реклама

реклама

Сьогодні в Черкасах засніжені дороги і тротуари. З самого ранку жителі міста обурюються стану доріг, а також жартують на тему весняної погоди. «Прочерк» зібрав частну дописів з «Фейсбуку» про те, як черкащани добираються на роботу і борються зі снігом.

Нагадаємо, сьогодні, 1 березня, в Україні, крім заходу, внаслідок переміщення активного циклону початок весни скасовано. 1 березня Україну завалюватиме снігом та тріщатимуть морози. У більшості областей складні погоді умови: сильний сніг, хуртовини, снігові замети.

фото4

фото

фото1

фото2

фото3

фото6

фото6

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Місцевий 01.03.2018 16:12
Цитую ДЖЕКО:
Сміх сміхом, але факт, що в нас ніхто нізащо не відповідає. Крім нерозчищеного снігу, забиті мусорки. Дерибан триває, "нужні" правоохоонці, "активісти" в долі.

У нас стрічечки чинуші наввипередки біжать перерізати та з боксерами сфоткаться.так вони розуміють свої обов'язки.абідна панімаєш, Черкас капля, можна лялечку зробить! Як пороблено!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Цинік 01.03.2018 15:30
Треба буде все це пригадати Залізяці на наступних виборах ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Lok 01.03.2018 14:54
http://procherk.info/news/snig/13696-opozitsioneri-podaruvali-meru-cherkas-lopatu-i-poradili-jti-v-silski-golovi
"Анатолій Бондаренко приніс на прес-конференцію лопату для відкидання снігу, зауваживши, що він подарує її меру Черкас Сергію Одаричу"
Пане мер заберіть у Одарича лопату, йому вже не треба - а Вам зайвою не буде....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Доктор 01.03.2018 14:45
Цитую Черкащанин:
Це все Радуцький - мало того, що засипав Черкаси снігом, то ще й останню лопату у Толіка вкрав! :D

Мозок він у нього вкрав! Разом з дипломом ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 ДЖЕКО 01.03.2018 13:51
Сміх сміхом, але факт, що в нас ніхто нізащо не відповідає. Крім нерозчищеного снігу, забиті мусорки. Дерибан триває, "нужні" правоохоонці, "активісти" в долі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Fox 01.03.2018 13:42
за прибирання доріг жирний мінус!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 Правда 01.03.2018 13:21
О, Сашко прокинувся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Черкащанин 01.03.2018 12:54
Це все Радуцький - мало того, що засипав Черкаси снігом, то ще й останню лопату у Толіка вкрав! :D