реклама

реклама

34-річний протоієрей Діонісій Грунін, який служив у храмі «Усіх скоротних Радість» (при Будинку для людей з інвалідністю, що в Південно-західному мікрорайоні Черкас) помер від коронавірусної хвороби.

39441108_483302042165872_7792041874423808000_n

Про це «Прочерку» повідомили у Черкаській єпархії Української православної церкви (МП).

Батюшку госпіталізували з високою температурою після служби на свято Вознесіння 28 травня.

За інформацією голови Черкаської ОДА Романа Боднара, отця Діонісія було госпіталізовано до Черкаської інфекційної лікарні з діагнозом "пневмонія". Врятувати чоловіка не вдалося. Його контактні особи встановлено, проводиться дослідження.

Тим часом, на сайті єпархії з'явилося повідомлення, до отець Діонісій тривалий час боровся з онкохворобою, від ускладнень якої і помер. Черкаська єпархія висловлює співчуття рідним, близьким, парафіянам та духовним чадам покійного.

54224958_603629960133079_8727049288326053888_n

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #9 Варфоломей 11.06.2020 06:39
А что вообще Московский патриархат делает в принадлежащим государству "Будинку для людей з інвалідністю"???

Может и украинскую армию пусть фсбешники в рясах исповедуют и окормляют?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 ЛИТВИН 06.06.2020 14:26
Так від чого конкретно помер цей батюшка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #7 Геннадий 06.06.2020 13:07
Цитую Анна:
Церковь никогда не признает ковид-19 Иначе надо будет закрыться на карантин, а это в её планы не входит, вот и придумали онко, при котором почему то повезли в инфекционку с подозрением на пневмонию и через неделю Дениса не стало, Царство ему Небесное. Никто статистику портить не хочет.


Ви серйозно? Ви еще верите в страшный "ковид"? Почитайте https://seraphim.com.ua/seraphim/blog/item/68229-magiya-tsifr-ili-effekt-diamond-princess
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Олег 06.06.2020 12:06
В Лавре тоже массово друг друга заражали, пока их не закрыли, не удивительно при таком церковном контакте это лучшее место для распространения . Через месяц будем опять город на карантин закрывать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Сервер 06.06.2020 09:54
Цитую Анна:
Церковь никогда не признает ковид-19 Иначе надо будет закрыться на карантин, а это в её планы не входит, вот и придумали онко, при котором почему то повезли в инфекционку с подозрением на пневмонию и через неделю Дениса не стало, Царство ему Небесное. Никто статистику портить не хочет.


А может как раз наоборот? Пора включить мозг иначе все будет очень плохо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Анна 06.06.2020 08:08
Церковь никогда не признает ковид-19 Иначе надо будет закрыться на карантин, а это в её планы не входит, вот и придумали онко, при котором почему то повезли в инфекционку с подозрением на пневмонию и через неделю Дениса не стало, Царство ему Небесное. Никто статистику портить не хочет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Каркар 06.06.2020 02:04
Цитую Причина и следствие:
Его постоянные прихожане,части чно шастают ещё и сегодня по городу и базарам. А послезавтра пойдут не только по цэрквах, но и по кладбищах. Понятно, все минимум без масок.


А якщо хто і в масці, то маска на підборідді...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Правда 05.06.2020 23:56
Так від короновірусу, чи онкохвороби? Чому заголовок однобокий? У Прочерку працюють медексперти, які точно визначають причину смерті? Чи заголовок, що священник помер від онкології набрав би менше рейтингу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Причина и следствие 05.06.2020 18:59
Его постоянные прихожане,части чно шастают ещё и сегодня по городу и базарам. А послезавтра пойдут не только по цэрквах, но и по кладбищах. Понятно, все минимум без масок.