Депутати Черкаської міськради під час нещодавньої сесії підтримали запит свого колеги Віктора Євпака щодо переведення в окреме приміщення археологічного музею Середньої Наддніпрянщини, створеного Михайлом Сиволапом.

Санстанція

«Просимо Міністерство охорони здоров’я передати на баланс міста будівлю за адресою бул. Шевченка, 287. Це один із яскравих зразків архітектури Черкас, у якому тривалий час була розміщена санепідемстанція. Зараз же будівлю за копійки здають в оренду (420 кв. метрів за 3650 грн за місяць (!), – зазначив Віктор Євпак у своєму виступі на сесії. – Дуже сподіваюся на підтримку ідеї переселення музею в це приміщення головою ОДА та профільним міністерством. Нагадаю, що зараз музей, у колекції якого тисячі унікальних експонатів, вимушено розміщений у невеличкій кімнатці кінотеатру «Україна».

Фото: Вікіпедія

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #33 Антон 23.04.2021 06:47
Музей навряд чи відбудеться, а от висотка в армянському стилі у дворі - виросте 100%. Тож успіїів санстанції у відстоюванні будови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #32 юра 20.04.2021 10:11
Цитую СЕСпо вул.Чорновола:
Коменти більшість пишуть ті,хто ні разу в музей не ходив і не знає, що таке археологія. Але в схемах шурупають. Пропонують в актив міста передати памятку архітектури, на яку власнику (Міністерство ) до фені-ні,БАБА ЯГА проти.
А ЧМР не пофіг на своє комунальне майно (ЦДЮТ, музичні школи, художні школи, існуючі музеї)? Ні чомусь постійно муляє чуже майно : кінотеатр Україна, приміщення санстанції і т.д. Вони дитсадок на митниці вже два роки будують. А дитсадок в ПЗР і на Зеленій стоять закинуті. Все їм щось, хтось заважає. Дерибан і відкати - ось їх рівень іще бла бла бла і космопорт на набережній. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 юра 20.04.2021 09:32
Цитую Голос разума:
Цитую Яків Миколайович:
Бюджет потрібно економити не на освіті і культурі,а на чиновниках ,їх пенсіях,льготах ,конфіскаціях за корупцію і державну зраду. Менше дивіться зомбоящик і думайте:вкрали історію потім мову,потім територію. До наріду це дійде тільки коли зелені чоловічки з автоматами заселяться в їхні квартири

Что это было? Тост? Типа: за все хорошее, против всего плохого? Ну-ну, я посмотрю как вы с Евпаком чиновников разгоните :lol: :lol: :lol: Для справки: количество бюрократии при независимости выросло в разы по сравнению с советским временем и конца края этому процессу не видно.
З якого переляку хтось - щось повинен передавати. Потрібне приміщення - придбайте або збудуйте. Подивіться в якому стані комунальне майно (музичні школи, ЦДЮТ), а потім щось пишіть. Те що є до ума доведіть... :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 юра 20.04.2021 09:28
Цитую Антон:
Согласен, с тем что мутная тема: Бондаренко уже давно на это здание глаз положил, а раз занимается Эвпак то уже и его купили:))) а цель ясна - забрать не сколько здание, сколько участок и освободить место под застройку и наконец-то построить дом внутри двора под который выкопан уже котлован, а участок под санстанцией как кость в горле, т.к. нет выхода на улицу и нет возможности строить... как же эти "великоумники" достали...
Євпака не купили, а развели втемную :o :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 вінігрет 20.04.2021 09:08
Цитую Треба дивитися ширше:
Цитую СЕСпо вул.Чорновола:
Коменти більшість пишуть ті,хто ні разу в музей не ходив і не знає, що таке археологія. Але в схемах шурупають. Пропонують в актив міста передати памятку архітектури, на яку власнику (Міністерство ) до фені-ні,БАБА ЯГА проти.

Якщо зайшла мова про музеї, то треба створювати комплексний музей історії міста, який висвітлював би олюднену історію Черкас, а не тільки викопні археологічні пам'ятки. Археологія - це лише частинка історії. До речі, в обласному музеї прекрасний і великий археологічний відділ, просто навколо нього не здіймають стільки галасу.


Гібридний музей ?І туди ж впихнути художній ? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Треба дивитися ширше 19.04.2021 18:21
Цитую СЕСпо вул.Чорновола:
Коменти більшість пишуть ті,хто ні разу в музей не ходив і не знає, що таке археологія. Але в схемах шурупають. Пропонують в актив міста передати памятку архітектури, на яку власнику (Міністерство ) до фені-ні,БАБА ЯГА проти.

Якщо зайшла мова про музеї, то треба створювати комплексний музей історії міста, який висвітлював би олюднену історію Черкас, а не тільки викопні археологічні пам'ятки. Археологія - це лише частинка історії. До речі, в обласному музеї прекрасний і великий археологічний відділ, просто навколо нього не здіймають стільки галасу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Голос разума 19.04.2021 18:15
Цитую Яків Миколайович:
Бюджет потрібно економити не на освіті і культурі,а на чиновниках ,їх пенсіях,льготах ,конфіскаціях за корупцію і державну зраду. Менше дивіться зомбоящик і думайте:вкрали історію потім мову,потім територію. До наріду це дійде тільки коли зелені чоловічки з автоматами заселяться в їхні квартири

Что это было? Тост? Типа: за все хорошее, против всего плохого? Ну-ну, я посмотрю как вы с Евпаком чиновников разгоните :lol: :lol: :lol: Для справки: количество бюрократии при независимости выросло в разы по сравнению с советским временем и конца края этому процессу не видно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #26 СЕСпо вул.Чорновола 19.04.2021 17:34
Коменти більшість пишуть ті,хто ні разу в музей не ходив і не знає, що таке археологія. Але в схемах шурупають. Пропонують в актив міста передати памятку архітектури, на яку власнику (Міністерство ) до фені-ні,БАБА ЯГА проти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25 Аза Ян 19.04.2021 16:19
Цитую Антон:
Согласен, с тем что мутная тема: Бондаренко уже давно на это здание глаз положил, а раз занимается Эвпак то уже и его купили:))) а цель ясна - забрать не сколько здание, сколько участок и освободить место под застройку и наконец-то построить дом внутри двора под который выкопан уже котлован, а участок под санстанцией как кость в горле, т.к. нет выхода на улицу и нет возможности строить... как же эти "великоумники" достали...

Я бы попросил не растолковывать планы нашего узкого круга, широкому кругу лиц!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 Антон 19.04.2021 15:54
Согласен, с тем что мутная тема: Бондаренко уже давно на это здание глаз положил, а раз занимается Эвпак то уже и его купили:))) а цель ясна - забрать не сколько здание, сколько участок и освободить место под застройку и наконец-то построить дом внутри двора под который выкопан уже котлован, а участок под санстанцией как кость в горле, т.к. нет выхода на улицу и нет возможности строить... как же эти "великоумники" достали...