реклама

реклама

У Черкасах почалась прес-конференція, присвячена очищенню доріг міста від снігу. За словами заступника міського голови Черкас Руслана Сотуленка, проблеми є.

snig-uborka-710x434

- Є деякі проблеми місто прибирається кількома підрядниками. Ситуація на сьогоднішній день така, що місто прибирають десь на четвірочку. Але є питання до підрядника. Чому вулиці не розчищені так, як слід?

Представник фірми підрядника Сергій Атамась, зазначивши, що не хоче виправдовуватись, сказав:

- Зверніть увагу на такий фактор: за останні 5 днів снігопад тривав на фоні дуже низьких температур. До того ж снігопад попав на святкові дні. З одного боку це добре, з іншого погано – реагенти працюють гарно при інтенсивності руху. Ми робили, що могли, старались, як могли. Були бугри, тому що така специфіка ситуації, - зазначив Сергій Атамась.

Він також зазначив, що машинами було пройдено більше 9 тисяч кілометрів по місту.

Були й фактори, «що наклалися» – температура, щільні терміни засипання доріг снігом, мала інтенсивність руху.

- Також ви знаєте, яка соляра. Приїздимо, а з неї парафін! Техніка ламалася, а не було де в свята ремонтувати. Та ми робили, що могли… Утримали інфраструктуру міста, дали можливість автобусам рухатися в усіх напрямках, - сказав Атамась.

Сотуленко додав, що вони створюватимуть оперативний штаб, щоб реагувати на всі «сніжні» проблеми. А ще зауважив, що Гідроментцентр дає некоректні дані, через що не можна як слід підряднику підготуватися до прогнозів.

На справедливе зауваження журналістів, чи не можна було оперативний штаб створювати раніше, Сотуленко наголосив, що штаб фактично діяв, просто не мав офіційно такої назви.

реклама

Коментарі  

 
+1 #30 ИМПИЧМЕНТ! 12.01.2017 14:51
Напрод, а как досрочно Ржавого скинуть? бо машина уже не выносит такого насилия: вторую зиму подряд. А еще ж и до половины зимы не дожили. Дорожки вообще никто не читит. В проулках - вешалка. Они хотят похоже все зимние деньги украсть. Может Ржавому импичмент можна как то заделать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 Изя 12.01.2017 13:41
Цитую Макар:
Хлопци,да этим тварям по большому барабану наши гневные выпады в их сторону,давайте предложения про процедуре отставки этих недорослей от власти.

Остынь.....
Я тебя таки умоляю....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Толя металл 12.01.2017 13:01
Що Ви якій сніг? От у мене Лексус 570, у Гури Ленд крузер 200, у Савіна теж Лексус, у Яценка Порш каєн. Ми в мерії снігу не бачимо, їздемо спокійно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 жало 12.01.2017 11:53
А в наступному році теж тендер виграє Бортник? Вжє бачимо, що йому заважає прибирати сніг і свята? А літом що робив? Чого техніку не готував?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #26 Макар 11.01.2017 19:56
Хлопци,да этим тварям по большому барабану наши гневные выпады в их сторону,давайте предложения про процедуре отставки этих недорослей от власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 активіст 11.01.2017 18:00
Гроші бюджетні, фірми приватні, ось вся схема, толку не буде. Коли вони навіть жруть водяру, грошики капають в карман. Не задовільняє вас, що машини пройшли більше 9-ти тис. км.(а хто їх міряв) вони скажуть 15-20 тис. км. МОШЕННИКИ!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 спец 11.01.2017 17:27
Ха-ха! Говорить шо через поганий прогноз гідрометцентру. Думалои шо розтане,і гроші забрать, а воно ні. Метеорологи погані.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 Лего 11.01.2017 17:25
Цитую Урюк:
Да, Толик, підставили тебе класично.Скажи дякую Буданцєву,Гурі, Яценку...Великим "спєцам" з ЖКХ. Я висновки на наступні вибори зробив, дякую. :sad:



жоден власник автомобіля за Металолома ніколи больше голосовать де будет. Та собственно говоря и те кто на автобусах ездит. Каждая зима (и прошлая тоже)_ для города катастрофа. бо пацани ждут шо само растает шоб гроші стирить