29 вересня футбольні вболівальники черкаського "Дніпра" проводили марш за відродження їхнього клубу. Під час ходи, яка проходила від площі Богдана Хмельницького до Центрального стадіону, вболівальники вийшли на Смілянську вулицю - одну з головних магістралей міста, перекривши автомобільний рух. Про це повідомляє УНН.


У ході заходу використовувалась піротехніка, та зокрема були вибухи петард.

Черкаські вболівальники вже 4 рік ведуть боротьбу за відродження футбольного клубу "Дніпро", вони проводять марші та спортивні події щоб привернути увагу місцевої влади та олігархів.

 

Довідка: ФК "Дніпро" - футбольний клуб із Черкас, який був заснований у 1955 році. Через борги та недостатнє фінансування він припинив своє існування після 54-річної історії виступів. 9 травня 2009 року був зіграний останній матч.

EFM_4529 copy

 

 

 

 

 

 

 

Усі фото Ігоря Єфімова

реклама

Коментарі  

 
-4 #11 Братушка 02.10.2013 09:13
Братушки! Саме прикольно те, що оті "ультра-вболівальники" сектору 21, які хочуть повернути стару назву заявляють, що будуть палити фаєра і взривати петарди навіть після повернення старої назви команді. Їм, в принципі, по барабану як називається команда, з ким вони грають, який рахунок, на якому команда місці в турнірній таблиці... У них своя політика! Ви думаєте адміністрація "Славутича" не намагалась з ними налагодити контакт? І не одноразово... А за кожну використану петарду і фаєр клуб платить штрафи у ПФЛ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Кленов 01.10.2013 20:44
Цитую Поливара:
Цитую Кленов:
Ну сменят название и что.Всё равно до исчезнувшего Днепра клуб отношения иметь не будет.На практике это будет выглядеть: ФК Днепр,основанны й в 2010 году,ранее носивший название Славутич. И зачем этот цирк со сменой названия если ничего не поменяется. Для того что бы стать приемником Днепра,нужно погасить его долги.Тогда и смена названия может будет иметь смысл.

Тому основні наші прохання і вимоги зводяться до наступного:
· перейменувати ФК «Славутич» в ПФК «Дніпро»;
· роком заснування клубу вважати 1955 рік;
· офіційними кольорами клубу затвердити червоно-біло-сині кольори.

Да переименовать не проблема,хоть в Барселону, а смысл? "Вважать" можно сколько угодно,но для того что бы дата основания стала 1955 год официально,нужн о стать правоприемником исчезнувшего Днепра,а для этого нужно минимум погасить долги бывшей команды.Всё остальное просто сотрясание воздуха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Поливара 30.09.2013 21:56
Цитую Кленов:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Кленов 30.09.2013 21:50
Ну сменят название и что.Всё равно до исчезнувшего Днепра клуб отношения иметь не будет.На практике это будет выглядеть: ФК Днепр,основанны й в 2010 году,ранее носивший название Славутич. И зачем этот цирк со сменой названия если ничего не поменяется. Для того что бы стать приемником Днепра,нужно погасить его долги.Тогда и смена названия может будет иметь смысл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Поливара 30.09.2013 21:45
Цитую Дребас:
А може, ще Вам повернута саму першу назву команди "Колгоспник" (Черкаси)...

Перша назва "Буревісник"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Володимир 30.09.2013 17:44
Головне що в Черкасах існує професійна футбольна команда!!!
І її назва не така суттєва, головне що вона є, а черкащанам є за кого вболівати в чемпіонаті та кубку України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #5 Дребас 30.09.2013 17:05
А може, ще Вам повернута саму першу назву команди "Колгоспник" (Черкаси)...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Поливара 30.09.2013 16:45
Поверніть Дніпро!
Дніпро це наша історія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Назар Обідзінський 30.09.2013 13:24
Для вірності наведеного фактажу додам, що у 1955 році було утворено футбольний клуб (навіть не клуб - команду) "Колгоспник". На початку 70-х він вже став "Дніпром". Пізніш, приблизно у 1973 році він отримав назву "Граніт", тренером якого стала зірка київського "Динамо" 60-х В.Хмельницький. Але після їх "пригод" центральна газета "Правда" опублікувала розгромну для "Граніту" статтю "Позолотите ножку" і команда наказала довго жити. Опісля знову декілька років "Дніпро", потім ФК "Черкаси", знову "Дніпро".
Але, за великим рахунком - я за "Дніпро".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Фугас 30.09.2013 11:59
Пикантная ситуация. "Славутич" создан с нуля, когда "Днепр" приказал долго жить. Учредители (Тулуб) имели право назвать новый клуб как угодно, это ж не правоприемник, а совсем другая команда. Хотя при таком раскладе пусть бы и стадион новый строили.