"Знову на ранковій оперативній нараді акцентував увагу комунальників на прибиранні тротуарів у місцях масового скупчення людей. Особливо на перехрестях, зупинках громадського транспорту, закладів освіти та медицини", - пише мер у "Фейсбуці".

Бондаренко3

"Інколи у мене складається таке враження, що керівники департаменту ЖКК, комунальників живуть в якомусь своєму вигаданому світі. Даєш доручення, а вони потім починають розповідати "А я думав, що". Містян мало хвилює, хто і що там думав. Треба нормально зробити свою роботу. Подивимось, чи на цей раз мене почули. Інакше будемо зменшувати розмір зарплат і премій для кращого сприйняття інформації", - написав Анатолій Бондаренко

реклама

Коментарі  

 
-5 #11 Катя Каптур 31.01.2019 11:16
Дії влади Юлії Володимирівна та її влади виправдані, оскільки її команда працює на результат!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Лилия 28.01.2019 23:32
В мене склалося враження, що наш мер просто каже : "Напишіть невеличку статтю про те , що я сварю свого підлеглого за прибирання тротуарів від снігу". Цю статтю через 4-5 днів просто друкують і так до весни. Ми , жителі, турботу відчули. Я. наприклад, на своїй шкурі, впала на тротуалі та відпочиваю від роботи з переломом. Дякую вам за турботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #9 ЮЗР 28.01.2019 19:27
О НЛО на фото.. П****Й СНЕГ ДРЯПАТЬ,А НЕ ЛЯ-ЛЯ-ТОПОЛЯ!! СЕБЕ ПРЕМИИ НАХАПАЛ ЗА КАКОЙ ***?? И Технику найми на то бабло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Курятники 28.01.2019 17:48
Що вони там курять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #7 света 28.01.2019 16:05
Не можеш організувати роботу-роби її сам, а не надувай щоки і сварись пальчиком. Бери керівників комунальних служб іди з ними на тротуари і тикай носом, а не з теплих кабінетів роздаєш вказівки. Гнать в шию таких роботунів. Зима скоро закінчиться, а вони все спорять хто за що відповідає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Ну 28.01.2019 13:45
так Промбудсервис рулит,никак без него.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Артем 28.01.2019 12:59
Давно пора власть употребить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Завірюха. 28.01.2019 12:10
В зимовий період працівники ЖКГ, не зважаючи на вихідні дні -, зобов'язані виходити на роботу з початком завірюх та снігопадів. Але , на жаль, сьогодні окрім грошей,- нікому нічого не потрібно! А йде це все ,- від Каструлі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Акапелло от працівників 28.01.2019 12:08
"Лучше нету того свету" - исполняется не впервые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #2 Черкасчанин 28.01.2019 11:33
Толя????Серьезно?????И себе в первую очередь.Покажи пример