реклама

реклама

У регіонах відбулися чергові кадрові перестановки – Володимир Зеленський змінив голову обладміністрації Херсонської області: замість Сергія Козиря (якого вже обрали народним депутатом) він призначив Геннадія Лагуту. «Слово і діло» пропонує подивитись, скільки керівники обласних адміністрацій заробили у жовтні, пише slovoidilo.ua

О. Скічку нарахували близько 59 тис. грн «інших виплат» – що до них входить, в ОДА не уточнили….

О. Скічку нарахували близько 59 тис. грн «інших виплат» – що до них входить, в ОДА не уточнили….


У жовтні найвища зарплата була у Олександра Скічка, який очолює Черкаську обладміністрацію – 121 тис. 55 грн. Крім окладу, йому нарахували близько 59 тис. грн «інших виплат» – що до них входить, в ОДА не уточнили.

zarplaty-holiv-oda_ru_large

Голова Тернопільської ОДА Володимир Труш заробив 113 тис. 931 грн: оклад, надбавки, відпускні та 60 тис. грн матеріальної допомоги. На третьому місці – керівник Луганської обладміністрації Сергій Гадай, який заробив 102 703 грн.

У жовтні 71 тис. 401 грн заробив голова Одеської обладміністрації Сергій Гриневецький.

Найнижча зарплата минулого місяця була у Сергія Гамалія. Голові Хмельницької ОДА нарахували 37 тис. 806 грн – оклад, надбавки та відпускні.

реклама

Коментарі  

 
+3 #14 СОЛДАТ 12.11.2021 21:11
Цитую Лейба:
Чтоб я так жил!

...ты так жить не будеш.У тебя образования маловато.Трускавецкого.... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 Лейба 12.11.2021 19:11
Чтоб я так жил!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 МІСЦЕВИЙ 12.11.2021 15:07
Претензіїї не за адресою. Хто б відмовився отримати 120 тис ЗА НІЩО? Прізвища підписантів-значно цікавіші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Классика, о совести 12.11.2021 15:05
Совесть — она такая… Она мучает не тех, кого должна мучить, а тех, у кого она есть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 черкащанка 12.11.2021 14:52
Чому ця людина не користується своєю совістю. Лікарі отримують в такий час по 4000,00 гривень. Що Він таке робить для міста, громади?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 Рахівник 12.11.2021 14:18
Робота надзвичайно важка і виснажлива. Цілодобові фотосесії, бріфінги, аудієнції і підписання паперів. Не йде ні в яке порівняння з іншими професіями - лікарями, вчителями, продавцями, будівельниками. Місячна зарплата дорівнює приблизно 60 пенсіям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Бувший 12.11.2021 14:15
Я в шоці, як дорого платникам податків вартує цей піонерскій загін.зато Зеленський отримає стабільно 20 тис. Видно добре льється з офшорних рахунків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Сармат 12.11.2021 14:01
А чому в ОДА не уточнили, що входить до інших виплат??? Це бюджетні гроші
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Гоша 12.11.2021 13:58
Тепер не ОДА, а суцільний корпоратив. І ведучий є, за 120 000 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Евгений 12.11.2021 13:57
60 тыс материальна помощь. П...ц. Уроды за 10 тысяч в месяц прожить не хотите?