реклама

реклама

«Добрий ранок, Черкаси! Ранковий дощ заважає деяким планам, тому вирішив приділити час спорту, точніше зарядці.

Передаю естафету!» - з такого привітання сьогодні розпочав день у «Фейсбуці» міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

100521720_2999819640136964_3263400564788035584_o

100521724_2999819653470296_9065824102337478656_o

Раніше екс-заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв показував оголений торс

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #15 Да. Не Франсиско Гойя 29.05.2020 20:28
Так, просто "Обнажённая Тоха"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Камасуто Фугибаха 29.05.2020 19:01
Вітаю пана мера - перший рубіж подолано! З нетерпінням чекаю наступних успіхів - коли він покаже й усе решту. Отоді він остаточно доведе, що нічого від черкащан не приховує! Ну, й якщо більше не оберуть мером - навички стриптизера якраз стануть у нагоді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Звичайний 26.05.2020 16:04
Мер,мер..І навіщо це кіно?Розуму воно ж не добавило а для тебе це ж має бути головний товар! ТрагедЬ,однако...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Що за збочення? 26.05.2020 14:08
Цитую Тягнем в Мекку:
Ботнар? Да він підча час прийняття рішення про скасування карантину "засвітив" таки випираючий пресс з сала на животі :lol: :lol: Передивіться у ю тубі

Фуууу!!! Було б що передивлятися. :-x :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #11 Тягнем в Мекку 26.05.2020 13:37
Цитую Тягни мене в бок:
Цитую Імя, сєстра, імя!:
Взагалі-то, коли "передають естафету" - то вказують, кому саме. А інакше це називається "бульк" у калюжу)))

Ну нащо ви так, там знизу в коментарях у Фейсбуці щось вякає ботнар, але зам мера всіх забанив у Фейсбуці, тому ніхто не бачить, що він там вякає у відповідь на естафету... Мабуть, теж торс показує або щось, присти господи, гірше...

Ботнар? Да він підча час прийняття рішення про скасування карантину "засвітив" таки випираючий пресс з сала на животі :lol: :lol: Передивіться у ю тубі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Плоха традиція 26.05.2020 13:18
Раніше екс-заступник голови ОДА Костянтин Омаргалієв показував оголений торс
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Цензор 26.05.2020 12:26
Цитую Светлана:
Вот к чему приводит реформа медицины. И в частности - психиатрии. Толика в последние недели так и прет. Весна однако, - обострение.

Это скорее осеннее обострение. К выборам готовится. Отсюда и эксгибионистски е проявления и скандал с Президентом и увеличение частоты мелькания в СМИ. Раньше он стекла в своей машине бил перед выборами, гранаты находил в почтовом ящике, а сейчас оголяться стал. Политзависимост ь прогрессирует
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #8 Мер 26.05.2020 12:18
Тор фигня, криві ногі - зачет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #7 Хряк 26.05.2020 12:04
Ну бик биком ! Ну слов даже нету
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 Светлана 26.05.2020 12:02
Вот к чему приводит реформа медицины. И в частности - психиатрии. Толика в последние недели так и прет. Весна однако, - обострение.