реклама

реклама

Те, що відбувалося у Черкасах 15 грудня, немає жодного відношення до виборчого процесу. В цьому переконаний член політради ВО «Батьківщина», довірена особа Миколи Булатецького під час виборів Максим Поляков.

– Влада настільки спотворила цей процес, що про вибори не може бути й мови. Ми не те, що не можемо визнавати результати, ми навіть не можемо називати це виборами. Це величезний трамплін до 2015 року, – наголосив Максим Анатолійович у коментарі «Прочерку».


На переконання опозиціонера, на виборах у Черкасах перемогли «голодні зомбі».

– Ці зомбі йшли цілими автобусами. Нещасних затюканих людей у пазіках підвозили тисячами, вони йшли голосувати. Я ніколи не бачив молоді, яка б у неділю о 8 ранку стояла чергами з батьками, з паспортами… Тому я вважаю, що в Черкасах переміг голод! Люди нещасні, голодні, без зарплати отримали гроші, кинули бюлетень. Люди навіть не розуміли, де слід розписуватися. Багато з них уперше в житті прийшли і проголосували. Мабуть, якби не гроші, вони б за все життя так і не сходили б, – припустив Поляков.

Також він нагадав, що черкаський офіс «Батьківщини» був заблокований автомобілями о 19:30, в той час, коли опозиціонери з юристами збиралися везти скарги.

– Не зважаючи на те, що в цьому офісі були міжнародні спостерігачі, журналісти, народні депутати, на міліцію ніяк це не вплинуло. Зрозуміло, що це теж була чітка вказівка губернатора, щоб у нас не було навіть шансу виграти, – переконаний Поляков.

Опозиціонер зазначив, що під ОВК стояли «тітушки», втім у виборчий процес фізично не втручалися.

– На скільки я розумію, під цього співочого шута задіяли всі існуючи механізми підкупу і фальшування виборів: підвоз, фальсифікації, вкиди, «каруселі» студентів, яких я навіть сам ловив десятками на кожній дільниці, чужі бюлетені, «тітушки» на кожній дільниці… Хіба це можна назвати виборами?

Тому він не бачить сенсу оскаржувати результати виборів.

– 15 грудня ще раз підкреслило, що недаремно мільйони людей виходять на Євромайдан. Єдиний правовий шлях сьогодні – це відставка влади. Всі українці це чітко розуміють, тому що ці процеси жорсткого «кидалова» всіх – вирішування «Беркутом», міліцією та «тітушками» всіх ситуації – не можуть далі тривати, – наголосив Поляков.

Самого ж Булатецького Поляков називає «справжнім борцем за справедливість».

– Булатецький робив усе правильно. Йому пропонували мільйони, фантастичний бруд, який «закидався» щодня, але Микола Іванович усе витримав, – зазначив він.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 Фотограф 17.12.2013 10:54
Цитую надоело:
Незнайка", ты уже задрал своими роженицами и красными штанами! Штаны модные, а роженицы уже в отапливаемых помещениях!

А што Вы так раздражены :sigh: Согласен, модные штаники, поэтому народ хочет знать..как они поживают :roll: А насчет рожениц, так и не ответили,
почему же не включили отопление когда на улице было плюс 2?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 ledi 16.12.2013 15:47
а можливо все просто-дуже знають черкащани хто такий Булатецький і голосували за людину а не за партію а там всі однакові
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Н2о 16.12.2013 13:46
да какая разница на 2 или 3 дня!! это дети! хоть и на час.Не продать материальную ценность( да хоть и совесть,хоть и душу),но только бы жили.
Цитую Варвара:
Цитую Н2о:
надо быть полной д....й,что бы сохранить икону,а дети что бы умерали!!!
Цитую Варвара:
Моя прабабуся в 33-му році втратила 5-х з 7-ми дітей , вони померли від голоду, але вона не продала ікону, зберегла її для нас, нащадків. Сьогодні продають свою совість за 200грн. ті в кого немає нічого святого за душею! Особисто знаю кількох людців, які маючи авто,роботу і не голодуючих аж ніяк, брали ці гроші.

Вам цього не зрозуміти, а вона знала що продажа ікони - це тільки на 2-3 дні продовжить життя родини, другі були погляди на життя і гідність. А на рахунок "повної д..ри" - бог вам суддя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Варвара 16.12.2013 13:22
Цитую Н2о:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 ФАКТ 16.12.2013 13:15
Все решило 200 грн, и "честность" или тупость или продажность людей, когда можно было проголосовать за другого кандидата.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Леніна в Європу а не Нас! 16.12.2013 13:11
Цитую Семьон:
Ви ж опозиція народ не годуєте, тільки словами та закликами ситим не будеш. Самі ж обідаєте у ночному клубі "Манхетенн" за скромних 50 тисяч гривень за раз :lol: :lol:

Булатецький нагодував агітаторів, які мерзнуть у наметах
21 листопада 2013, 19:08 Новини Черкас та Черкаської області
Сьогодні о 13.00 на Європейській площі в Черкасах кандидат у народні депутати по округу №194 Микола Булатецький разом із своєю довіреною особою Максимом Поляковим нагодували ГАРЯЧИМ ОБІДОМ людей, які роздають агітпродукцію в наметах.
Микола Булатецький та Максим Поляков роздали БУТЕРБРОДИ та ЧАЙ представникам «Батьківщини» та «Свободи».

Хочешь помочь человеку – дай ему не рыбу, а удочку.
(Сюнь-цзы)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #14 надоело 16.12.2013 13:04
Незнайка", ты уже задрал своими роженицами и красными штанами! Штаны модные, а роженицы уже в отапливаемых помещениях!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Н2о 16.12.2013 12:36
надо быть полной д....й,что бы сохранить икону,а дети что бы умерали!!!
Цитую Варвара:
Моя прабабуся в 33-му році втратила 5-х з 7-ми дітей , вони померли від голоду, але вона не продала ікону, зберегла її для нас, нащадків. Сьогодні продають свою совість за 200грн. ті в кого немає нічого святого за душею! Особисто знаю кількох людців, які маючи авто,роботу і не голодуючих аж ніяк, брали ці гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Фотограф 16.12.2013 12:32
Цитую Варвара:
Моя прабабуся в 33-му році втратила 5-х з 7-ми дітей , вони померли від голоду, але вона не продала ікону, зберегла її для нас, нащадків. Сьогодні продають свою совість за 200грн. ті в кого немає нічого святого за душею! Особисто знаю кількох людців, які маючи авто,роботу і не голодуючих аж ніяк, брали ці гроші.

Да продают, хто за 200 гривень, хто за бутерброд с чаем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Варвара 16.12.2013 12:22
Моя прабабуся в 33-му році втратила 5-х з 7-ми дітей , вони померли від голоду, але вона не продала ікону, зберегла її для нас, нащадків. Сьогодні продають свою совість за 200грн. ті в кого немає нічого святого за душею! Особисто знаю кількох людців, які маючи авто,роботу і не голодуючих аж ніяк, брали ці гроші.