реклама

реклама

Засідання оперативного штабу з реагування на надзвичайні ситуації та події провів голова Черкаської ОДА. Юрій Ткаченко скоординував подальші дії профільних служб.

28512484_1663336443725940_242576638_n-e1519899607888

За інформацією Служби автомобільних доріг області, натепер проїзд автомобільними дорогами державного значення забезпечено. Із ночі на цих автошляхах працювали 157 одиниць техніки. Водночас, за повідомленням ПАТ «Черкасиобленерго», на ранок четверга знеструмлено 23 населені пункти. Там працюють бригади аварійників. У посиленому режимі роботи також рятувальники.

– Цілодобово працює обласний оперативний штаб, аналогічно по районах, – зауважив очільник області Юрій Ткаченко. – Кожен керівник мені особисто доповідає про ситуацію. Наше завдання – максимально розчистити дороги до нової хвилі стихії – уже після обіду синоптики прогнозують погіршення погодних умов. І це особиста відповідальність кожного керівника: від голови РДА, до міських і сільських голів, а також очільників ОТГ. Автошляхи мають бути максимально проїзні. Усі повинні спрацювати 100% і бути відповідальними перед своїми громадами.

Також обласний керманич доручив перевірити пункти обігріву. Натепер на Черкащині таких розгорнуто 142, інформує прес-служба ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Всі свої 02.03.2018 11:13
Цитую Ченчик:
Цитую Цинік:

зате гроші дерти за прибирання прибудинкової території вміють і люблять, а потім двірника видно там раз на тиждень

09 жовтня 2017, 13:11 Прочерк

Новою очільницею Придніпровської служби утримання будинків стане 27-річна Марія Бінусова, племінниця нещодавно вбитого депутата міськради та в.о. директора департаменту ЖКК Михайла Бінусова
До цього Придніпровську СУБ очолював Сергій Танюк, який наразі призначений радником міського голови. Проте вже зараз ходять чутки, що він стане новим очільником департаменту ЖКК. Відзначимо, що покійний Михайло Бінусов також був спочатку призначений радником міського голови.
Також у цій декларації, в розділі корпоративні права, зазначається, що Марія Бінусова разом із сином екс-керівника Придніпровської СУБ С.Танюка Віталієм порівну володіють фірмою-клоном цього комунального підприємства ПП «Придніпровська СУБ»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 !!! 02.03.2018 09:40
Цитую ???:
Ви нічого не переплутали? При чому обласна адміністрація до того, що Бонд вулиці не розчистив? І коли це обладміністраці я гроші збирала за прибудинкові території? Давайте краще звинуватимо у цьому Госдєп США ;-)

Да действительно- вверенной обл.ад,под руководством юрика дурика по области всё хорошо прекрасная маркиза,всё хорошо,всё хорошо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 ??? 01.03.2018 18:53
Цитую Ченчик:
Цитую Цинік:
Вийшли б з кабінетів та подивились, яка ситуація в обласному центрі: на більшості вулиць проїхати чи пройти складно, про заїзди до домів взагалі краще не згадувати! Обсерунькалася наша влада - тільки й вміють доручення давати, а щось конкретне зробити - кишка тонка!

зате гроші дерти за прибирання прибудинкової території вміють і люблять, а потім двірника видно там раз на тиждень

Ви нічого не переплутали? При чому обласна адміністрація до того, що Бонд вулиці не розчистив? І коли це обладміністраці я гроші збирала за прибудинкові території? Давайте краще звинуватимо у цьому Госдєп США ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Авгій 01.03.2018 18:22
Повінь почистить цю стайню й без Геракла, заразом с асфальтом. На часі рубрика "Висока вода".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Ченчик 01.03.2018 16:58
Цитую Цинік:
Вийшли б з кабінетів та подивились, яка ситуація в обласному центрі: на більшості вулиць проїхати чи пройти складно, про заїзди до домів взагалі краще не згадувати! Обсерунькалася наша влада - тільки й вміють доручення давати, а щось конкретне зробити - кишка тонка!

зате гроші дерти за прибирання прибудинкової території вміють і люблять, а потім двірника видно там раз на тиждень
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #3 Дональд Трамп 01.03.2018 15:50
Как умно сказано,а что сделано,уже поздно говорить-все второй раз занесено снегом и когда на хрен вас уберут за эту безмозглую говорильню?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Олександр 01.03.2018 15:40
Хомячок прогнози не чув? Штаб треба було неділю назад збирать!!! При Лутаку вже б голови летіли за армагедон, що Юра устроїв...діяч армянського розливу, мля
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 Цинік 01.03.2018 15:25
Вийшли б з кабінетів та подивились, яка ситуація в обласному центрі: на більшості вулиць проїхати чи пройти складно, про заїзди до домів взагалі краще не згадувати! Обсерунькалася наша влада - тільки й вміють доручення давати, а щось конкретне зробити - кишка тонка!