реклама

реклама

На виборах у Черкасах тисячі людей підкуповували виборців, а ще тисячі «брели і за 200 гривень голосували». Це принизило гідність єдиного кандидата в нардепи від опозиції по 194 округу Миколи Булатецького, тож увечері він ухвалив рішення відкликати своїх членів ДВК і спостерігачів з дільниць. Про це він розповів у коментарі журналістам у ніч підрахунку голосів.

– Я не знаю, як можна за цю країну боротися… – засмучено констатував Микола Іванович.

Булатецький наголосив, що не весь центральний штаб «Батьківщини» підтримав його рішення відкликати членів ДВК і спостерігачів із дільниць.

– Значна частина людей мене послухала і поїхала з дільниць, тому що далі це терпіти просто не можна! Мені подзвонили з Києва і дали наказ не робити цього, тому що «нас можуть посадити». А я сказав, що тоді їх треба мільйон посадити за те, що Майдан захопили й київську адміністрацію… У такому негідному суспільстві мені важко жити! Я в житті стільки переніс, але такого приниження терпіти не можу, – зазначив Микола Булатецький і подякував «своїм людям» за те, що вони таки пішли з дільниць.

Він зазначив, що в Черкасах «купили» 60 тисяч виборців.

– Для мене не було самоціллю стати народним депутатом. Для мене було ціллю – стати моральним авторитетом суспільства! І для декого я ним таки став. Але коли я минулого року йшов на дільниці, люди мене обіймали, цілували. Одна жінка на коліна стала... Сьогодні, об’їжджаючи дільниці, вони ховали очі, робили вигляд, що мене не знають. І я все розумів. Колись пройшов Шуфрича, який за 20 гривень всіх купив. Мені пропонували 5 млн доларів за те, щоб я здався. Я не взяв ці гроші! На підкуп моїх виборців достатньо було 3 млн доларів… На підкуп виборів президента потрібно буде всього 870 млн, і Янукович буде правити нами далі… – зазначив Микола Іванович. Також він подякував усім своїм виборцям, зазначивши, що вони є «найсвідомішою частиною суспільства».

Водночас на запитання журналістів щодо того, що Булатецький планує робити далі, опозиціонер із посмішкою зазначив, що «вирощуватиме кукурудзу».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #28 лєгавий 17.12.2013 01:24
[quote name="Микола"]А знаєте, чому переміг Поплавок? Тому що Булатецкий не зробив для жителя Черкас навіть на 200 грн., які давав цей прибулець. На превиликий жаль, одні розмови.[/quo

Поплавок пропіарився на чужих заслугах....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Бухгалтер 16.12.2013 16:52
Значит Булатецкий должен віборцам еще 2 лимона? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Саймон 16.12.2013 16:29
Люди наивные. Опозиция на шее народа пролазит депутатами в Раду, а там уже за миллион два долларов у них типа "меняется взгляд и мировозрение". Сколько их продалось и продалось не за 200 гривень, на калькуляторе считать нужно. А они людей здесь совестят. Та же Тимошенко за счет госбюджета списала долг своей фирмы в 7 миллиардов гривень перед тем же госбюджетом и героиня, весь народ Украины взула за одну ночь поднятием курса доллара на 100%. Где вы тогда были? Или не при Тимошенко люди потеряли не 200грн. а тысячи в кредитных спилках, банках?? А как народ с свинячим грипом на лекарствах обули? Забыли как одноразовая марлевая повязка поднялась в цене до 1 доллара, хотя даже сейчас она стоит не больше 2грн. Так что не надо о совести :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Поплавок 16.12.2013 15:48
Может символический утешительный приз в 200 гривен сможет утешыть Мыколу? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 Селезень 16.12.2013 15:47
Цитую Аня:
Цитую Селезень:
Так що, совість у людей чиста :P

А до чого тут Попласький чи опозиціонери? Якщо хочеться жити по-людські, починати треба з себе. Чула, що висуванці дзеркала у ліфтах чіпляли, тож хочу вам нагади, що дивитись в них треба обережно, бо можна побачити своє справжнє обличчя.

У мене обличчя нормальне і чесне. Но за так звану опозицію, тим паче у такому вигляді як вона є, я даже за гроші і хороші гроші, голосувати не буду. А вам раджу і в дзеркало дивитися і на тих, хто під овечими шкурами з написом "опозиція" і патріотичними лозунгами банально лізе до кормушки. Чи може не рідний син пана Булатецького, його довірена особа на виборах і голова міського БЮТу вступив в аншлюс з фракцією партії регіонів і по їх указці голосує у міськраді? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 будячок 16.12.2013 15:20
Цитую Аня:
Бережи мене Боже від таких друзів

Не суди да не судим будеш... Навіщо "совістити" виборця: нормальна людина візьме 200 грн. та проголосує як підказує розум.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #22 30 16.12.2013 15:19
Цитую Аня:
Моральна сторона: якщо людина продає свій голос (себе) за 200 грн, за скільки вона продасть своїх знайомих? Бережи мене Боже від таких друзів
Вже продали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 Аня 16.12.2013 14:52
Цитую Селезень:
А ви спитайте про це у численної армії опозиціонерів-тушканів. Вони вам роскажуть, за скільки вони розпродали своїх виборців. За сотні тисяч і мільйони. Ви прямо така наївна :-) :P Я вважаю, що якщо Поплавський і давав гроші, то це він повертав людям їхні втрачені гроші, які вони здавали опозиціонерам-памаранчам у 2007 році на лікарню майбутнього :lol: :lol: Так що, совість у людей чиста :P

А до чого тут Попласький чи опозиціонери? Якщо хочеться жити по-людські, починати треба з себе. Чула, що висуванці дзеркала у ліфтах чіпляли, тож хочу вам нагади, що дивитись в них треба обережно, бо можна побачити своє справжнє обличчя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Селезень 16.12.2013 14:35
Цитую Аня:
Моральна сторона: якщо людина продає свій голос (себе) за 200 грн, за скільки вона продасть своїх знайомих? Бережи мене Боже від таких друзів

А ви спитайте про це у численної армії опозиціонерів-тушканів. Вони вам роскажуть, за скільки вони розпродали своїх виборців. За сотні тисяч і мільйони. Ви прямо така наївна :-) :P Я вважаю, що якщо Поплавський і давав гроші, то це він повертав людям їхні втрачені гроші, які вони здавали опозиціонерам-памаранчам у 2007 році на лікарню майбутнього :lol: :lol: Так що, совість у людей чиста :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Н2о 16.12.2013 14:33
скажіть будь-ласка,хто йому пропонував 5 млн? Поплавський,Жук овська,Тулуб? хто? чи може Сеня?