реклама
Будівельна компанія надія

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам розглянути можливість розміщення реклами та інформації на інтернет-ресурсі резонансних черкаських новин ПРОЧЕРК.інфо.

Звертатись: за телефонами - 097-1982069 та 067-3880434 (реклама), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ДОВІДКА.

ПРОЧЕРК.інфо – інтернет-ресурс резонансної черкаської інформації. Головні розділи: рубрика РЕЗОНАНС та стрічка оперативних новин. Оновлення стрічки – щоденне, до 30 новин! Сайт зареєстровано новинними сервісами Google та Ukr.net, як професійний ресурс оперативної черкаської інформації.

Характерна риса ПРОЧЕРКу – зворотний зв’язок з аудиторіїєю (щодня надходить 120-150 коментарів до опублікованих матеріалів!).

Щоденна аудиторія – 3000 відвідувачів (1200 - у вихідні) /дані Google Analytics/. Має стабільну динаміку зростання. Рекордна кількість унікальних відвідувачів – понад 10 тисяч – зафіксована на нашому  сайті «Прочерк» 29 червня 2011р. (сплеск інтересу до наслідків негоди - великого дощу в Черкасах).

ПРОЧЕРК - про Вас говорять Черкаси!