До уваги міжнародних спостерігачів, ЦВК та ЗМІ. Те, що зараз відбувається на ОВК Черкащини не можна класифікувати як нормальний виборчий процес. Членів ОВК немає на засіданні. Засідання, нагадаємо, має бути БЕЗПЕРЕРВНИМ. Мають приймати протоколи в членів ДВК і бюлетені.

Заставочне фото - Павло Мосійчук

Заставочне фото - Павло Мосійчук


Повторюється сценарій Франківщини (округ 87), де цієї весни ми рахували голоси довго і нудно тому, що не було кворуму. В результаті кудись пропали десь 500 бюлетенів. Deja vu?

Спостерігачка Руху ЧЕСНО Ірина Латиш в прямому розумінні бігає і ловить членів ОВК і закликає їх працювати.


Частина членів ОВК заховалася в серверній, куди ми зайти не можемо.


Тепер питання до партій, які подали членів до ОВК і чиї члени ховаються, чому Ваші представники не виконують свою роботу?

Сподіваємося, що ЦВК відреагує на те, що відбувається на ОВК і заликаємо всіх спостерігачів, які перебувають в області, об'єднати зусилля для контролю роботи ОВК.

Оперативно інформацію Руху ЧЕСНО.

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Лейба 01.11.2021 14:50
Цитую Віктор Анатолійович:
Скіьки галасу))) Переміг той, хто працював. Не лише пд час виборів, але й багато років до. Чи ви длумаєте зальотні Гол та Іллєнко цікаві виборцям округу? ні. Вони отримали по заслугам.

Помните, у классика: Если хочешь жить красиво и к начальству близко - держи попу высоко, а голову низко. :D :lol: :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Инкогнито из ОДА 01.11.2021 13:19
Цитую Віктор Анатолійович:
Скіьки галасу))) Переміг той, хто працював. Не лише пд час виборів, але й багато років до. Чи ви длумаєте зальотні Гол та Іллєнко цікаві виборцям округу? ні. Вони отримали по заслугам.

Мне тут соратник по переделке черкащины только что позвонил, по поводу вашего прорисования. Позвольте и от себя тоже, поблагодарить Вас, за высокую оценку моего титанического труда обеспечившего нашу общую Победу. За моё будущее кресло переговорим, когда буду вручать вам заслуженную награду за такой высокий балл, данный Вами моему труду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Яків Миколайович 01.11.2021 12:30
Цитую Стас:
Цитую ПВУ:
ПВУ-поради виборцям України, так званий рух чесно, замісто того, щоб бігати за членами ОВК,навчіть нардепів та прийміть зміни до законів, щодо членів ДВК, ОВК не підготовлені люди не повинні бути в комісіях, де вирішується доля громад, країни.
Саме на це й розрахована гра внаперстки-непідготовлених легше обкрутити,заман ити,залякати...

ВИ обрали до влади ідіотів, що приймають недолугі закони, а ВИННІ - активісти, які тих бевзів не навчили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Віктор Анатолійович 01.11.2021 12:19
Скіьки галасу))) Переміг той, хто працював. Не лише пд час виборів, але й багато років до. Чи ви длумаєте зальотні Гол та Іллєнко цікаві виборцям округу? ні. Вони отримали по заслугам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Стас 01.11.2021 11:43
Цитую ПВУ:
ПВУ-поради виборцям України, так званий рух чесно, замісто того, щоб бігати за членами ОВК,навчіть нардепів та прийміть зміни до законів, щодо членів ДВК, ОВК не підготовлені люди не повинні бути в комісіях, де вирішується доля громад, країни.
Саме на це й розрахована гра внаперстки-непідготовлених легше обкрутити,заман ити,залякати...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Стас 01.11.2021 11:42
Читайте уважно в Прочерку-ВИБОРИ Скічко анонсує перемогу Войцехівського.Питання є? Вони навіть потерпіти не можуть...вже сунуть висуванця.При явці25% за "представника громади " округу буде не більше 12% голосів-демократія.І закидати людям про їхню пасивність неморально-вони вже не вірять у вибори.Не вірять у державу.Не вірять усправедливість ...і голосують квитками до Польщі,Росії тощо...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Хелловуїн по черкаські 01.11.2021 11:23
Всим по ла-ла-ла-йлу, бо все вже вирішено було ще в Вальпургієву ніч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 ПВУ 01.11.2021 11:21
ПВУ-поради виборцям України, так званий рух чесно, замісто того, щоб бігати за членами ОВК,навчіть нардепів та прийміть зміни до законів, щодо членів ДВК, ОВК не підготовлені люди не повинні бути в комісіях, де вирішується доля громад, країни.