реклама

реклама

КП «Черкаські ринки» тимчасово встановило власний кіоск у сквері «Квітковий», що в центрі Черкас, інформують у міськраді.

282316232_553154736162367_1021011823434396523_n

Ця територія утримується комунальним підприємством, пояснив його директор Тарас Кібало.

«Ця тимчасова споруда – наша власність. Кіоск ми здали в оренду черкаському підприємцю, який реалізовує у ньому фастфуд (під назвою «Між булок», – ред.). Він не має жодного стосунку до російської мережі швидкого харчування зі схожою назвою («Между булок», – ред.). Своє рішення з виконавчим комітетом КП "Черкаські ринки" не узгоджувало. Отримані від оренди кіоску кошти ми плануємо витратити на утримання і прибирання скверу, оскільки зараз КП не отримує ніякого фінансування. Кіоск встановлено на певний період часу, оскільки наявність тимчасових споруд у цьому сквері не передбачена», – прокоментував Тарас Кібало.

Облаштування скверу «Квітковий» наразі триває. Кінцевий вигляд його можна буде побачити через кілька місяців, – запевняють у КП «Черкаські ринки».

Фото: 18000.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #8 Закібав всих це Кібало. 05.06.2022 13:30
Ще Кіля Мітбол хай там свій аналогічний гадюшник відкриє та "булками как у Кім" в вікні торгує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Сидоров. 05.06.2022 11:55
Нема ніц більш постійного , ніж тимчасово установлений кіоск .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Андрій 05.06.2022 11:34
Діє мараторій на встановлення МАФів, чиновник, який надав на це дозвіл, має бути звільнений з посади, не дивлячись на будь які відмазки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Митниця 05.06.2022 11:07
Кіоск - це дуже важливо. Але є й важливіші новини для міста. Наприклад, такі: Автоскладальний завод у Черкасах «Богдан-Моторз» купила держава (укравтопром). З четвертої спроби вдалося продати виробничі площі заводу «Богдан-Моторз» (ДП “АСЗ №2”) у Черкасах. Автоскладальні заводи входять до складу корпорації «Богдан», займаються виготовленням громадського транспорту, військових та цивільних автомобілів, комплектуючи та іншого автомобільного обладнання. Що буде з заводом далі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Олег 05.06.2022 08:58
Лепит отмазки этот ... а при чем тут название. Он четко сказал в сквере нельзя временные киоски ставить но сразу говорит мы установили временно нарушение четко видно с эго стороны
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Сергій з Кривалівки 05.06.2022 02:15
Толя, Толя... краще б ремонт капітальний зробив тому нещасному "палацу піонерів", скоро геть зовсім завалиться... Так він сквер "квітковий" плиткою обкладає, та друзям кіоски ставить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Коля 05.06.2022 01:41
:D гуляй купцы.за все оплачено!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 Светлана 04.06.2022 22:33
А на кого розраховане оце пояснення? Від безкарності черкаські чинуші зовсім знахабніли. Уявив себе небожителем. Який шеф (бондаренко) - такі й підлеглі.