реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подав свою електронну декларацію, вказавши свої доходи та майно за 2015 рік.

Відтак, мер Черкас задекларував квартиру площею 111 кв. м., придбану в 2009 році, два житлових будинки, площею 179 та 105 кв. м, придбані у 2014 році, а також три земельні ділянки, та дві нежитлові будівлі.

Варто зазначити, що міський голова є співвласником всіх перелічених об’єктів. Іншим співвласником є його дружина – Валерія Бондаренко.

Також у декларації зазначено, що нині Анатолій Васильович володіє житловим будинком з нежитловими приміщеннями, площею 534 кв. м. Цей об’єкт зараз будується.

Сім’я Бондаренків може похизуватись пристойним автопарком. У власності родини 9 автомобілів, серед яких: DAEWOO NEXIA, TOYOTA CAMRY 2.4, ВАЗ 210990-20, ВАЗ 21099, CHEVROLET AVEO 1.5 I, ЗАЗ VIDA 1498, MAZDA три, LEXUS LX 570, LEXUS RX 350.

Lexus-RX-350

Lexus-RX-350

TOYOTA CAMRY 2.4

TOYOTA CAMRY 2.4

LEXUS LX 570

LEXUS LX 570

Цікаво, що дружина міського голови є співвласником товариства з обмеженою відповідальністю «Преміум якість». Інший співвласник – Олена Діскант.

У графі «Вартість у грошовому вимірі» вказано 500 грн. Тоді як дохід від підприємницької діяльності складає 704 тис. грн.

Зарплата ж міського голови за 2015 рік становила 26 тис. грн.

Нагадаємо, мер Черкас зізнавався, що не може жити на 10 тисяч

реклама

Коментарі  

 
+11 #65 ::: 01.11.2016 14:16
Цитую Толя,зарплату більшу хош?:
Чи неймовірне жлобство і жадібність у них знов будуть сильнішими за страх і сором перед народом?

Ти ж сам собі і відповів ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #64 Не перегинайте! 01.11.2016 13:44
Цитую Проч3рк:
Ніколи цей сайт не був людським. Завжди мура і лайно. То одаричу робили мінует. Чого? Бо сайт одарича!!! Кишеньковий. Проплачений. Мразний

Як в анекдоті: "От чого нема, хлопці, - того нема!"(с)
Хто-то, а Одарич їм не платить. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #63 Мойша 01.11.2016 13:43
А налог на "роскошь", за излишки в квадратуре жилья сколько уплачено? И вообще, нужно как в России, не за квадраты, а каждую вторую единицу жилья брать ежегодный налог в размере 20% рыночной стоимости этого жилья. Как сразу цены упадуть на жилье!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #62 Бумеранг 01.11.2016 13:37
Цитую бульба:
Не буде толку з цього народу. Як закудахтали на заголовок. А хтось з цих хохлів (не путати з українцями) прочитав що більшість цих машин жигулі і запорожці? Напевно продані по дорученню але числяться до цих пір на меру і близьких? Хіба розуму не достає зрозуміти що не тримає мер ваз 2109 ваз 21099 та заз з деу для кількості??? Моторошно від злорадності та заздрості писак посіпак.

Лично наблюдал как обсуждаемую особу возит водитель на "Рендж ровере". Это служебный?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #61 Толя,зарплату більшу хош? 01.11.2016 11:28
Навіть нардепи ВР після скандалу з е-декларуванням забрали назад свій чмошний закон про підвищення зарплат собі, любимим.
Чи вистачить клепки (про совість і не кажу) у Толіка-мера і Радика-секретута заткнуться на *** з підняттям собі зарплат? Чи неймовірне жлобство і жадібність у них знов будуть сильнішими за страх і сором перед народом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #60 Себастиан Перейра 01.11.2016 08:43
И сейчас, когда Ваш великий президент
ведет тяжелые бои с Красной Армией.
Вы спрятались в тылу и промышляете разбоем,
пьянствуете,жал уетесь,завидует е багатим
можновладцям .Молчать. Еще не все потеряно,
коршуны мои.
За вашего пана атамана Бондаренко Черкасько-Лисяньского.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #59 стабилизец 30.10.2016 13:35
[quote name="Себастьян Перейра"]Чому ніхто не горлає: "Банду геть! "? Чи може вас влаштовує
Их удовлетворяеть. Приспособятся. ......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #58 Себастьян Перейра 30.10.2016 09:35
Чому ніхто не горлає: "Банду геть! "? Чи може вас влаштовує нинішній
майданутий режим, куди поділись ті крикуни які обіцяли змінити владу,
якщо вона теж їх не буде влаштовувати? Невже влаштовує? Цікаво,
а є такі, що задекларували золотий батон, або золотий унітаз???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #57 Нє Нада Гнать 29.10.2016 21:23
Цитую Проч3рк:
Ніколи цей сайт не був людським. Завжди мура і лайно. То одаричу робили мінует. Чого? Бо сайт одарича!!! Кишеньковий. Проплачений. Мразний

Не стреляйте в Прочеркистов! Они стебуться как могут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #56 Сергій 29.10.2016 14:27
Цитую ...:
Обращаюсь до диванного Быдла!!! "Уважаемые" Вас настолько давит Жаба,Ваша зависть, настолько мелочна, и смешна!!! Фуууууу!!! В нашем городе , не малое количество людей, которые находятся в статусе Хорошо Обеспеченных, и Более обеспечены!

Я так розумію, що це коментар дружини Бондаренка, може й ти вважаеш людей за Бидло, але закрий рота і .... Бо як ти пишеш, що в місті багато забезпечених людей, але не всі вони на таких посадах, як Бондаренко. Всі знають, як він заробив свої статки, почав із збирання в Лисянці люків і каструльок, потім на виборах за гроші здав округ Ничипоренку, а тепер заробляє на плитці, фонанчиках та асфальті вулиць. Він ще й премію захотів, бо грошей не вистачає, не позортесь. Гнати в шию такого мера треба.