реклама

реклама

У Черкаському осередку партії «Слуга народу» точиться боротьба за те, кого буде висунуто від партії кандидатом на посаду черкаського мера.

16387947_1163885933731935_4473854002751695432_n

Про це «Прочерку» повідомив відомий черкаський юрист, громадський і політичний діяч Валерій Макеєв, посилаючись на інсайдерську інформацію.

Як відомо, від «Слуги народу» планував балотуватися черкаський підприємець і громадський діяч, колишній кандидат у народні депутати від партії «Голос» Віктор Євпак. Цей варіант не відкинутий і сьогодні. Також розглядається кандидатура директора бізнес-коледжу Олега Кукліна. Ще однією можливою кандидатурою може стати народний депутат Олександр Скічко. Команду, яка просувала його у Верховну Раду, Валерій Макеєв називає дуже потужною. На його переконання, Скічко може стати серйозним конкурентом чинному міському голові Анатолію Бондаренку.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Зінченко 29.06.2020 10:35
Цитую Я черкащанин:
Цитую Звичайний:
Не знаю нікого але Євпак-нібито вчився професії за допомогою голови.Мабуть має навик роботи нею. Це -головне.

Я теж за Євпака. Із шанованої черкаської родини, ІТ-фахівець, має досвід менеджерської роботи, успішний бізнес, як громадський діяч - в курсі політичної кухні й системи ухвалення рішень у Черкасах.

коли сидиш у якійсь черзі через зависання компа, згадуєш недобрим словом всіх ІТ-спеців України, а таке кругом...так що нехай спочатку у своїх сферах порядок наведуть, а потім і в мери.........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 юрист по національності 28.06.2020 16:14
Цитую Мавр:
Макєєва слухати-собі нашкодити!
Слуга багатих замовників!

Журналіст-адвокат
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 кук43 28.06.2020 16:09
У Скічка потужна команда з грошей тестя — мільярдера Юрушева.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Я черкащанин 28.06.2020 15:42
Цитую Звичайний:
Не знаю нікого але Євпак-нібито вчився професії за допомогою голови.Мабуть має навик роботи нею. Це -головне.

Я теж за Євпака. Із шанованої черкаської родини, ІТ-фахівець, має досвід менеджерської роботи, успішний бізнес, як громадський діяч - в курсі політичної кухні й системи ухвалення рішень у Черкасах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 блазень 28.06.2020 15:19
Це безперспективні кандидати проти Бондаренка. Краще було б, щоб Слуги Народу пітримали когось, з місцевих авторитетних оппонентів до діючого мера, наприклад Згіблова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Звичайний 28.06.2020 14:54
Не знаю нікого але Євпак-нібито вчився професії за допомогою голови.Мабуть має навик роботи нею. Це -головне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Ни стыда ни совести 28.06.2020 12:22
Хипстерские персонажи плавно, а иногда и стремительно, но всегда неизбежно, трансформируютс я в старорежимное обрюзгшее ворье. Это объективный закон существования местного биоценоза. Тот же самый закон Армении и к вышивано-чернорубашечным мордатым нацистам. Финал эволюции у них тот же - старорежимное обрюзгшее ворье.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 тоня 28.06.2020 10:16
"ТОЧИТЬСЯ БОРОТЬБА"...ОХ І ВМІЄ ЗЛОСЛОВИТИ МАКЄЄВ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #10 Светлана 28.06.2020 10:01
Цитую Святий Августин:
Ті, хто казали трохи раніше "хуже нє будєт" і на мерських виборах проголосують за якихось довбнів. Зараз в Черкасах хоч щось робиться, а ця "пацанва зєльоная" здатна лише успішно все прос*ати.
*Зараз в Черкасах хоч щось робиться...* 100%. Все зеленые зоны бондаренко заставил МАФами с шаурмой и колбасами. Центр застраивается торговыми центрами без намека на парковки. На берегу Днепра появились капитальные постройки. Во дворах - газовые заправки. Б.Шевченка ждет завершения ремонта, Ул.Пастеровская ждет бордюры, ул.Сумгаитская - продолжения хоть чего - нибудь. Сквер *Юность* мусолит глаза раной центра города. Дом торговли - что - то со всех сторон лепят и ничего не заканчивают. Мусорные баки для крупногабарита в самом центре города - это же так величественно. Центральный рынок и периметр вокруг - памятник кугутству бондаренко. Строительство высоток в центре без паркомест и заездов - это же развитие города (наверное?). Город рыдает от этого *что - то*.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 stas 28.06.2020 09:52
А хто з них грає на фортепіано....без рук?