реклама Нормовен

реклама Нормовен

Під час проведення рейду 21 листопада 2021 року працівниками державної лісової охорони Лисянського держлісгоспу спільно з працівниками єгерської служби та місцевої поліції у селі Почапинці Звенигородського району було затримано автомобіль Нива, в якому було виявлено незаконно добутого дикого кабана.

зображення_viber_2021-11-22_09-54-39-198

На місце події було викликано слідчу оперативну групу. У ході з’ясування обставин встановлено, що кабана незаконно добуто у мисливських угіддях Лисянської районної громадської організації УТМР. На правопорушника складено адміністративний протокол згідно статті 85 частини 2 КУпАП.

Матеріали справи готуються для передачі до суду для подальшого розгляду та призначення розмірів відшкодування і міри покарання за злочин.

Дане порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу або позбавлення права полювання на строк до трьох років. Крім того, браконьєр повинен буде сплатити збитки за незаконне добування кабана у розмірі 40 тис. грн.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100