Сьогодні разом із головою облради Анатолієм Підгорним мали нагоду привітати наших чергових переможців.

У листопаді в Латвії відбувався чемпіонат світу з комбат дзю-дзюцу. Спортсмени із Черкащини на ньому тріумфували: вибороли 19 золотих, 18 срібних і 9 бронзових медалей.

406700827_337587582218845_4858510904169044891_n

Вітаю всіх учасників і наставників!

Ви – наша спортивна гордість!

Спортивна дипломатія важлива.

Бо це – історії про нашу силу, міць і незламність, що лунають на весь світ.

Про це пише начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець

реклама

Коментарі  

 
-11 #9 Хорунжий Іржавський 03.12.2023 21:09
Цитую Jr:
[quote name="Хорунжий Іржавський"][quote name="Вася"]
Табурець з нових генералів, часів незалежности

Так, незалежні, але здебільшого від війни.
І тому "прошивка" у них далека від взірця-авторитета для солдат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Jr 03.12.2023 19:26
Цитую Хорунжий Іржавський:
Цитую Вася:
Цитую jack:
Цитую Jr:
Перформанс не влаштовували?

Наймані шавки уманського казнокрада працюють без вихідних.

шавки то працюють, але і сам великий керманич мав би совість і таки прокоментував ситуацію з синулькою, який ошивається за кордоном і позорить батю

Справа в тому, що т.з.генерали часів СРСР-то жалюгідна пародія на бойового командира. Відповідно, про моральні якості офіцера, честь і гідність...не йдеться.

Табурець з нових генералів, часів незалежности
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #7 Хорунжий Іржавський 03.12.2023 17:56
Цитую Вася:
Цитую jack:
Цитую Jr:
Перформанс не влаштовували?

Наймані шавки уманського казнокрада працюють без вихідних.

шавки то працюють, але і сам великий керманич мав би совість і таки прокоментував ситуацію з синулькою, який ошивається за кордоном і позорить батю

Справа в тому, що т.з.генерали часів СРСР-то жалюгідна пародія на бойового командира. Відповідно, про моральні якості офіцера, честь і гідність...не йдеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Вася 02.12.2023 20:47
Цитую jack:
Цитую Jr:
Перформанс не влаштовували?

Наймані шавки уманського казнокрада працюють без вихідних.

шавки то працюють, але і сам великий керманич мав би совість і таки прокоментував ситуацію з синулькою, який ошивається за кордоном і позорить батю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 jack 02.12.2023 14:56
Вітання юним козакам, що славлять Черкащину та Україну спортивними досягненнями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 jack 02.12.2023 14:54
Цитую Jr:
Перформанс не влаштовували?

Наймані шавки уманського казнокрада працюють без вихідних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 Николай Викторович П. 02.12.2023 13:59
А на утро как встал, все давай сообщать
Что соседку ругал, всех хотел застращать
Будто голым скакал, будто песни орал
А отец у меня, говорил, енерал!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #2 Jr 02.12.2023 13:17
Перформанс не влаштовували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #1 Гламурний Дімон 02.12.2023 12:20
Готую новий смертєльний перформанс "Прижок в бєздну!". Можливо й мене нагрядять, коли виживу.