реклама
Sucurity Police

реклама

Директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась радить жителям багатоповерхівок бути готовими до можливої відсутності теплопостачання в місті взимку.

4eda5cd1460aa2ffdf931d476af11c87

Про це він зазначив під час прямого ефіру у студії “18000”.

Водночас він сказав, що комунальники зроблять усе, аби тепло було, і готуються до складної зими вже зараз.

– Чи можливі теоретичні ситуації, що не буде в місті тепла – теоретично це можливо. Газ – ключовий елемент, який потрібен. Я б рекомендував, особливо людям старшого віку, особливо сім’ям з малими дітьми, розглянути варіант тимчасового виїзду у разі особливо поганої ситуації до родичів у сільську місцевість, де є можливість опалюватися без газу.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #10 Дим 06.07.2022 22:10
Менi сьогоднi здалося, що я в ОАЭ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Сидоров 06.07.2022 22:05
Цитую Сидоров.:
Не надіявся на добре. Вже маю котел і дві машини дров. Утеплив стіни ще минулого року. Температура в хаті піднялась на 2-3 градуси . Надіюсь , зиму переживу в теплі. Люблю 24 гр в хаті.

У мене теж котел на дровах, тiльки проблема найти дрова була минулого року
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Він 06.07.2022 19:22
Професор ... напевно перебуває на іншій планеті. В місті тепло подає його підприємство і здирають три шкури за нього, а в селі всьо безплатно. 6 тисяч гривень за машину соняшнику ( соснових дров), 12-15 тисяч гривень дров твердих порід. вартість газу всі знають. Зарплата в місті вища, пенсії вищі і т.д. Такого керівника мабуть треба ...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Карась 06.07.2022 15:22
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Пшонка 06.07.2022 14:18
Не треба бути такими легковажними. Тут не тільки мешканці Черкас повинні мати план Б взимку, а також мешканці Європи. Як показав коронавірус і розподіл вакцин, європейці в першу чергу будуть рятувати мешканців своїх країн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Пилип з конопель 06.07.2022 13:34
Карася - в мери!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Черкащанка 06.07.2022 10:58
Лікарю,ідіть працювати по профілю і дайте спеціалісту прийти на це місце,який не буде відсилати людей по селах,а буде шукати вихід з цієї ситуації.о грудня
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Стиль Карася 06.07.2022 10:30
набаляндрасити словесну проблему, а потім її геройськи вирішити. Заявляти про такі речі не його рівень!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #2 Коваль 06.07.2022 08:55
На початку минулого сезону він лякав, що тепла не буде, бо нема газу, тепер нові лякалки запускає. Чи не тому, що не добився зарплати від міського голови у 230 тис грн?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Сидоров. 06.07.2022 08:49
Не надіявся на добре. Вже маю котел і дві машини дров. Утеплив стіни ще минулого року. Температура в хаті піднялась на 2-3 градуси . Надіюсь , зиму переживу в теплі. Люблю 24 гр в хаті.