Подорожі

Подорожі

Рубрика Подорожі - це репортажі, довідкова та корисна інформація, фотозамальовки та усе інше, що так чи інакше пов’язане з мандрівками.

Естонія Travel

Місцеві вибори в Естонії, столиця вітрів, інтелектуальний центр країни, конференція Східного партнерства, університетський карцер, – про це та багато іншого розповість серія публікацій за наслідками ознайомчого візиту українських журналістів до Естонії.

USA Travel

USA тревел – це репортажі з Америки. Автор подорожував до Західної частини цієї заокеанської країни, до штату Невада, що вважається краєм золотодобувачів. Від Капітолію і Меморіалу Лінкольна до американського Донбасу, краю ковбоїв, ранчо, шахт і неймовірних краєвидів.

Заробітки в Чехії

Заробітки – це нотатки з чеського життя очима заробітчан. Чехія одна з перших країн, куди їдуть українці спробувати свої сили в пошуку кращого життя. Як приймають там українців, де вони працюють, скільки заробляють та як живуть? Про це у нотатках журналіста «Прочерку».

Tunis Travel

Пісок, пальми, верблюди, фініки – все це про Туніс, який нині є ще не настільки популярним напрямком, як, скажімо, Єгипет, Туреччина чи Болгарія. Але ця найменша за площею арабська держава Північної Африки має багато родзинок, починаючи від солоних озер, печер троглодитів та незвичних дюн і закінчуючи українською шовковицею, лікувальними процедурами і фантастичним містом в пустелі, що було декорацією для «Зоряних воєн».
bigmir)net TOP 100