У Черкасах – перша смерть від коронавірусної хвороби. Цю інформацію підтвердила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Надія Гетьман.

Безымянный

Про це інформує «ЧЕ24Online».

– Так, на жаль, уже зафіксували перший випадок смерті від коронавірусу в Черкаській інфекційній лікарні. Ця тема дуже делікатна, тому більше коментувати не можу. Інформація передана в офіційні служби, – коментує Надія Гетьман.

Натомість інші джерела з міської ради повідомляють, що влада готова зробити дезінфекцію і організувати поховання.

Фото: Piroschka van de Wouw / Reuters

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 Ни стыда ни совести 11.04.2020 17:30
Цитую Правдолюб:
Так вирусологи утверждают, что вирус живет только в живой клетке. Какой вирус в мертвом теле, это же не чума или сибирская язва? Сколько можно зомбировать население планеты?

А вы знаете, сколько в трупе живут отдельные клетки? Про рост волос и ногтей у покойников никогда не слышали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 ковід19 11.04.2020 17:22
Це іноземцю хасиду можна було всі кістки з подробицями перемити, а тут - таємниця. Невже таки - софронієвий підлеглий?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 007 11.04.2020 17:08
Гетьман вже була на днях ляпнула, що з лікарні втікло двоє хворих, пів міста готові були їх вже сітками ловити, а виявилось, що їх виписали за власним бажанням. Мабуть і цей раз щось з цієї опери.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 vv 11.04.2020 17:01
Дивлюсь багато шанувальників теорій змов, що вірусу немає, і тд. Добре що в нашій країні немає медицини, і що ви не будете лікуватись за мій рахунок :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Повний провал Зе! 11.04.2020 16:59
Всього за рік Лісапетний преЗедент прос*ав країну по всім напрямкам:
у бюджеті дірка 200 млрд і це ще до вірусу;
наші війська відступають в глиб країни;
весняна індексація пенсій скасована;
"вавина тисяча" пенсіонерам - їжте, не обляпайтесь;
медицина профінансована тільки на перший квартал;
торгівля посадами;
корупційні скандали - жінка нового міністра МОЗ реєструє фірму по продажу мед обладнання в той же день, коли його призначають на посаду - мабуть щось знає )));
на порозі епідемії вивозять маски закордон;
на Миколаївщині немає коронавірусу - треба зерно в порту вантажити, поки є ще що вивозити;
уже друга весна прийшла - прийшла пора владу саджати... на пляшку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 vv 11.04.2020 16:53
Цитую Правдолюб:
Так вирусологи утверждают, что вирус живет только в живой клетке. Какой вирус в мертвом теле, это же не чума или сибирская язва? Сколько можно зомбировать население планеты?

Мутант-наркоман, ти знову виліз? Школу не потрібно було прогулювати, не ніс би цю нісенітницю про віруси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 vv 11.04.2020 16:52
Цитую Бувший:
Подібне замовчення породжує паніку і спекуляцію на хворобі. Вчора почув, що в 2009р.під час епідемії свинячого грипу,коли Юля з Пєтєю носилися з Темофлю в Борисполі, набивши при цьому кишені шаленними грошима, в Україні перехворіли 7,5 млн.,а померло 2,3 млн. Громадян.Метро і транспорт не зупиняли, ринки, магазини і весь бізнес працював. Щось тут не те.

Наркомаш, штоли? Які 2.3млн? :D :D :D Як я з вас, 73-відсоткових сміюсь :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Правдолюб 11.04.2020 16:00
Так вирусологи утверждают, что вирус живет только в живой клетке. Какой вирус в мертвом теле, это же не чума или сибирская язва? Сколько можно зомбировать население планеты?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #12 Диверсія БППС _ЄС 11.04.2020 14:34
Тільки "завдяки" пандемії на сьогоднішній день прийнято рішення, що фінансування інфекційних стаціонарів залишатиметься в колишньому обсязі. По крайней мере, пообіцяли так зробити. Якби не ця пандемія, то вони просто б перестали існувати у нас, ці інфекційні стаціонари. А разом з ними б зникли б через скорочення і лікарі-інфекціоністи. Тому можемо сказати, що це позитивна сторона пандемії. Як, втім, і відновлення санітарно-епідеміологічно ї служби.

Як взагалі можна було її ліквідувати? Це ж диверсія проти держави.

https://www.obozrevatel.com/society/otnosyatsya-huzhe-chem-k-papuasam-professor-golubovskaya-obyasnila-pochemu-medreforma-suprun-prestuplenie-protiv-ukraintsev.htm?utm_source=wpush&utm_medium=push&utm_campaign=webpush
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #11 Помилки БППС _ЄС 11.04.2020 14:32
По-друге, інфекційні стаціонари ніколи не заповнюються повністю, тому що не можна поєднувати хворих з різними інфекційними захворюваннями. Якщо в двомісній палаті лежить пацієнт з кором, то ми можемо покласти туди іншого пацієнта тільки з кором, ніякого іншого. Тому, природно, ця ліжко якийсь час може бути незайнятою. Але це не означає, що потрібно закривати стаціонари. А принцип фінансування пролікованого випадку - це маячня взагалі для інфекційних відділень. Як це можна було зробити без консультації з фахівцями?