2014 20:53
Коли заарештовують дітей, а Дуууже великі дяді будують віли на Майорці, судді і слідчо-прокурори надіються, що і їм щось перепаде. Так,перепаде неодмінно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Оля 25.01.2014 19:18
Ага! давайте зеленый свет всех этим вандалам, и завтра - будут громить магазины, банки, офисы! Вандализм и неуважение в любой форме нужно пресекать!
Если там половина невинных - дайте список винных, и направить на исправительные работы, а родители виноватых детей вместе с оппозиционерами - пусть деньгами скидываются и помогают пострадавшей Оле и восстанавливают имущество города!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Правда 25.01.2014 19:01
А зачем мебель было сжигать в ОГА? Она бы служила верой и правдой любой власти!?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 В1ктор 25.01.2014 17:59
Цитую Ну-Ну:
Зачем нужно было портить народное имущество, сжигать важные документы? А там между прочим были пенсионные документы простых граждан. И как теперь им их восстанавливать ? Разве это не преступление? При чем тут судьи? Они выполняют свою работу на своем рабочем месте. Нечего стравливать между собой людей!

Что вы морозите? Какие пенсионные документы в ОГА! А суд выполняет задание власти запугать молодёжь репрессиями, вряд ли получится!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 знаю тоже 25.01.2014 17:54
Цитую Знаю:
А при чем тут помощники, секретари?!?! Не заигрались Вы? Этих мародеров выпустить чтоб дальше шли бить и крушить все? Во всех областях везде все прошло мирно и без такого мародерства и вандализма! У нас же ну просто варвары!

А потому что молодняк этот весь был под к....йфом. Даже присутствовавша я там основная масса людей, увидев все происходящее, уже не смогла остановить эту неадекватную молодежь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 саня 25.01.2014 17:34
там же больше половины тех, которые просто смотрели в стороне!!!!!