Заставу за звільнення з-під варти начальника ГУ НП у Черкаській області Владислава Пустовара у сумі 526 тис. грн уже внесено.

Про це в коментарі кореспонденту видання “ІнфоМІСТ” повідомив народний депутат із Черкас Олег Петренко.

– Зараз адвокати займаються юридичними формальними питаннями, – говорить нардеп. – Після обіду Владислав Пустовар уже може вийти з-під варти.

Учора у “Фейсбуці” Олег Петренко також писав, що був на засіданні із обрання запобіжного заходу для Пустовара, і повідомив, що йому не лише не віддали правоохоронця на поруки, а й не дали виступити. Він також припускав, що Владислава Пустовара могли підставити для вивільнення керівної посади.

Сума застави, як альтернативи тримання під вартою, складала 526 тис. грн.

Разом з тим, громадськість по-різному оцінює звинувачення Пустовара в хабарництві.


реклама

Коментарі  

 
+3 #26 черкащанка 01.04.2016 10:07
Быстро деньжат насобирали, меньше суток прошло. А как театру помочь или больному ребенку так не кому ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Олена 31.03.2016 12:07
Цитую Понятное дело:
Для одних закон один, для других другой. Ненавижу всю эту нечисть, одним словом - "мусор" который так тяжко приходится выметать из моей страны. И этот мусор везде, и в верховной раде, и в прокуратуре, и в полиции, и на улице. Как при коммунистах партийные работники, все воруют, потом для показухи кому то "аяяй", и на поруки, а потом в тёплое местечко. Утомили. Всё как всегда. Будет как с "бриллиантовыми" прокурорами, оправдают, пожалеют.А вот у меня соседа закрыли на 4,5 года, с голодухи у бабки соседки тяпку и ведро украл, сидит, и заставу никто не давал, несчего. Бедным одно, богатым другое. И мне говорят что б я верил в справедливость. Брат погиб в АТО, за что? Что бы всё вот так было. Всё, никому не верю!

Моё соболезнование.отчаяние-это то что эта сволота хочет видеть у всех нас,будьте достойны памяти своего брата.Уверена,что недалеко то время и вся эта шакалья свора будет держать ответ за содеянное.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Язон 31.03.2016 11:04
Цитую Николай:
Цитую Киев:
Почему не принял меры? Почему не позвонил главной ментовке о вымагательстве?


Куда звонить? Это же система! Если бы не было карточек на бензин можна было бы подумать о даче взятки, а если есть карточки то это стандартный заказ "большого боса" за решение какого либо вопроса, тупое вымогательство с последующим сливом ГПУ дабы показать какой я белый и как борюсь с корупцией.

Это очевидно и понятно всем. Кроме тех, кто понимать НЕ ХОЧЕТ. А что касается "почему не заявил" - очень не советую никому завлять о вымогательстве взятки высоким чиновником, если у Вас нет волосатой лапы ещё выше этого чиновника. Потому что в УК есть и статья 370 - провокация взятки. И каждый, кто подаёт заявление о вымогательстве взятки - рискует, что взяточник откупится от следователей, вместе с ними Вас подставит, и посадят в результате не его, а ВАС.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Николай 31.03.2016 09:35
Цитую Киев:
Цитую Язон:
Если у гражданина ВЫМОГАЛИ взятку - он не преступник, а жертва преступления, и от ответственности освобождается.

Кто сказал что вымагали? Почему не принял меры? Почему не позвонил главной ментовке о вымагательстве? Вам бы сказки писать или сочинения на вольные темы.


Куда звонить? Это же система! Если бы не было карточек на бензин можна было бы подумать о даче взятки, а если есть карточки то это стандартный заказ "большого боса" за решение какого либо вопроса, тупое вымогательство с последующим сливом ГПУ дабы показать какой я белый и как борюсь с корупцией.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #22 совесть 31.03.2016 08:34
На лечение онкобольного ребенка так бы скинулись та помогли.
Твари.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #21 Місцевий 31.03.2016 00:53
Одні обмежені і ображені.
А, є ще ті, що завжди всім не задоволені.
Як ви живете і жовчю своєю не захлинається ???
Святі просто ...
Це вам зріз суспільства!
Мужики називається. В тихаря коментарі роздавати про те, які всі п..раси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 олег 30.03.2016 20:38
Пустовар сам є частиною цієї системи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Язон 30.03.2016 18:50
До пана Петренка є інше питання. Вони там у комітеті ВР з закордонних справ сьогодні проголосували проект закону про розрив дипломатичних відносин з Росією. Хто не зрозумів - це означає розрив ВСІХ діючих договорів з РФ. Нє, парасюки - то зрозуміло. Але серед авторів закону - Олег Петренко. То чого там пан депутат нанюхався? Чи хай нам очі повилазять, аби в Путлера корова здохла? Наслідки прораховували - яким боком воно пересічному громадянину України вилізе?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Язон 30.03.2016 18:43
Цитую Юрист:
[quote name="Язон"]
Освобождается, если заявил о вымогательстве. Если понес - преступник.

Частина 3 ст, 369 передбачає дві спеціальні підстави звільнення хабародавця від кримінальної відповідальност і: 1) якщо стосовно нього мало місце вимагання хабара; АБО 2) якщо після давання хабара він добровільно заявив про це до порушення кримінальної справи щодо нього органу, наділеному законом правом на порушення кримінальної справи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 ХВИЛЯ 30.03.2016 16:42
Це один з елементів гібридної війни, яку веде не тільки Росія, але й політики та система із своїми прикормленими лакизами в середині нашої країни проти народу. Гібридна війна має свої гидотні правила. Біле треба називати чорним, коли наступаєш – волати що тебе кривдять, ворога треба звинувачувати в тому що робиш сам. Не можна розкривати намірів, не можна давати точних визначень своїм діям. Все це створює хаос в інформпросторі, і ним намагається скористатися злодії і хапуги. На злодієві шапка горить. Злодій кричить: держи злодія. А в даному випадку - "ЙОГО ПІДСТАВИЛИ",