реклама
реклама
реклама
купити квартиру Черкаси
реклама
купити квартиру Черкаси

Черкаський державний технологічний університет підписав меморандум про співпрацю та договір про академічні обміни між ЧДТУ та визнаним освітнім закладом Туреччини – університетом Алтінбас (Altinbaş University, Istanbul, Turkey). Обидва університети прагнуть до досягнення високих результатів у галузях науки та освіти, і ця співпраця стане кроком досягнення спільних цілей.

Договори передбачають обмін студентами та викладачами, організацію спільних семінарів, конференцій та наукових досліджень. Низка освітніх програм, що пропонують університети-партнери на ринку освітніх послуг України та Туреччини, передбачають підготовку здобувачів вищої освіти за однаковими спеціальностями.

d469e8de6ede5fd99fefa0596eb9c178_XL

Ініціатива започаткування міжнародної співпраці з університетом Altınbaş належить завідувачці кафедри фінансів, професорці Ірині Гончаренко: – Цей крок відкриває нові горизонти для студентів та викладачів обох університетів. Договори сприятимуть обміну академічними ресурсами, знаннями та дослідницькими досягненнями. Вони включають в себе можливості для спільних наукових проєктів, стажувань студентів, обміну викладачами та інші форми співпраці, що допоможуть поглибити наші знання та розвивати науковий потенціал. Отже, чекаємо на початок цікавих та плідних проєктів, які надихатимуть наших студентів та викладачів на нові досягнення та перемоги. Разом ми зможемо досягти більше!

Про це інформують в ЧДТУ

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Черкащанин 14.08.2023 12:08
Есть один прикормленный университет, вот с ним вечный ректор (хотя это противоречит закону) и типа "укладає договори". По сути просто пуская пыль в глаза
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100