реклама

реклама

Винести на пленарне засідання сесії Черкаської міської ради питання перейменування вулиці Василини на вулицю Василя Стуса – таку електронну петицію розміщено на сайті міськради.

Василини

Автором петиції є Володимир Мамалига.

Нагадаємо, Василь Стус (1938-1985) – український поет XX століття, перекладач, прозаїк, мислитель, літературознавець, правозахисник, борець за незалежність України в XX столітті. Один із найактивніших представників українського дисидентського руху. Помер в ув’язненні. Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1991), Герой України (2005, посмертно).

Петро Василина (1899-1941) – радянський функціонер, директор Кам'янської МТС, голова Кам'янського райвиконкому, секретар Кіровоградського підпільного обкому КП(б)У. Депутат Верховної Ради СРСР 1-го скликання, кавалер ордену Леніна. У роки Другої світової війни – організатор партизанського підпілля. Закатований гестапівцями в черкаській в’язниці.

Вулиця Василини починається від перехрестя автошляху Черкаси-Золотоноша та вулиці Лісової, простягається на південний схід до вулиці Пушкіна. Далі вулиця трохи (40 м) зміщується на захід і продовжується до вулиці Грушевського. Вулиця вузька, місцями асфальтована. В 1956—1972 роках називалась Українською.

Василини2

Вулиця Василини на мапі Черкас

Інформація – з «Вікіпедії», ілюстрації Google.

реклама

Коментарі  

 
-3 #22 серьожа вокзальный 11.01.2021 10:36
Цитую Solid/:
Стусові -Бути!
Василину - НЕ чіпати!
....знайдіть якусь "промислову", чи "індустріальну".
Бо і Промисловість і Індустрію ми "декомунізували" на*ер.
Під корінь.

правильно солидол нужно перейменувати улицу в честь москальского нигера пушкина на украинского стуса.это будет правильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Solid/ 10.01.2021 22:11
Стусові -Бути!
Василину - НЕ чіпати!
....знайдіть якусь "промислову", чи "індустріальну".
Бо і Промисловість і Індустрію ми "декомунізували" на*ер.
Під корінь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 СОЛДАТ 10.01.2021 21:49
Цитую Приїхали:
Петро Василина загинув від рук нацистів у Черкасах, щоб сучасні активісти знущалися над його пам'яттю.Це по якому?

В чому полягає "знущання" шановний(на)? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 правда 10.01.2021 19:24
Моя перша любов була Василина! Я за неї :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Приїхали 10.01.2021 19:21
Петро Василина загинув від рук нацистів у Черкасах, щоб сучасні активісти знущалися над його пам'яттю.Це по якому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 СОЛДАТ 10.01.2021 19:06
Цитую черкащанка:
Краще б дбали про якість доріг на таких вулицях. Хто-небудь пробував пройтись цією вулицею від Франка до Крилова після дощу?Ні тротуару, ні дороги.Про це потрібні петиції, для потреб людей, а не власного піару.Задовбали!

Пані! Побережіть нерви.Є інформація що ця вулиця включена в програму препиздента "велике будівництво".Все буде добре.Але потім. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 черкащанка 10.01.2021 14:39
Краще б дбали про якість доріг на таких вулицях. Хто-небудь пробував пройтись цією вулицею від Франка до Крилова після дощу?Ні тротуару, ні дороги.Про це потрібні петиції, для потреб людей, а не власного піару.Задовбали!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 Solid/ 10.01.2021 13:42
Цитую щука:
Треба позбавитись від ”Сумгаїтської”. І ”Руставі”.
Яка ”дружба” народів, про що мова?

Азерів не чіпай.
Вони, через Турцію, наші друзі. Й потенційні союзники. Проти брехливих "ізготовітєлєй тєстов на Ковід". Теж брехливих.
Ще колись "проспект Ердогана" буде.
Це - жарт. Майже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #14 Solid/ 10.01.2021 13:35
Цитую Василинець:
Хтось вирішив піарнутись, а людям проблеми-купу документів переоформляти :-x

По-перше: Не "хтось" , а Мамалига. Його Антену тобі у.. "відповіне місце"

по-друге - Василь СИМОНЕНКО.
Ферштейн, "пі_ар"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Solid/ 10.01.2021 13:32
Ганьба, що в Черкасах вулиці Василя Стуса не з'явилось ще в 90-х.
Не з'явилось, бо такий провінційно-"хіміковський" мєнТалітєт чєркащян - команди ж не поступило, а самі - "люди тьомні - токо з колхозу"
А Стуса в Черкасах знали й цінували. Як от пан Пахаренко, наприкладю.
Та коли в Черкасах науковців слухали?
Настав час Володі Мамалиги.