З початку серпня  у студентів спеціальності «Лісове господарство» Черкаського державного технологічного університету триває польова навчальна практика з геодезії та топографії, яка є невід’ємною частиною підготовки студентів з дисципліни  «Геодезія». Керівником практики є старший викладач кафедри геодезії, землеустрою та будівельних конструкцій Лариса Іванова На заняттях студенти набувають практичних вмінь та навичок, які є необхідними для майбутніх фахівців. Студенти працюють з такими приладами як теодоліт, нівелір, геодезична бусоль.

1-1

Днями відбулося змістовне практичне заняття на базі ДП «Черкаське лісове господарство», яке провели інженер з охорони та захисту лісу Роман Бутко та лісничий Дахнівського лісництва Роман Перепелиця.

Лісівники ознайомили  студентів з нормативними документами для складання плану бусольної зйомки, розрахунками та необхідними  таблицями до бусольної зйомки ділянки під вирубку. На місці рубки головного користування було складено план зйомки та проведено бусольне знімання ділянки.

7

Додатково фахівці ознайомили студентів з позначками меж кварталів, з системою відеоспостереження за пожежною безпекою в лісових машин та парком машин і механізмів, які використовують при гасінні лісових пожеж.

За організацію заняття, його ґрунтовне та змістовне проведення студенти та викладачі висловлюють подяку директору ДП «Черкаське лісове господарство» Андрію Пустовіту, головному лісничому Олександру Сидоренку, інженеру  з охорони та захисту лісу Роману Бутко та лісничому Дахнівського лісництва Роману Перепелиці.

IMG_20200807_101021-2048x1187

Черкаське обласне управління  лісового та мисливського господарства

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Осмелюсь таки спросить 13.08.2020 23:52
А на среднем снимке, вот тот прибор с пятью гвоздями на двух попендикулярных планках, закреплённых на держаке от, кажись, лопаты, это лазерный экер?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100