Гарячі номера телефонів
FB_IMG_1588751628084 Допис черкащанина під ніком Gremlin Mak у «Фейсбуці» викликав неабиякий резонанс. Редакцією було підтверджено особу людини, тож це не бот і не фейкова сторінка. Юнак пише про те, як у Руській Поляні захворіли на коронавірус його батьки і які це мало наслідки.

Далі подаємо дослівно:

"Хочу звернутися до друзів та громади. Перший раз в житті моя родина просить допомоги громадськості. Хелп енд SOS, чи як там кажуть. Мої батьки захворіли на той самий ковід-19. Проживають вони у Руській Поляні, матері 71 рік, лікар вищої категорії на пенсії, батькові - 69 років, теж пенсіонер.

Патологічних важких захворювань в анамнезі немає (в батька тільки виявили запалення щитовидки). Відразу відповім для тих, хто почне зараз писати «Де вони його взяли і чому лазили по місту» - виходили з дому вони двічі - один раз зробити УЗД щитовидки батькові і потрапити до ендокринолога, другий - здавали аналіз крові, бо УЗД показало запалення щитовидки. Продуктами і усім необхідним були забезпечені, тому потреби виходити не було.

Тиждень тому в батька піднялася температура , з’явився сухий кашель, почав задихатися - картина маслом, як то кажуть. Мати зі своїм досвідом зрозуміла, що сама з цим не впорається і що виглядає все дуже не дуже, тому викликала швидку… Навіть не буду писати чого коштувало мамі добитися того, щоб батька повезли в обласну лікарню, а не в Червону Слободу. Поклали його таки в обласну, зробили експрес-тест на ковід. Він виявився позитивним. На другий день зробили розгорнутий аналіз і його таки підтвердили.

А тепер найцікавіше. Як тільки батько туди поступив, зайшла якась лікарка і почалося - треба 250 гривень на противірусний! Це ще до результатів на ковід. Ну, хай так. Батько мій сперечатися не вміє, та й не до того в його стані було. Після аналізів призначили антибіотик і аскорбінку. Потім ще зробили рентген, діагноз - пневмонія.

А тепер трохи про те, як у нас лікують. Батько поступив у лікарню у четвер. І з моменту як він туди поступив, лікар до понеділка не заходила ЖОДНОГО разу. Звісно, мама почала хвилюватися. Температура в батька не падає, самопочуття не дуже. Один раз медсестра виміряла тиск, він був 150/100, і пропала на півтори години. Якимось чудом мама додзвонилася на пост і запитала, чому нічого не роблять з тиском. Відповідь – «Ну то ми йому сказали випити таблетку» . А то нічого, що поїхав в лікарню він по швидкій і таблеток від тиску у нього просто немає з собою!? П’ятниця, субота, неділя - батькові не краще. Температура тримається увесь час (до речі, досі температура є кожен день). Вночі дихав через апарат Штучної Вентиляції Легень.  У понеділок призначили ще один антибіотик (звичайно, за наш кошт і після наших дзвінків всім кому можна, але не про те зараз). І в той же день  медсестра зайшла і сказала «Аскорбінку не капаємо, бо закінчилась». Закінчилась, КАРЛ! Обласна лікарня, відділення, де лікують ковід, і немає аскорбінки??? Прошу тут офіційних коментарів!

Наразі тато у лікарні майже тиждень. Послухали його легені сьогодні перший раз (!) за весь цей час. Повторного знімку ніхто не робив і досі. Останні дні в нього піднімається тиск і почалася задишка . Мати як лікар розуміє, що вже давно треба було назначати препарати для підтримки серця (які ми, до речі, передали в лікарню і які досі ніхто йому не колов) і зробити кардіограму. Але ми не можемо знайти жодного лікаря, з яким би можна було навіть поговорити і щось в нього запитати! Лікарі міняються кожні 4 години, знайти відповідального неможливо. Про стан здоров’я батька запитати нема в кого, про лікування, яке надається - теж. Таке враження, що він потрапив у підвал КДБ.  Мати вже сто разів пошкодувала, що відправила його у лікарню. Єдиний плюс - це киснева маска.

Про маму то окрема історія. Аналіз на ковід її погнали здавати в понеділок в лікарню аж в Червоній Слободі І байдуже, що транспорт не ходить, і вона без машини! Результатів із понеділка ще немає, і коли вони будуть теж не повідомили. Вона каже, що якщо не буде задихатися, то не поїде у лікарню, бо вдома хоч зможе сама собі все прокапати та уколоти…Але рентген, щоб визначити пневмонію можна зробити лише по результатах....

А тепер я дуже хочу почути коментарі відповідальних керівників на запитання:

1. Невже в Черкаській обласній лікарні немає в наявності аскорбінової кислоти (я вже мовчу про антибіотики і противірусні препарати)?

2. Чому немає нікого відповідального, щоб хоч якусь інформацію надавав про стан пацієнтів?

3. Чи це нормально, що за тиждень до пацієнта із середнім ступенем тяжкості лікар заходить один раз і навіть не слухає його?

4. Чи це нормально, що не дивлячись на інші ускладнення (типу задишки) не призначають жодних інших препаратів для підтримки серцевої діяльності, а тільки лікують антибіотиками?

5. Чому подзвонивши на купу гарячих ліній, ми так і не зрозуміли, чи є бригада, яка робить тестування на вірус на дому, бо половина каже одне, а інша - протилежне?

6. Чому немає нормальних протоколів лікування? І чому при виявленому діагнозі не лікують за існуючими протоколами?

Дуже будемо вдячні за репост і чекаємо відповідей чиновників. Бо ж пані Лариса Кошова, яка очолює управління охорони здоров’я обласної адміністрації, в розмові з моєю мамою лише дивувалася, що ліків немає…

https://www.facebook.com/profile.php?id=100017328304483

Вже не кажу, що коли батькові  стало гірше, попросив ввести серцеві препарати, лікарка відповіла: " якщо ваша жінка вас збирається лікувати , то хай вона вам їх і вводить." Повернулася і пішла, хіба це нормальна реакція медпрацівника на прохання пацієнта?»

реклама

Коментарі  

 
+4 #19 Валерия 07.05.2020 16:52
Люди какие-то странные. Кричат, что фейк...вроде описана какая-то нереальная история аля "Я встретил инопланетян и они заразили меня внеземной инфекцией". Описана обычная история обычных людей. Неужели так трудно в это поверить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #18 Евсевий 07.05.2020 01:05
В семье врач высшей категории. Прорвались в областную больницу, хотя должны были лечиться в слободе, - простого жителя области никто бы и слушать не стал. Общаются с чинами из обл. администрации, - а кто бы снизошёл до рядового черкащанина? И - на тебе, плохо лечат. Чего же тогда ожидать "пересічним" гражданам?
На все вопросы "почему нет?.." ответ один - потому, что мы построили такую страну.
Как бы там ни было, родителям парня - скорейшего выздоровления, и всем нам - не болеть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 yazon 06.05.2020 20:41
Цитую Вмію думати:
Я бачив сторінку цього "Гремліна" - тому так і кажу.

фАКТИ ПІДТВЕРДИЛИСЯ. Це - не фейк, це реальна людина і реальна ситуація. Вибачатися - збираєшся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 yazon 06.05.2020 20:37
Цитую Черкащанин:
І при таких розкладах (якщо це тільки правда, а не фейк) якийсь дебіл хоче зняти каратин?! :eek:

Всі навіть знають імена тих дебілів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #15 Гриша 06.05.2020 19:30
Дудник лучший главный врач за всю историю.только при этом главном враче не берутся взятки,и он сам никогда не брал.честный,порядоч ный,и отзывчивый.его уважает коллектив и пациенты которые прошли лечение в этом учреждении.все что написанно про критику обман
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Сєрж Монро 06.05.2020 19:29
губернаторські прихлєбатєлі вже актівно цю тємку мочать, намагаючись довєсті, що ця лікарня афігєнна і ідєальна, а третя міська - типу в юріздікциї мера і того погана, тобто губєр веде просто політічєску гру із своїм сайтіком пріхлєбатєлєй, де родствєнні связі із єго пулом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Маша 06.05.2020 19:12
Цитую Вмію думати:
Дуже дивна публікація. Чомусь вказане посилання на сторінку Кошової у Фейсбуці, але відсутнє посилання на сторінку "нефейкового Гремлін Мака з Руської Поляни". :eek:
Я справді повинен повірити у написане?!

Сторінка мого брата. І його політичні вподобання - це його приватна справа. У нас в країні демократія, так? В пості жодного слова про політику, лише факти з якими ми , як родина вирішили викласти громадськості . Можете зайти на мою особисту сторінку. Перевіряйте інфу спочатку, а потім іде кричіть про фейки. Дякую .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Ни стыда ни совести 06.05.2020 16:42
Заносить надо много, каждому снизу до верху, кто имеет отношение к больному. Тогда есть не гарантия, но приличный шанс, что лечить будут добросовестно в меру наличия знаний и возможностей, остатки которых пока еще имеются. Это был практический совет тем, кто заботится о заболевших близких, а не тем, кто за все хорошее против всего плохого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #11 Небайдужа 06.05.2020 16:05
Здивувало б, якщо було б не так. Нажаль.
В Україні не існує медицини.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Я черкащанин 06.05.2020 14:01
Цитую Вмію думати:
Цитую Правдолюб:
Цитую Вмію думати:
Дуже дивна публікація. Чомусь вказане посилання на сторінку Кошової у Фейсбуці, але відсутнє посилання на сторінку "нефейкового Гремлін Мака з Руської Поляни". :eek:
Я справді повинен повірити у написане?!

Якщо вмїєш думати, то погугли...https://www.facebook.com/gremlin.mak?epa=SEARCH_BOX

Я бачив сторінку цього "Гремліна" - тому так і кажу. Абсолютно вся сторінка - репости чужих заполітизованих думок (до речі, не чужих для мене). І тільки один пост, з купою професійно-лікарських деталей і медичною термінологією - про те, що начебто написав він сам персонально.

Ось є конкретна особа, Маша Ширшова, яка в коментарях до допису пише, що допис належить їй і її братові Максиму (якому і належить профіль Gremlin Mak): https://www.facebook.com/m.shyrshova
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама
bigmir)net TOP 100