21 вересня 2020 року у місті Черкаси відбулася обласна конференція політичної партії «СИЛА і ЧЕСТЬ» Ігоря Смешка.

На конференції доповнили склад правління, затвердили програму партії в Черкаській області. Основним питанням було висування кандидатів у депутати місцевих рад усіх рівнів та кандидатів на посади сільських, селищних і міських голів на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

119994997_879775475764190_890406270361724236_n

Партія дуже молода і це перший досвід участі у місцевих виборах.

Про це пише в «Фейсбуці» професор кафедри історії України ЧНУ, доктор історичних наук, представник партії Владислав Боєчко.

«Я щиро вдячний учасникам конференції за ВЕЛИКУ ДОВІРУ і ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ бути ПЕРШИМ НОМЕРОМ в обласному списку партії.

Кандидатами у ЧЕРКАСЬКУ ОБЛАСНУ РАДУ обрані:

Боєчко Вадислав

Воєвода Юлія

Щербина Сергій

Шарапа Людмила

Іщенко Олег

Костюк Сергій

Білик Любов

Котович Олександр

Безпрозваний Олександр» - пише Боєчко.

реклама

Коментарі  

 
+62 #88 Так ви зелені 25.09.2020 19:25
Цитую Світлана Михайлівна:
Головне щоб Зелені не проїшли, бо то є халепа...

Ні один викладач, не піде проти ЗЕ, недаремно ж Ректора переобрали, на безальтаративні й основі.ЧНУ виконує ВСІ ВКАЗІВКИ МОН.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+91 #87 Проголосую за 25.09.2020 17:25
Проголосую за Боєчко Вадислав!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+91 #86 Проголосую за 25.09.2020 17:24
Щербина Сергій!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+106 #85 Світлана Михайлівна 25.09.2020 16:45
Головне щоб Зелені не проїшли, бо то є халепа...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-80 #84 Лелека 25.09.2020 13:37
Цитую Виборці:
Студентів ,яких гнобили, опонентам студія Гордона поки не цікава. Рейтинг по області 1,7%.Світланко, не все ,що тобі лізе в голову оприлюднюй. Якщо розуму не було у Світлани, то у Світлани Михайлівни його не добавиться.

Це шо за бидло пише!

Виборці, це для Вас бидло? То тоді проголосуємо - проти.Вас просять озвучити, весь список,кандидат ів...

Поміркуй, може полегшає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #83 Сива Кобила 25.09.2020 08:27
Гарні хлопці, буду тільки за них голосувать, більше немає за кого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #82 Сива Кобила 25.09.2020 08:25
Цитую ВО Свобода:
Цитую Інтєресно-інтєресно:
https://procherk.info/news/7-cherkassy/85770-umanskij-oseredok-partiyi-sila-i-chest-pripinjae-svoju-robotu-olga-chepka
Обласний осередок, прокоментуйте заяву Вашої колеги.
В Умані, кажуть, всьо продано. Що там про честь?

Ви всым так пишите, все по списку. Козломорді!

Козломорді засмутилися)))) Наставили вам поганих оцінок)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #81 Сива Кобила 25.09.2020 08:23
Цитую Переворот:
Цитую ВО Свобода:
Шкода що Боєчко не в нашій команді...


Днями в партії стався переворот. Використовуючи брудні політичні технології, політичний обласний осередок був захоплений прихильниками нині діючої влади.

А тому і зрозуміло, чому оприлюднили тільки продажних преподів,які пішли на сделку з честю https://procherk.info/news/7-cherkassy/85770-umanskij-oseredok-partiyi-sila-i-chest-pripinjae-svoju-robotu-olga-chepka


Написала БРєД!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #80 Оце ботів набігло 24.09.2020 19:28
Боєчко класний препод і буде класний депутат! А боти - довбайте у носі :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #79 Переворот 24.09.2020 15:17
Цитую ВО Свобода:
Шкода що Боєчко не в нашій команді...


Днями в партії стався переворот. Використовуючи брудні політичні технології, політичний обласний осередок був захоплений прихильниками нині діючої влади.

А тому і зрозуміло, чому оприлюднили тільки продажних преподів,які пішли на сделку з честю https://procherk.info/news/7-cherkassy/85770-umanskij-oseredok-partiyi-sila-i-chest-pripinjae-svoju-robotu-olga-chepka